شمانیوز
شما نیوز

رپورتاژ آگهی/

نحوه خرید خانه در تورنتو

شیوه و قوانین خرید خانه در تورنتو از مهم‌ترین مسائلی است که باید در هنگام تصمیم برای مهاجرت در نظر بگیرید. این قوانین به شما کمک می‌کند تا بدون کورچک‌ترین اشتباه و ضرر مالی اقدام به خرید آپارتمان در تورنتو کنید و بتوانید در این شهر با بهترین امکانات زندگی کنید.

 

نحوه خرید خانه در تورنتو

 

خرید خانه در تورنتو کار چندان آسانی نیست و پیچیدگی‌های خاص خود را دارد و در صورتی که بدون اطلاع از شرایط و قوانین کشور کانادا اقدام به خرید آپارتمان در تورنتو کنید، ممکن است با مشکلات حقوقی و مالی بسیاری رو به رو شوید و یا حتی پروسه خرید خانه برای شما تا مدت‌ها طول بکشد. خرید خانه در این شهر خیلی بیشتر از دیدن چند خانه و انتخاب یکی از آن‌ها است. پس بهتر است قبل از اقدام هرکاری شرایط و قوانین خرید خانه در تورنتو کانادا را بررسی کنید تا دچار مشکل نشوید.

 

خانه بخریم یا اجاره کنیم؟

 

خرید خانه در تورنتو همانطور که گفتیم شرایط خاص خود را دارد ولی ما راه‌های دیگری نیز برای زندگی کردن در این کشور داریم، مانند اجاره کردن خانه در تورنتو. اما اینکه کدام یک از این راه‌ها اقتصادی و مناسب‌تر است، باید بررسی شود.

 

مزایای اجاره خانه در تورنتو

 

 • کم بودن مسئولیت‌ها
   

همانطور که می‌دانید مالک خانه مسئولیت‌های زیادی از جمله تعمیرات دارد. در نتیجه هرچیزی که در خانه خراب شود یا آسیب ببیند باید تعمیر شود. تمامی این موارد دارای هزینه‌های بالایی است پس اگر قصد خرید خانه در تورنتو را دارید حتما به این موضوع فکر کنید. اما اگر بخواهید یک خانه اجاره کنید، بجزبرخی هزینه‌های جانبی مانند بیمه مستاجر، اصولا تا مدت زمان قرارداد هزینه اقامت شما ثابت خواهد بود.

 

 • ذخیره کردن پول
   

از دیگر مزایای اجاره کردن خانه در کانادا ذخیره شدن پول است. شما می‌توانید میزان مبلغی که بعد از اجاره برای شما می‌ماند را برای امور دیگر ذخیره یا درسایربازارها سرمایه گذاری کنید.

 

4 - Copy

خرید خانه در تورنتو

 

 مزایای خرید خانه در تورنتو کانادا

 

 • داشتن یک سرمایه‌گذاری بلند مدت
   

خرید خانه در تورنتو یکی از راه‌های سرمایه گذاری طولانی مدت در کانادا است. به همین دلیل در صورتی که قصد دارید پول خود را سرمایه گذاری کنید تا به آن سود قابل توجهی اضافه شود خرید خانه در تورنتو یا خرید آپارتمان در تورنتو گزینه بسیار خوبی است. البته میزان افزایش ارزش ملک بسته به شرایط اقتصادی هر سال متفاوت است، ولی درمجموع در طول زمان ارزش خانه در تورنتو در حال افزایش بوده است.

 

 • کسب درآمد از طریق خرید خانه در تورنتو کانادا
 •  

خرید خانه در تورنتو همانطور که گفتیم امتیازات زیادی به مالک خانه می‌دهد که مهم‌ترین آن کسب درآمد از طریق اجاره دادن خانه است. زمانی که اقدام به خرید خانه در تورنتو کانادا کردید می‌توانید ملک خود را از همان روز اول اجاره دهید تا برای خود یک درآمد ثابت و ماهیانه داشته باشید. در صورتی که برای خرید خانه وام دریافت کرده‌اید این کار می‌تواند گزینه خوبی برای پرداخت اقساط شما باشد.

 

وام خرید خانه در تورنتو چگونه است؟

 

یکی از مهم‌ترین و بهترین ویژگی‌های کشور کانادا بدون شک عدم نیاز به شهروند بودن یا مقیم بودن در این کشور برای خرید خانه است. همچنین شما می‌توانید برای خرید خانه در تورنتو کانادا از وام استفاده کنید. اما وام خرید خانه در تورنتو چه شرایطی دارد؟ شما برای خرید آپارتمان در تورنتو نیاز به دریافت وام مسکن یا مورگیج دارید. در کشور کانادا برای دریافت این وام نیازی به مراجعه تنها به بانک‌ها نیست بلکه منابع تامین کننده زیادی در این کشور می‌توانند سرمایه لازم برای خرید خانه را به شما دهند.

