شمانیوز

حجت الاسلام والمسلمین روحانی نژاد نماینده ولی فقیه در بنیادمسکن انقلاب اسلامی طی سفر به استان کهگیلویه و بویراحمد ضمن دیدار و گفتگو با مردم زلزله زده شهر سی سخت از روند پیشرفتعملیات اجرایی آواربرداری منطقه زلزله زده بازدید کرد.

به گزارش روابط عمومی بنیاد مسکن انقلاب اسلامی، در این سفر که با همراهی حجت السلام والمسلمین آتشانی مسئول هماهنگی دفتر نمایندگی ولی فقیه، حجت السلام والمسلمن مصباح نژاد امام جمعه شهر سی سخت، جودی مدیرکل بازسازی بنیاد مسکن، دکتر جنتی مدیر کل بنیاد مسکن استان و جمعی از مدیران کل دفتر مرکزی و مسئولین استانی و شهرستانی صورت پذیرفت، حجت الاسلام والمسلمین روحانی نژاد ضمن دیدار با مردم منطقه و پی گیری مطالبات مردمی منطقه زلزله زده، با تاکید بر تسریع در عملیات بازسازی منطقه زلزله زده  اظهار داشت: نباید در بازسازی‌ها مردم معطل بمانند. 

 

وی با اشاره به پیام مقام معظم رهبری گفت: حضرت آقا فرمودند که سلام من را به تک تک مردم شهر زلزله زده سی سخت برسانید و به آنها بگویید که ما به تمام امورات مردم رسیدگی خواهیم کرد و به گونه‌ای عمل خواهیم کرد که مردم بتوانند در حداقل زمان خانه هایشان را بسازند و به زندگی عادی برگردند. 

حجت السلام با تقدیر از تلاشهای شبانه روزی مسئولین بازسازی،رسیدگی به مشکلات مردم زلزله زده را از اولویت های بنیاد مسکن عنوان کرد و افزود: از مسئولین انتظار می‌رود که با نظارت دقیق و کافی بر نحوه ساخت و ساز و مقاوم سازی خانه ‌های طوری عمل کنند که در صورت تکرار چنین حوادثی دیگر شاهد چنینخساراتی نباشیم و به گونه ‌ای عمل کنند که حقی از کسی ضایعنشود و با عدالت با مردم رفتار شود.

در ادامه این سفر  فرماندار شهر سی سخت ضمن تشکر از حسن تدبیر و مدیریت مهندس تابش رییس بنیاد مسکن انقلاب اسلامی از اقدامات سریع و به موقع این نهاد تقدیر بعمل آورد.

 

آیا این خبر مفید بود؟
جهت مشاهده نظرات دیگران اینجا کلیک کنید
copied

تبلیغات متنی