شمانیوز
شما نیوز

رپورتاژ آگهی/

بهترین راهنمای خرید لوستر برای سقف کاذب و کوتاه

راهنمای خرید لوستر برای سقف کاذب و کوتاه به ما میگوید چون سقف خانه شما کوتاه است و ممکن است هنگام رفت و آمد برای اشخاصی بلند قد و یا هنگام جابه جایی اشیا ایجاد مشکل کند بهتر است که از لوستر سقفی استفاده کرد .البته علاوه بر ارتفاع سقف، ارتفاع خود لوستر، ابعاد فضا همچنین سبک چیدمان فضا از نکات قابل توجه برای انتخاب یک لوستر مناسب است.

 

راهنمای خرید لوستر برای سقف کاذب و کوتاه

 

آیا شما نیز نیازمند راهنمای خرید لوستر برای سقف کاذب و کوتاه  هستید؟ شایان ذکر است بدانید که قبل از انتخاب و خرید این وسیله، بایستی به یکسری نکات مهم که بر انتخاب ما تاثیر می گذارد، توجه نماییم و هدف خود را از خرید آن مشخص کنیم. آیا هدف از خرید این وسیله، افزایش نور است یا اینکه بیشتر جنبه تزیینی داشته باشد؟      

 

1397070812150330815536744 - Copy - Copy - Copy

بهترین راهنمای خرید لوستر برای سقف کاذب و کوتاه

 

راهنمای خرید لوستر:

 

  • سبک: داشتن یک فضای کلاسیک، مدرن و یا تلفیقی از هر دو نوع مناسب است. باید سعی کنید که سبک دکوراسیون و این وسیله زیبا با هم همخوانی داشته باشند.
  • اندازه: باید به تناسب اندازه آن با محیط  دقت کنید. یک فضای کوچک به یک مدل بزرگ نیاز ندارد همچنین آویختن یک مدل کوچک برای فضای بزرگ هم چندان جالب نخواهد بود.
  • اگر اتاق شما از ۳ در 3 متر کوچکتر است عرض آن باید بین 43 تا 50 سانتی متر باشد.
  • چنانچه فضای اتاق به ابعاد 4 در 4 باشد عرض آن باید 60 تا 70 سانتی متر مناسب است.
  • اگر اتاق شما 4.5 در 4.5  متر باشد باید عرض آن 65 تا 85 باشد.
  • ارتفاع: در مورد ارتفاع هم کافی است ارتفاع اتاق را به 4 و سپس به 5 تقسیم کنید برای مثال اگر ارتفاع اتاق شما ۳ متر است یک بار آن را بر 4 تقسیم کنید و یک بار بر عدد 5 تقسیم کنید. عدد اول 75 سانتی متر و عدد دوم 60 سانتی متر یعنی ارتفاع ایده آل برای آن این اتاق بین 6۰ تا 75 سانتیمتر است.
  • ارتفاع اتاق: قبل از انتخاب این وسیله به ارتفاع سقف باید توجه کنید. راهنمای خرید لوستر برای سقف کاذب و کوتاه به ما می گوید که برای سقف های کوتاه، چه نوع مدلی  مناسب است. مدل های سقفی که کاملا به سقف چسبیده است بهترین و مناسب ترین گزینه انتخابی مناسب برای این نوع سبک منازل است. در واقع سقف های بلند دست شما را در انتخاب نوع این وسیله شیک باز می گذارد. ناگفته نماند که مدل های بلند و ریسه ای مناسب ترین گزینه برای سقف های بلند هستند.

 

راهنمای خرید لوستر برای سقف کاذب و کوتاه و راهنمای خرید لوستر طبقاتی برای خانه های دوبلکس به شما کمک میکند که چه مدلی با چه ابعاد و اندازه ای برای فضایتان مناسب است.

 

خریدلوستر مناسب پذیرایی و هال:

 

 گزینه های گوناگونی برای انتخاب این وسیله ی پرطرفدار برای اتاق پذیرایی وجود دارد. اگر سقف پذیرایی کوتاه باشد لوستر سقفی کریستالی یا لوستر سقفی چوبی انتخاب مناسبی است. اما اگر سقف پذیرایی بلند است مدل های شاخه ای آویزان مناسب تر است. مدل کریستالی یا کلاهک دار جذابیت خاصی به فضای منزل شما می بخشد.

همانطور که میدانید نشیمن فضای پرکاربرد خانه به حساب می آید .این فضا عموما برای مطالعه، تماشای فیلم، دور هم نشستن و گپ زدن استفاده می شود. مناسب ترین سبک لوستر سقفی برای نشیمن، لوستر مدرن است. می توانید با استفاده از مدل های کروی و توپی با اشکال هندسی همچنین مدل های فانتزی با تنوع بالا و زیبایی که دارند نشیمن خود را نورانی تر کنید.

 

جهت خرید انواع لوسترهای زیبا و شیک می توانید به وب  سایت ما به نشانی www.lustercenter.com مراجعه نمایید.

 

1397070812150330815536744 - Copy - Copy

راهنمای خرید لوستر برای سقف کاذب و کوتاه

 

آیا این خبر مفید بود؟
جهت مشاهده نظرات دیگران اینجا کلیک کنید
copied

تبلیغات متنی