 

4

وام خرید خانه در تورنتو

 

وام خرید خانه در کانادا چه شرایطی دارد؟

 

برای خرید خانه در تورنتو و دریافت وام خرید خانه در تورنتو دو شرط وجود دارد:

 

۱)مشخص کردن وضعیت مالی متقاضی

 

برای خرید آپارتمان در تورنتو، وضعیت مالی از جمله میزان حقوق، میزان دارایی‌ها و اموال و ... فردی که قصد دارد وام بگیرد بررسی شود.

 

۲) سابقه اعتبار متقاضی

 

اینکه در گذشته شخص دریافت کننده از وام مسکن استفاده کرده است یا خیر اهمیت زیادی دارد.آیا سابقه بدهی یا عدم پرداخت به موقع قسط یا هزینه ای در سابقه ۵ سال گذشته فرد وجود دارد؟

 

هزینه خرید خانه در تورنتو کانادا چگونه است؟

 

خرید خانه در تورنتو بدون شک دارای هزینه‌های مختلف و زیادی است به همین دلیل اگر بدون داشتن اطلاع از شرایط و هزینه‌ها اقدام به خرید کنید، ممکن داشت در مدت زمان کم دچار مشکلات بسیاری شوید. برای اینکه بتوانید میزان هزینه‌های خرید آپارتمان در تورنتو را مشخص کنید باید چند سوالا اساسی در این مورد را پاسخ دهید تا دچار مشکل نشوید.

 

 • میزان درآمد ماهانه زوج
 • هزینه‌های ماهانه زوج
 • وضعیت وام‌های گرفته شده
 • امنیت شغلی زوج
   

قیمت خانه در تورنتو چگونه است؟

 

با توجه به شاخصها و آمارهای اقتصادی ماهیانه و سالیانه که به تفکیک دراستان اونتاریوو شهر تورنتو منتشر می شوند، قیمت مسکن در تورنتو رو به افزایش است. پس اگر قصد خرید خانه در تورنتو را دارید باید این مسائل را در نظر بگیرید. اما همانطور که گفتیم امکان دریافت وام خرید خانه در تورنتو نیز وجود دارد و در صورت امکان شرایط دریافت وام می‌توانید خانه یا آپارتمان خود در تورنتو را خریداری کنید.

 

نکات مهم برای خرید آپارتمان در تورنتو

 

خرید خانه در تورنتو مانند هر شهر و کشور دیگر شرایط و قوانین خود را دارد پس بهتر است قبل از پرداخت هزینه خرید یا تصمیم گرفتن نکات مهم درباره این موضوع را بدانید

 

 • خانه مناسب من کدام است؟
 • اندازه خانه
 • تعداد اتاق خواب‌های خانه
 • نزدیک بودن به مدرسه و محل کار
 • نزدیک بودن به شهر
 • فاصله تا مراکز تفریحی و تجاری
 • وضعیت اجتماعی محله

8

خرید آپارتمان در تورنتو

 

خرید را به یک فرد مجرب بسپارید

 

همانطور که گفتیم خرید خانه در تورنتو شرایط و پیچیدگی‌های خود را دارد و در صورتی که کوچک‌ترین مشکلی در پرونده شما ایجاد شود، ممکن است ملک مورد نظر خود را از دست دهید. به همین دلیل بهترین گزینه استفاده از یک وکیل و مشاور حقوقی مجرب و متخصص در این زمینه است. وکیل و مشاورامین شما می‌تواند تمامی مراحل خرید ازپیدا کردن بهترین گزینه،آماده نمودن پیشنهاد ومذاکره خرید خانه در تورنتو تا تایید قیمت وانعقاد قرارداد خرید را برای شما بدون ایجاد کوچک‌ترین مشکل انجام دهد تا شما در کمترین زمان ممکن خانه را خریداری و کلید منزل را تحویل بگیرید. برای تماس با تیم مشاور مستقر ما در تورنتو میتوانید از طریق شماره واتس آپ +۱۶۴۷۹۲۰۴۷۰۳ یا ایمیل mattrafighi@gmail.com ارتباط برقرار نمایید، یا از سایت ما www.matthomes.ca دیدن فرمایید. کلیه هزینه های خدمات تیم ما برای خرید خانه در تورنتو برعهده فروشنده خانه در تورنتواست.

 

آیا این خبر مفید بود؟
جهت مشاهده نظرات دیگران اینجا کلیک کنید
copied

تبلیغات متنی