شمانیوز
شما نیوز

رئیسی؛ عمار دیروز، مختار فردا

یادداشت وارده/ توفیق علائی، نویسنده و روزنامه نگار

سید ابراهیم رئبسی نه نه کاخ نشین است، نه پورشه سوار پ نه به دنبال پست و‌ مقام، این شعار نیست بلکه واقعیت است و‌ ایشان در این سال ها نشان داد که به دنبال هیچ یک از اینها نیست، البته در عمل نه در کلام.

سال ۱۳۸۰ فرمان حکیمانه رهبر معظم انقلاب برای مبارزه با مفاسد اقتصادی صادر شد، اما متاسفانه هیچ یک از مسئولین به صورت جدی با این موضوع برخورد نکردند، تا اینکه حضرت آقا فریاد این عمار سر دادند و رئیسی به ندای ایشان لبیک گفت و در خط مقدم مبارزه با مفاسد اقتصادی قرار گرفت و حرکتی بی سابقه پا در مناطق ممنوعه گذاشت، همه سدها را شکست و با دستی آهنین در برابر فساد ایستاد و همه تهدیدات و خطرها را به جان خرید.

امروز جامعه ما، نیاز به شعار ندارد، شعارهایی که قبل از انتخابات داده می شود و متاسفانه بعد از انتخابات به فراموشی سپرده می شوند.

جامعه امروز نیاز به سکانداری با رزومه ای پر از عمل دارد، سکانداری شجاع، نترس، مردمی و ساده زیست همچون سید ابراهیم رئیسی دارد که در سال های اخیر با ایستادگی در برابر مفسدان اقتصادی، نشان داد که به دنبال احقاق حق مردم از زالو صفتان اقتصادی و آسایش و راحتی مردم است، تا این بار در مقام ریاست جمهوری همچون مختار ثقفی به جنگ با  سودجویان، محتکران، مفسدان اقتصادی و... برود تا فقر را از جامعه ریشه کن کند.

 

آیا این خبر مفید بود؟
جهت مشاهده نظرات دیگران اینجا کلیک کنید
copied

تبلیغات متنی