شمانیوز
شما نیوز

کدام یک از کشورهای منطقه برای سرمایه گذاری ایرانیان در ملک مناسب است

راه ‌های زیادی برای سرمایه ‌گذاری در کشورها وجود دارد. هر کدام از این روش ها مزایا و معایب مخصوص به خود را دارند. یکی از روش های سرمایه گذاری در کشورهای منطقه برای ایرانیان سرمایه گذاری از طریق خرید ملک است. برای سرمایه گذاری در کشورهای منطقه شما باید گزینه ها و شرایط مختلفی را مد نظر قرار دهید. معیار و میزان سرمایه خود را ابتدا مشخص کرده و اقدام به خرید ملک در کشورهای منطقه کنید.

راه ‌های زیادی برای سرمایه ‌گذاری در کشورها وجود دارد. هر کدام از این روش ها مزایا و معایب مخصوص به خود را دارند. یکی از روش های سرمایه گذاری در کشورهای منطقه برای ایرانیان سرمایه گذاری از طریق خرید ملک است. برای سرمایه گذاری در کشورهای منطقه شما باید گزینه ها و شرایط مختلفی را مد نظر قرار دهید. معیار و میزان سرمایه خود را ابتدا مشخص کرده و اقدام به خرید ملک در کشورهای منطقه کنید.

شما برای بررسی گزینه‌ هایی نظیر امنیت سرمایه گذاری، میزان سود دهی و شرایط سرمایه گذاری را در نظر بگیرید. پس از بررسی این شرایط شما می توانید بهترین کشور را جهت سرمایه گذاری از طریق ملک انتخاب کرده و سرمایه‌ گذاری خود را در آنجا انجام دهید.

ما در این مجموعه به واسطه در اختیار داشتن افراد متخصص در زمینه سرمایه گذاری به شما کمک خواهیم کرد تا گزینه مناسب جهت سرمایه گذاری را انتخاب کنید. ما به شما با ارائه مشاوره و راهکارهایی بهترین گزینه را معرفی کرده و شرایط را برای شما مهیا خواهیم کرد.

 

سرمایه گذاری در امارات

 

کشور امارات به عنوان یکی از کشورهای خاورمیانه از محبوب ترین مقاصد برای سرمایه‌ گذاری توسط ایرانیان است. پایتخت این کشور ابوظبی بوده و سرمایه  ‌گذاران بسیاری از سایر نقاط دنیا را به خود جذب می کند. افرادی که به دنبال سرمایه ‌گذاری در این کشور هستند معمولاً از طریق خرید ملک در امارات اقدام به سرمایه ‌گذاری مناسب در این کشور می ‌کنند.

 

شرایط عمومی خرید ملک در امارات

 

با توجه به سیر صعودی رشد اقتصادی در این کشور همواره سرمایه گذاری در امارات مورد توجه متقاضیان بین المللی قرار دارد. شرایط آسانی که دولت امارات برای سرمایه گذاری در این کشور مد نظر قرار داده راه را برای سرمایه‌ گذاران هموار کرده است. شما می توانید با خرید یک ملک به ارزش یک میلیون درهم به راحتی سرمایه‌ گذاری مطمئنی در این کشور انجام دهید. در کشور امارات معمولاً شهرهای دبی و ابوظبی مورد توجه سرمایه گذاران قرار دارند.

 

مزایای خرید ملک در امارات

 

4

 

سرمایه گذاری در این کشور علاوه بر سود دهی بالا می تواند مزایای دیگری برای شما در پی داشته باشد. بالا بودن سطح امنیت در این کشور و همچنین پایین بودن میزان جرم و جنایت این کشور را به عنوان یک کشور امن در خاورمیانه معرفی کرده است. با توجه به توسعه پذیری این کشور و اقتصاد بسیار عالی و بهره مندی از سیستم حمل و نقل کارآمد، سرمایه گذاری در این کشور شما را با اطمینان خاطر بالایی همراه خواهد کرد.

 

خرید ملک در امارات

 

به نظر می‌ رسد خرید ملک در این کشور برای ایرانیان گزینه‌ ای مناسب جهت سرمایه گذاری باشد. با توجه به قوانین مناسب و شرایط آسانی که پیش روی شما قرار دارد می توانید از این کشور به عنوان یک مقصد برای سرمایه گذاری خود استفاده کنید.

 

خرید خانه در دبی

 

دبی  به عنوان بزرگترین و زیباترین شهر امارات با توجه به پیشرفت اقتصادی مورد توجه سرمایه گذاران بین المللی قرار دارد. از رایج ترین روش ها برای سرمایه گذاری در دبی می توان خرید ملک را عنوان کرد. با توجه به عرضه زیاد املاک در این شهر، بالا بودن کیفیت ساختمان ها، امنیت بالا در سرمایه گذاری و سیستم مالیاتی مناسب دبی، معمولاً سرمایه‌ گذاران از این شهر به عنوان یک مقصد جذاب سرمایه گذاری استفاده می کنند.

شما با خرید آپارتمان زمین واحد تجاری و ویلا در دبی می توانید به راحتی اقدام به دریافت اقامت این شهر نمایید. بررسی ها نشان می دهد که شما با خرید ملک  می‌توانید آن را اجاره داده و اجاره بهای نسبتاً مناسبی دریافت کنید. به این ترتیب علاوه بر سرمایه گذاری می‌توانید با اجاره دادن ملک خود سود زیادی به دست آورید.

