شمانیوز
شما نیوز

رپورتاژ آگهی/

نقش وکیل مهاجرت در موفقیت پرونده شما چقدر است؟

هرساله پرونده‌های مهاجرتی بسیاری باز می‌شود اما تنها درصد کمی از آن‌ها با موفقیت همراه هستند و تعداد زیادی از این پرونده‌ها با شکست روبرو می‌شوند. نقص پرونده یا نداشتن اطلاعات کافی از مهمترین دلایل شکست آن‌ها است که البته با حضور یک وکیل مهاجرتی حرفه‌ای قابل حل است.

هرساله پرونده‌های مهاجرتی بسیاری باز می‌شود اما تنها درصد کمی از آن‌ها با موفقیت همراه هستند و تعداد زیادی از این پرونده‌ها با شکست روبرو می‌شوند. نقص پرونده یا نداشتن اطلاعات کافی از مهمترین دلایل شکست آن‌ها است که البته با حضور یک وکیل مهاجرتی حرفه‌ای قابل حل است.

تصمیم به مهاجرت برای داشتن شرایط مساعدتر برای کار و زندگی اولین گامی است که باید بردارید. بدون شک گام بعدی پیدا کردن یک وکیل مهاجرت است که تا پایان این راه همراه‌تان باشد. قدم گذاشتن در مسیر مهاجرت ممکن است با مشکلات کوچک و بزرگی همراه باشد که حضور فردی که کاملا از شرایط و قوانین دولت‌ها باخبر است مانند پلی است برای عبور از آن ها.

مهاجرت، قوانین متعدد و پیچیده‌ای دارد و وکیل مهاجرت باید فردی آگاه به قوانین و مقررات و شرایط و روش‌ها باشد و مجوزهای لازم برای وکالت را نیز داشته باشد. اما جالب است بدانید در حقیقت مجموعه‌ای از شرایط باید در یک وکیل جمع باشد تا شایسته وکالت امور مهاجرتی باشد.

یادتان باشد هر قدمی که در این راه برمی دارید باید حساب شده و با برنامه ریزی باشد چرا که در غیراینصورت شکست پرونده مهاجرتی‌تان حتمی است!

 

4 - Copy

 

وکیل مهاجرتی بهترین روش را برای‌تان انتخاب می‌کند

 

این که رویای مهاجرت را در سر دارید و به دنبال راهی هستید تا هرچه سریع‌تر وطن‌تان را به مقصد کشوری پیشرفته، آرام و امن ترک کنید شاید ۲۰ درصد از راهی باشد که باید طی کنید. این که کدام کشور یا کدام روش مهاجرتی مناسب شماست، موضوعی نیست که خودتان به خوبی آن را بدانید.

حتی این امکان وجود دارد که شما واجد شرایط کسب مزایایی باشید که از آن آگاه نیستید. این مورد یکی از مهم‌ترین دلایلی است که شما را به داشتن یک وکیل مهاجرتی درجه یک، مجبور می‌کند. همان طور که ذکر شد، یک وکیل و مشاور مهاجرت می‌تواند بهترین راهکارها را در اختیارتان بگذارد و شما را به تمامی قوانین و شرایط موجود آشنا کند.

این که کدام روش مهاجرتی را انتخاب کنید قطعا دشوارترین بخش مهاجرت است؛ این که کدام یک از این روش‌ها با شرایط شما همخوانی دارد و از چه طریقی می‌توانید در کوتاه‌ترین زمان ممکن مهاجرت کنید، مواردی هستند که به تنهایی نمی‌توانید آن‌ها را بررسی کنید و به نتیجه‌ی درستی برسید. برای عبور از این مسیر، بدون هیچ مانعی بهتر است با یک وکیل مهاجرتی معتبر و حرفه‌ای مشورت کنید و اجازه دهید که او بهترین روش مهاجرتی را برای‌تان بررسی و انتخاب کند.

این جمله را آویزه‌ی گوشتان کنید که یک اشتباه ساده می‌تواند فرصت های‌تان را برای بهبود وضعیت، کاملا از بین ببرد. زیرا تعدادی از جزییات و قوانین مهاجرت به طور معمول شناخته شده نیستند.

این بدان معناست که باید از همان ابتدا درست و صحیح قدم بردارید. خوشبختانه این روزها موسسات حقوقی کار را بسیار راحت کردند و به آسانی یک وکیل مهاجرتی خبره را در اختیارتان قرار داده و پرونده شما را تا موفقیت پیش می‌برند. در این راستا مراجعه به وکیل مهاجرت در پارسی کانادا یکی از بهترین گزینه‌هایی که پیش پایتان است.

تجربه‌ای که این افراد در این زمینه دارند می‌توانند پرونده مهاجرت‌تان را در ادارات دولتی کشور مقصد، به راحتی دنبال کنند و نقش زیادی در افزایش سرعت بررسی پرونده ویزای‌تان داشته باشند. این یعنی نزدیک شدن هرچه سریع‌تر شما به داشتن یک زندگی آرام در کشوری که رویای آن را در سر دارید.

 

4

 

چگونه در مسیر مهاجرت سرمایه‌تان را حفظ کنید؟

 

پول، یکی از دغدغه‌های بیشتر افرادیست که قصد مهاجرت به کشوری دیگر را دارند. چرا که اغلب این افراد هزینه‌های لازم در این راه را با سختی و مشقت‌های بسیاری بدست آورده‌اند و تمام تلاش خود را می‌کنند که ذره‌ای از آن بیهوده خرج نشود. یکی از راه‌های حفظ این سرمایه انتخاب وکیل مهاجرتی خوب، با تجربه و حرفه‌ای است.

انتخاب یک وکیل معتبر دارای اطلاعات به روز و تجربه‌ای که در این زمینه بدست آورده است می‌تواند درعین حال که سرمایه‌تان حفظ می‌شود شما را تا کانادا، استرالیا، دانمارک، یونان، آلمان یا هر کشور دیگری ببرد. بسیاری از افراد به اشتباه پولی را به که هزاران زحمت برای این کار جمع کرده‌اند در اختیار سودجویانی قرارمی دهند که چیزی از مهاجرت و قوانین و روش‌های آن نمی‌دانند!

یک لحظه تصور کنید؛ با رویای مهاجرت به یکی از وکلای مهاجرتی که فقط اسم وکیل را باخود یدک می‌کشد مراجعه می‌کنید و از آنجایی که برای رسیدن به رویای مهاجرت حاضرید دست به هر کاری بزنید با یک حرف تمام سرمایه را در اختیار او گذاشته و منتظر نتیجه می‌مانید اما دریغ از یک قدم و به جلو و نزدیک شدن به اخذ ویزا!

همان‌طورکه انتخاب وکیل مهاجرت در گرفتن اقامت بسیار اهمیت دارد، به همان میزان وکیل مناسب نیز تضمینی برای موفقیت شما به حساب می‌آید. پس برای این تضمین در انتخاب وکیل مهاجرتی بیشتر دقت کنید.

 

آیا این خبر مفید بود؟
جهت مشاهده نظرات دیگران اینجا کلیک کنید
copied

تبلیغات متنی