شمانیوز

مالکیت خانه در آمریکا به عنوان یک رؤیا برای تمام کسانی به شمار می‌آید که هم در این کشور زندگی می‌کنند و هم قصد مهاجرت به این کشور را دارند. اما کشور آمریکا در میان کشورهای گران به شمار می‌آید و مطمئنا هزینه زندگی و خرید و یا اجاره خانه در این کشور بسیار زیاد می‌شود. اما با این حال، نمی‌توان هیچ کاری را نشدنی قلمداد کرد و برای رسیدن به تمام رؤیاها می‌توان راه‌های بسیاری پیدا کرد.

مالکیت خانه در آمریکا به عنوان یک رؤیا برای تمام کسانی به شمار می‌آید که هم در این کشور زندگی می‌کنند و هم قصد مهاجرت به این کشور را دارند. اما کشور آمریکا در میان کشورهای گران به شمار می‌آید و مطمئنا هزینه زندگی و خرید و یا اجاره خانه در این کشور بسیار زیاد می‌شود. اما با این حال، نمی‌توان هیچ کاری را نشدنی قلمداد کرد و برای رسیدن به تمام رؤیاها می‌توان راه‌های بسیاری پیدا کرد.

طبق نوشته‌های وب‌سایت مشاور املاک ایرانی، خرید خانه همیشه استرس‌زا است اما به عنوان یک شهروند خارجی که در یک کشور دیگر قصد خرید خانه دارید، این کار استرس بیشتری هم دارد. خرید خانه در آمریکا هم برای مهاجران کار ساده‌ای نیست. آمریکا یکی از کشورهای پیشرفته و به اصطلاح جهان اول است که میزبان جمعیت بزرگی از مهاجران است. در سراسر 50 ایالت این کشور افرادی با فرهنگ‌های مختلف با صلح در کنار یکدیگر زندگی می‌کنند اما کجا برای زندگی شما مناسب‌تر است. ایرانی‌ها بخشی از این جامعه هستند که در سراسر این کشور پراکنده هستند.

کار خرید خانه برای تمام ایرانیان مهاجر و همچنین مهاجران دیگر کشورها سخت‌تر از شهروندان خود آمریکا است و بیشتر این سختی به عدم آگاهی از قوانین و بایدها و نبایدهای خرید خانه در آمریکا برمی‌گردد.

مسلما ندانستن اطلاعات کامل از بازار مسکن در کشوری غریب مانند آمریکا، می‌تواند چالش‌های بسیاری برای شما به وجود آورد که هر کدام از این چالش‌ها می‌توانند باعث بروز مشکلاتی در روند خرید و همچنین از بین رفتن سرمایه شما شود. بنابراین برای خرید خانه به صورت هوشمندانه در آمریکا چه کارهایی باید انجام داد؟

 

خرید هوشمندانه خانه در آمریکا

 

اولین قدم در تصمیم گیری برای خرید خانه یا اجاره خانه در آمریکا، نگاهی به وضعیت مالی خود است. خرید خانه یک تعهد بزرگ مالی است. نه تنها برای این کار باید در مورد وضعیت مالی خود احساس آمادگی کنید، بلکه باید به دنبال مواردی مانند گرفتن وام و آگاهی از شرایط آن باشید. به این معنا که باید معیارهای بسیاری را در این مورد رعایت کنید و قبل از خرید آنها را مشخص کنید.

فقط باید این موضوع را بدانید که گرفتن وام، ممکن است زمان زیادی از شما بگیرد و ممکن است لازم باشد یک ماه قبل برای درخواست آن اقدام کنید. این مورد یکی از مهم‌ترین نکات و اطلاعاتی است که شما باید برای خرید هوشمندانه خرید خانه در آمریکا بدانید.

توانایی مالی برای خرید خانه یک شروع عالی برای آغاز مراحل خرید خانه در آمریکا است، اما همچنین باید به صورت منطقی تمام هزینه‌ها و همچنین هزینه خرید خانه را بررسی کنید. دلایل احساسی زیادی برای خرید خانه وجود دارد که مطمئناً برای همه هر کدام به عنوان دلیل منطقی به شمار می‌آیند. اما اگر می‌خواهید بدانید که بهترین تصمیم مالی را برای خرید خانه در آمریکا دارید می‌گیرید، باید به دنبال ارزیابی هزینه خرید خانه در شهرهای مختلف بروید و آن را با میزان بودجه‌ای که دارید بسنجید. به عنوان مثال بررسی کنید که خرید خانه در سن دیگو چقدر نیاز به بودجه دارد و برای زندگی در این شهر چقدر باید به صورت ماهانه درآمد داشته باشید.

براساس یک مطالعه در 50 کلان‌شهر برتر آمریکا، داشتن خانه در 24 شهر و ایالت ارزان‌تر و اجاره در 26 شهر و ایالت نیز ارزان‌تر از دیگر شهرها است. شهرهای جنوبی و غربی آمریکا برای خرید به عنوان شهرهای بهتر شناخته می‌شوند و همچنین افراد زیادی این شهرها را برای ساخت و خرید خانه رویایی خود انتخاب می‌کنند. بررسی هزینه خرید و اجاره خانه در شهرها و ایالت‌های مختلف یکی دیگر از کارهایی است که شما برای خرید هوشمندانه انجام می‌دهید.

و دیگر مورد مهم که خرید خانه در آمریکا را هوشمندانه می‌کند، این است که شهرها را بر اساس سبک زندگی بررسی کنید و ببینید کدام شهر و ایالت با سبک زندگی شما همخوانی دارد. بسیاری از ایرانیان ترجیح می‌دهند که در شهری زندگی کنند که ایرانی‌های بسیار دیگری در آن زندگی کنند و با این انتخاب میزان غربت و دوری از ایران را کمتر حس کنند. اما برعکس این مورد نیز وجود دارد و شما باید به دنبال سبک زندگی خود در شهرهای مختلف باشید.

اما برای رسیدن به تمام این اطلاعات در مورد شهرها مختلف آمریکا مانند سبک زندگی، هزینه خرید خانه، بایدها و نبایدهای خرید خانه در آمریکا و همچنین به دست آوردن اطلاعات در مورد بازار مسکن در این کشور بزرگ، به کجا باید مراجعه کنیم؟

 

وب‌سایت iranianrealtor.info

1397070812150330815536744 - Copy - Copy

 

وب‌سایت iranianrealtor.info همان منبع معتبری است که شما می‌توانید در مقاله‌های آن به اطلاعات مفیدی درباره شهرها و ایالات‌های مهم آمریکا دست پیدا کنید و از این اطلاعات برای خرید خانه استفاده کنید و با به دست آوردن این اطلاعات خرید هوشمندانه را تجربه کنید. شما در مقالات این وب‌سایت می‌توانید به پاسخ تمام سؤالات خود درباره خرید خانه در آمریکا و حتی کانادا دست پیدا کنید  و با دست پر برای خرید خانه اقدام کنید.

در واقع وب‌سایت iranianrealtor.info شما را از تمام بایدها و نبایدها باخبر می‌کند و خیال شما را بابت آنچه باید در مورد خرید و اجاره خانه در آمریکا بدانید، راحت می‌کند.

منبع: iranianrealtor.info

 

 

آیا این خبر مفید بود؟
جهت مشاهده نظرات دیگران اینجا کلیک کنید
copied

تبلیغات متنی