پس از خرید ملک باید اقدام برای دریافت ویزای اقامتی می توانید این ویزا را دریافت کرده و تا دو سال آن را تمدید کنید. ما در این مجموعه با بررسی شاید به شما کمک خواهیم کرد تا گزینه مورد نظر را جهت سرمایه ‌گذاری در منطقه انتخاب کنید. چنانچه قصد سرمایه‌ گذاری در کشورهای منطقه را دارید توصیه ما به شما خرید ملک در دبی خواهد بود.

 

سرمایه گذاری در ترکیه از طریق خرید ملک

 

4 - Copy

 

آگاهی شما از نحوه سرمایه گذاری در ترکیه از طریق خرید ملک تواند به شما کمک کند تا یک سرمایه گذاری امن داشته باشید. ترکیه به عنوان یک کشور با تاریخ غنی، آب و هوای مطلوب، سواحل زیبا، فرهنگ چشمگیر و جذاب و پتانسیل بالا برای جذب سرمایه گذار، همواره مورد توجه ایرانیان جهت سرمایه گذاری قرار گرفته است. وجود مکان های جذاب در این کشور در شهرهای مانند آنتالیا، استانبول، ازمیر و فتحه گزینه های مختلف جهت سرمایه گذاری از طریق خرید ملک در این کشور پیش روی شما قرار خواهد داد. یکی از روش های سرمایه داری و حق تابعیت در این کشور اقدام به سرمایه گذاری از طریق خرید ملک است.

 

خرید خانه در ترکیه

 

دولت ترکیه با ایجاد شرایطی به سرمایه ‌گذاران اجازه می دهد که از طریق خرید ملک بتوانند در این کشور سرمایه‌ گذاری کنند. شما در این روش سرمایه‌ گذاری باید با خریدم یک ملک به ارزش حداقل ۲۵۰ هزار دلار اقدام به اخذ پاسپورت ترکیه کنید. علاوه بر این ملک خریداری شده توسط شما نباید تا 3 سال فروخته شود.

 

مزایای سرمایه گذاری از طریق خرید ملک در ترکیه

 

موقعیت جغرافیایی مناسبی که ترکیه دارد به عنوان یک پل ارتباطی بین قاره آسیا و اروپا عمل می ‌کند. این موقعیت می‌ تواند کمک کرده تا سرمایه گذاران از نقاط مختلف دنیا اقدام به سرمایه‌ گذاری در این کشور کنند. پاسپورت قدرتمندی که این کشور دارد نیز موجب می شود که شما با یک سرمایه گذاری مطمئن از طریق خرید ملک در این کشور با اطمینان خاطر عمل کنید. توجه داشته باشید که سرمایه گذاری از طریق خرید ملک در ترکیه به عنوان یک روش بسیار آسان پیش روی شما قرار خواهد داشت.

یکی از نکات جالبی که دولت ترکیه در اختیار سرمایه گذاران قرار داده عدم الزام به حضور در ترکیه جهت سرمایه گذاری از طریق خرید ملک خواهد بود. همچنین با شرایطی که سازمان آموزشی این کشور دارد شما می توانید به صورت رایگان تحصیلات را انجام دهید.

 

برای اطلاعات بیشتر درباره خرید و سرمایه گذاری در ملک ترکیه به لینک زیر مراجعه نمایید

 

https://jingobingo.com/property/%d8%ae%d8%b1%db%8c%d8%af-%d9%85%d9%84%da%a9-%d8%af%d8%b1-%d8%aa%d8%b1%da%a9%db%8c%d9%87

 

خرید ملک در ازمیر

 

یکی از شهرهایی که همواره مورد توجه سرمایه گذاران قرار گرفته شهر ازمیر بوده است. امنیت بالایی که این شهر دارد به سرمایه گذاران اطمینان خاطر داده که می توانند در یک شهر امن سرمایه گذاری مناسبی از طریق خرید ملک انجام دهند. شما می توانید با خرید ملک در این شهر یک سرمایه ‌گذاری مناسب انجام داده و از بازدهی مناسبی برخوردار شوید.

 

مزایای خرید ملک در ازمیر

 

شهر ازمیر به واسطه داشتن مراکز خرید لوکس و مجهز به امکانات رفاهی مناسب، امکانات بهداشتی و درمانی و دارا بودن مراکز دیدنی تمام‌ نشدنی همواره مورد توجه سرمایه ‌گذاران خصوصی ایرانیان قرار گرفته است. شما می توانید با سرمایه گذاری در این شهر یک هزینه زندگی مناسب داشته و از تحصیل در دانشگاه معتبر ترکی بهره مند شوید.

علاوه بر این قوانین حمایت از سرمایه گذاران خارجی در این شهر موجب می شود که استقبال فراوانی از سرمایه‌ گذاری در شهر ازمیر صورت بگیرد. چنانچه قصد سرمایه گذاری در کشور ترکیه را دارید پیشنهاد ما به شما سرمایه گذاری از طریق خرید خانه در ازمیر خواهد بود. ما در این مجموعه شما مشاوره های لازم جهت سرمایه گذاری در این شهر را ارائه خواهیم داد.

 

آیا این خبر مفید بود؟
جهت مشاهده نظرات دیگران اینجا کلیک کنید
copied

تبلیغات متنی