شمانیوز
شما نیوز

رپورتاژ آگهی/

آتشدان فضای باز، بهترین وسیله برای تابستان!

به طور کلی در این مقاله مطالبی مهم و کلیدی در رابطه با خرید آتشدان و انواع کاربرد ها و ویژگی های این وسیله خدمت شما به طور کامل بیان خواهیم کرد و همچنین در ادامه این مقاله به سراغ معرفی فروشگاه تخصصی و حرفه ای الو گرما نیز خواهیم رفت.

آتشدان فضای باز چیست؟

 


 به طور کلی آتشدان یا فایرپیت جزء یکی از وسایل های مهم و کاربردی به شمار می رود و همچنین اشخاص نسبتا زیادی در زمان های بسیار قدیم و حال برای خوش بو کردن فضا، پخت غذا و ایجاد آرامش، انرژی، گرما و نور به سراغ خرید آتشدان می روند.

 

4 - Copy

 

در ادامه این مقاله مطالبی مهم و کلیدی در رابطه با تحلیل و بررسی خرید آتشدان و انواع کاربرد ها و ویژگی های این وسیله خدمت شما به طور کامل بیان خواهیم کرد و همچنین به سراغ معرفی فروشگاه حرفه ای و تخصصی الو گرما نیز خواهیم رفت.

 

معرفی و بررسی انواع آتشدان

 

به این نکته توجه داشته باشید که قبل از خرید آتشدان بهتر است با انواع مختلف و متنوع این وسیله کاربردی بیشتر آشنا شوید تا خرید فایرپیت منزل شما به خوبی و درستی انجام شود.

اولین مدل از این وسیله که خدمت شما معرفی خواهیم کرد جام آتشدان است؛ به طور کلی این محصول زیبا و فوق العاده در زمینه های متریال اولیه، طراحی، رنگ و سبک تنوع بسیار زیادی دارد.

 


به این نکته توجه داشته باشید که این مدل از آتشدان به تمیزکاری، تعمیر و نگهداری کمتری نیاز دارد و همچنین از این محصول می توانید در فضاهای باز، مخصوص مهمانی و داخلی خانه مثل پاسیو استفاده کنید.

4

 

دومین مدلی که در رابطه با این محصول خدمت شما معرفی خواهیم کرد آتشدان دودکش است؛ این مدل از آتشدان به صورت 360 درجه کار می کند و همچنین شما به همراه دوستان یا خانواده تان می توانید از گرما و انرژی این محصول به طور کامل بهره ببرید.

در رابطه با خرید آتشدان دودکش به این نکته کاربردی توجه داشته باشید که طراحی این محصول به گونه ای است که دود های اضافی و مضر به صورت شما برخورد نخواهد کرد و از طریق دودکش موجود در درون این وسیله به سمت بالا انتقال داده می شود.

آتشدان های گودالی یکی از دیگر از فایرپیت های زیبا و جذابی است که خدمت شما معرفی خواهیم کرد؛ این وسیله مخصوص استفاده در فضاهای باز و بیرونی خانه و ساختار کف محیط است و همچنین شکل ها و فرم های مختلفی از این محصول مثل نیم دایره، مستطیل و دایره نیز در بازار موجود است.

 


همان طور که میدانید شومینه نوعی آتشدان به حساب می آید و به طور کلی این وسیله مناسب افرادی است که دارای فضای باز نسبتا محدودی هستند و همچنین شما با استفاده از چوب یا هیزم می توانید سوخت این مدل از آتشدان را به وجود آورید و همین عامل باعث می شود که میزان گرما و انرژی درون خانه شما افزایش یابد.  

 

8

انواع ویژگی ها و خصوصیات آتشدان 

 

شما در رابطه با موضوع خرید آتشدان بهتر است با تمامی ویژگی ها و خصوصیات این محصول به طور کامل آشنا شوید؛ یکی از ویژگی های خوب و کاربردی که اکثر فایرپیت ها دارند به این صورت است که شما این وسیله را می توانید به شکلی مناسب و راحت جا به جا کنید.

