شمانیوز
شما نیوز

در دومین کارگاه آموزشی "خبرنگار جهادی"/

حضور فعالین رسانه‌ای غرب کشور در زنجان

دومین کارگاه آموزشی "خبرنگار جهادی" با حضور مسئولان رسانه‌ای استان‌های: آذربایجان غربی و شرقی، زنجان، قزوین و اردبیل، در شهر زنجان برگزار شد.

حضور فعالین رسانه‌ای غرب کشور در زنجان

در آئین افتتاحیه‌ی دومین کارگاه آموزش "خبرنگار جهادی" که در سالن کنفرانس سازمان جهاد کشاورزی استان زنجان برگزار شد، حجت الاسلام مجید نجفی مسئول حوزه نمایندگی ولی فقیه در سازمان جهاد کشاورزی استان آذربایجان شرقی و رئیس منطقه ۳ کشوری گفت: دشمن در فکر تغییر محاسبات ملت ایران است و آن محاسبات، چیزی غیر از استقلال، عزّت، پیشرفت و مردم سالاری در کشور نیست.

وی به تعریف جنگ نرم از منظر رهبر عزیز انقلاب پرداخت و افزود: طبق نظر مقام معظم رهبری، جنگ امروز دشمن، جنگ نرم با ابزار رسانه است.

حجت الاسلام نجفی سپس به تشریح سه اصلِ اساسی در جنگ نرم پرداخت و افزود: شناخت میدان، ارتقاء آموزش سواد رسانه و جهاد تبیین، از جمله‌ی این موارد است که کسب آگاهی در این خصوص، بر همه ما لازمی می‌باشد.

همچنین در این مراسم حجت الاسلام سید مجتبی حسینی مسئول حوزه نمایندگی ولی فقیه در سازمان جهاد کشاورزی استان زنجان، ضمن خیرمقدم به شرکت کنندگان، در سخنانی کوتاه، از ضرورت آموزش‌های رسانه‌ای سخن گفت و تشکیل دومین کارگاه آموزشی "خبرنگار جهادی" را اقدامی شایسته دانست.

گفتنی است در دومین کارگاه آموزش "خبرنگار جهادی"، مباحثی چون: "مصاحبه حرفه‌ای" توسط استاد قنبر رسولی (مدیر خبرگزاری فارس استان زنجان)، "گزارش‌نویسی و تیتر جذّاب" توسط استاد محسن بهاروند، (مدیر کل اخبار استان‌های سازمان خبرگزاری جمهوری اسلامی کشور) و "خبرنویسی پیشرفته در محیط وب و پیام‌رسان‌ها" توسط حجت‌الاسلام احمد قادری (فعّال رسانه‌ای و مترجم‌خبرنگار)، ارائه شد.

 

روابط عمومی حوزه نمایندگی ولی فقیه در وزارت جهاد کشاورزی

  • خبرنگار جهادی
  • خبرنگار جهادی
  • خبرنگار جهادی
  • خبرنگار جهادی
آیا این خبر مفید بود؟
بر اساس رای ۱ نفر از بازدیدکنندگان
جهت مشاهده نظرات دیگران اینجا کلیک کنید
copied

تبلیغات متنی