شمانیوز

ما در این مجموعه ای از لیست ها بهترین فیلم ها ی ترسناک را که تاکنون در این سال عجیب و غریب یعنی سال 2020 تماشا کرده ایم ، تحلیل می کنیم. در این مقاله از مووینه، مرجع دانلود فیلم، با ما همراه باشید تا شمارا با ترسناک ترین فیلم های اکران شده در این سال آشنا کنیم.

ما در این مجموعه ای از لیست ها بهترین فیلم ها ی ترسناک را که تاکنون در این سال عجیب و غریب یعنی سال 2020 تماشا کرده ایم ، تحلیل می کنیم. در این مقاله از مووینه، مرجع دانلود فیلم، با ما همراه باشید تا شمارا با ترسناک ترین فیلم های اکران شده در این سال آشنا کنیم.

سال 2020 خود به عنوان یک داستان ترسناک شروع شد، داستانی که همه ما آرزو می کنیم فقط یک فیلم باشد ، اما در حالی که این یک دنیای کاملاً جدید است ، اما هنوز هم لذت ها ، هیجان ها و وحشت های سینمای خارق العاده را داریم. بدیهی است که امسال تعداد کمتری از فیلم ها اکران شده است و تعداد دانلود سریال ها کاهش یافته ، اما این بدان معنا نیست که موارد خوبی برای طرفداران فیلم های ترسناک وجود نداشته است.

Blood Quantum (Canada)

یک فیلم زامبی که در مورد سواستفاده ما از کره زمین و رفتار با مردم بومی نیز اظهار نظر می کند و این ایده بسیار درخشانی است. در این فیلم مردگان از پناهگاهشان خارج می شوند و همه مردم را ، به جز ساکنان بومی آن که به طرز عجیبی در برابر طاعون زامبی ایمنی دارند ، به مورد آزار قرار می دهند. فیلم های زامبی به اندازه ارواح در یک فیلم زامبی همه جا وجود دارند و به طور معمول غیرقابل تشخیص هستند ، اما گاهی اوقات یک فیلم فراتر از این ها می رود تا خودش را به عنوان صدایی منحصر به فرد در یک زمینه شلوغ نشان دهد. داستان نویسنده / کارگردان جف بارنابی در مورد آخرالزمان زامبی در روستاهای کانادا ، جعبه های ژانر مورد انتظار را با داستان اصلی و ضرب آهنگ های خود ، از بین می برد ، اما با ویژگی های خاص ، وحشت خود را به تفسیر نژاد ، استعمار و ادامه می دهد. بدرفتاری با مردم بومی در آمریکای شمالی. خوشبختانه ، با اینکه این فیلم نتوانست در لیست250 فیلم برتر imdb قرار بگیرد، اما ضربات ضعیف در این فلیم نیز عالی هستند.

 

 

 

 The Closet (South Korea)

پس از گم شدن دختر سنگ وون یی نا در خانه جدید آنها ، مرد مرموزی به او نزدیک می شود و به او می گوید که دخترش را باید در کمد بدنبال او بگردد. من عاشق سادگی این خلاصه داستان هستم علی رغم اینکه خود عنوان را دوست ندارم - این خیلی خیلی عمومی و تهدیدآمیز است  اما این فیلم از هر دو حد فراتر رفته و باعث ایجاد ترس و دلهره کافی می شود تا حس ترس را به خوبی در وجودمان بیاندازد. در ادامه نقد و بررسی فیلم کره ای می توان گفت، در قلب این داستان یک وحشت ماورا طبیعی وجود دارد و همانطور که اتفاق می افتد ما به بچه های مرده در فیلم های ترسناک عادت داریم ، یک مجموعه فیلم ترسناک جن گیری ، و موضوعات ترسناک بیشتر.

Extracurricular (Canada)

میریام ، درک ، ایان و جنی بیش از حد توانایی دانش آموزان دبیرستانی را دارند که همه کارهای مدرسه را انجام می دهند. ورزش ، گروه موسیقی ، و - هنگامی که دوره اجازه می دهد - برنامه ریزی و اجرای قتل های مفصل. " این یک برش کوچک کاملاً عالی است که در داستان خود به اندازه کافی اعتماد به نفس دارد تا از پرش بیش از حد به سمت داستان جلوگیری کند. نوجوانان به خوبی از سینمای ترسناک و حتی فیلم اکشن و مناطق مختلف آن آگاهی دارند و از این دانش برای اظهارنظر و بهبود کشتار خود استفاده می کنند. سرگرم کننده است و هرگز احساس مزاحمت نمی کند ، و کشتارها و مجموعه های هنری هیجان کافی را برای پیش بردن بینندگان به جلو ارائه می دهند.

Vivarium

ویواریوم یک فیلم مرموز علمی-تخیلی به کارگردانی لورکان فینگان در سال ۲۰۲۰ است. یک زن و شوهر جوان (جسی آیزنبرگ و ایموژن پوتس) در حالی که بدنبال خانه ای عالی هستند ، خود را در محله ای مرموز مانند هزارتوی گرفتار می کنند. آن ها با تجربه های بسیار وهم انگیز از زندگی با یکدیگر مواجه می شوند. کودکی به صورت اتفاقی در زندگی آن ها سر در می آورد و آن به بعد زندگی این دو زوج دچار تغییرات بسیار زیادیی می شود. باید گفت این فیلم سرشار از لحظات وهم انگیز و فیلم کمدی و جذاب است.