قابلیت حمل و نقل آتشدان ها به شما کمک می کند که این وسیله با دوام را در جای مناسبی قرار دهید تا این محصول کاربردی و لاکچری دچار مشکل پوسیدگی و رنگ پریدگی نشود و همچنین شما می توانید از این وسیله در مکان هایی مثل جنگل و کویر به خوبی استفاده کنید.

این دستگاه ها به گونه ای ساخته شده است که در برابر ساییدگی و نفوذ آب بسیار مقاوم و با دوام هستند و معمولا رنگ بدنه آتشدان ها از الکترواستاتیک ضد زنگ ساخته شده است.

به این نکته مهم توجه داشته باشید که تمامی آتشدان های امروزی به وسیله گاز طبیعی، برق و اتانول کار می کنند و همین عامل باعث می شود که تمامی دود های مضر و آسیب زننده به بدن از بین بروند.

 


از دیگر خصوصیات کاربردی و کلیدی که در هنگام خرید آتشدان باید به آن توجه داشته باشید این است که شما با استفاده از این محصول می توانید عملیات پخت و پز حدود 25 سیخ را به صورت همزمان انجام دهید و همچنین این دستگاه دارای آویز و پایه نگهدارنده کتری نیز می باشد.

 

75

 

به این نکته جالب در هنگام خرید آتشدان توجه داشته باشید که منقل این دستگاه از جنس چدن نسوز است و همین عامل باعث میشود که این محصول بتواند در برابر حرارت های همراه با دمای بالا مقاومت خوبی داشته باشد.

از دیگر خصوصیات این دستگاه میتوان به تنظیم شعله آتشدان نیز اشاره کرد و همچنین از دیگر ویژگی های این محصول میتوان به وجود جوجه گردان دستی نیز اشاره کرد.

 

معرفی و تحلیل انواع قطعات آتشدان    

 

به این نکته توجه داشته باشید که در هنگام خرید آتشدان شما باید با تمامی قطعات موجود در درون این وسیله آشنایی داشته باشید؛ یکی از دستگاه های موجود در درون آتشدان استیک پز می باشد و همچنین شما به وسیله حرارت آتش طبیعی و توری های موجود در درون این محصول می توانید استیک های خوشمزه و خوش طعمی را درست کنید.

معمولا چوب ها و هیزم های درون آتشدان به طور کامل می سوزند و فقط خاکستر آنها در درون دستگاه باقی می ماند و همچنین به این بخش توجه داشته باشید که تمامی خاکسترها در درون مخزن تخلیه خاکستر ریخته می شوند تا این خاکستر های مضر روی زمین ریخته نشود و محیط باغ را آلوده نکند.

از دیگر وسایل موجود در درون یک فایرپیت می توان به میزهای تاشو و متحرک اشاره کرد که کاربرد اصلی این میزها به منظور نشستن، قرار دادن وسایل مورد نظر و پذیرایی است.

شاسی پروفیل آهنی جزء یکی از قطعات مهم و کلیدی در دستگاه آتشدان به شمار می رود و وظیفه اصلی این قطعه مستحکم و با کیفیت این است که انسجام تمامی قسمت های دستگاه فایرپیت را به خوبی حفظ کند.

در نهایت با توجه به مطالب مهم و کلیدی که در رابطه با معرفی، تحلیل و بررسی آتشدان و انواع کاربرد و ویژگی های این وسیله خدمت شما به طور کامل بیان کردیم؛ شما می توانید با مراجعه به فروشگاه مجهز و تخصصی الوگرما آتشدان یا فایرپیت مورد نظر خود را با قیمتی مناسب و کیفیتی عالی تهیه کنید.

 

 

 

آیا این خبر مفید بود؟
جهت مشاهده نظرات دیگران اینجا کلیک کنید
copied

تبلیغات متنی