The Hunt

دوازده غریبه در یک مکان از خواب بیدار می شوند. آنها نمی دانند کجا هستند یا چگونه به آنجا رسیده اند. آنها نمی دانند که انتخاب شده اند  یا برای یک هدف بسیار خاص شکار شده اند. "کریگ زوبل ، یک نمایش بحث برانگیز و تا حد ممکن ممکن ترسناک را ارائه می دهد - هم به دلیل اینکه در "خطرناکترین بازی" است و هم اینکه در بخش ها از داستان اتفاقات کمدی می افتد که متعجبمان می کند.  اما فیلم به اندازه کافی ترسناک است. همچنین به لطف برخی از نوشته های تند و تیز که لیبرال ها و محافظه کاران را به شکل لطیفه های آشکار و فیلم جنگی تند و تیز سایه می اندازد ، بسیار عالی است. تفسیر هوشمندانه است  و خونریزی مکرر و گاهی با شکوه آغاز می شود.

The Lodge (UK)

نامادری با دو فرزند نامزدش در یک دهکده تعطیلات دور افتاده برفی می روند. همانطور که روابط بین این سه نفر شروع به گرم شدن می کند ، برخی از اتفاقات عجیب و فیلم ترسناک رخ می دهد. این تلخ و ناخوشایند به دلیل کندی سوزاندن جهنم بیش از چند بیننده را سرد کرده است و من آن را درک می کنم. این به شدت باز می شود ، به ترس خالص تبدیل می شود و دیوانه کننده ، و سپس سنگین می شود. جنون ، پارانویا ، قساوت ، تراژدی و موارد دیگر در این کابوس زمستانی بازی می کنند و مانند یک تن آجرهای یخ زده و خون آلود  بهم برخورد می کنند.

 

The Platform (Spain)

یک زندان عمودی با یک سلول در هر سطح. در هر سلول دو نفر. تنها یک سکوی غذایی و دو دقیقه در روز برای تغذیه از بالا به پایین. کابوسی بی پایان که در سوراخ حبس شده است. این شاهکار مدرن طراحی و تحریک ممکن است از نظر ظاهری شاید یک فیلم ترسناک به نظر نرسد ، اما دیستوپی علمی تخیلی ارائه شده به اندازه هر چیز دیگری که دیده اید وحشتناک است. همه اینها به واقعیت وحشیگری انسان و احتمال دلسوزی ، همدلی و مهربانی برمی گردد. به جرات فیلم پلتفرم یکی از بهترین فیلم های منتشر شده در سال 2020 بوده است.

Relic (Australia)

این یک واقعیت غم انگیز از زندگی است که در نهایت بیشتر ما مجبور خواهیم شد با یکی از اعضای خانواده که توانایی های ذهنی رو به زوال(آلزایمر) دارد مبارزه کنیم. این فیلم در مورد پیرزنی است که برای چند روز مفقود می شود و شیوه های برخورد دختر و نوه اش با این واقعه مرموز است.من قبلاً از جسنواره ساندنس چندین بار این ویژگی ابتدایی را از ناتالی اریکا جیمز ستایش کرده ام و انتظار دارم که این ویژگی تا پایان سال (و بعد از آن) ادامه یابد. این یک داستان کوتاه و وحشتناک به عنوان جهنم است که وحشت را به شما تحمیل می کند - ضربات وحشتناک به وفور منجر به یک مجموعه سوم شدیدی می شود - در عین حال مشاهدات طبیعی در مورد خانواده ، ارتباط ، تنهایی و موارد دیگر را پیدا می کند در چند دقیقه آخر شما را به گریه وا می دارد.

 

Sea Fever (Ireland)

یک دستگاه ماهیگیری صیادی ایرلندی در دریا گم می شود و بدتر از آن، به نظر می رسد یک فرد مشکوک در کشتی پنهان شده است. بازیگران قدرتمند، فیلمنامه هوشمندانه و لحن غم انگیز داستان به فروش این فیلم و پر مخاطب شدن آن کمک کرد. این گوهر کوچک به وسط یک بیماری همه گیر رسیده است ، و این نمی تواند برای داستانی در مورد یک بیماری عفونی به شکل زندگی قبلا کشف نشده مناسب باشد. این صحنه که یک تریلر ماهیگیری در دریا است ، با ایجاد پارانویا ، خشونت و مرگ به یک قاعده عادی احساس وحشت می کند  و این مسخره بازی کارگردان  را به فضای فیلم اضافه می کند. این یک رویکرد هوشمندانه و علمی محور است که در برابر مرگ قریب الوقوع هیجان ، وحشت و التماس بشریت را اضافه می کند.

 

Underwater

خدمه ای از محققان اقیانوسی که در یک شرکت حفاری در اعماق دریا کار می کنند سعی می کنند پس از وقوع زمین لرزه مرموز در تحقیقات و حفاری در آبهای عمیق واقع در پایین سنگر ماریانا ، به امنیت برسند. ویژگی های موجود در دریا همیشه هیجان انگیز خواهند بود و این فیلم استودیو با بودجه زیاد باعث می شود که ژانر فرعی بسیار هیجان انگیز باشد. کریستن استوارت در این فیلم خودش را خوب ارائه می دهد و بسیار خارق العاده است زیرا او کاملاً در ژانر غوطه ور می شود و انسانیت و قهرمانی را به نمایش می گذارد و طراحی تولید فیلم ، جلوه های مخلوق و مجموعه فیلم ها نیز از این الگو پیروی می کند. کریستن استوارت و چند نفر از همکاران خود را در محوطه ای در اعماق آب (که حدس می زدید) در زیر آب گرفتار می شوند و قبل از منفجر شدن کل مکان باید برای فرار کاری کنند. خبر بد تر اینجاست که هیولایی دریایی وجود دارد.

 

آیا این خبر مفید بود؟
جهت مشاهده نظرات دیگران اینجا کلیک کنید
copied

تبلیغات متنی