شمانیوز
شما نیوز

نمایش اقتدارانه جشن تکلیف سیاسی رای اولی ها در سطح ملی

جلیل پیران:در ۲۸ خرداد اقتدار خود را در سطح ملی و بین المللی به نمایش خواهیم گذاشت .

 به گزارش خبرنگار شمانیوز، مسئول ستاد جوانان گام دوم انقلاب اسلامی انتخابات میان دوره ای مجلس خبرگان رهبری آیت الله  علیرضا اعرافی استان تهران در جمع رای اولی ها در مکان ستاد جوانان گام دوم انقلاب اسلامی آیت الله اعرافی اظهار نمود : ان شالله در ۲۸ خرداد اقتدار خود را در سطح ملی و بین المللی به نمایش خواهیم گذاشت . 

شمس الدین جلیل پیران در این نشست که اکثرا رای اولی بودند اعلام کرد : خدا را شاکریم و الحمدالله نسل مقتدر جوان ما یک نسل آگاه و دارای تحلیل سیاسی هست و انشا الله امیدواریم  از حق آزادی انتخابی که برای آنان ایجاد شده است ، نهایت و کمال استفاده را ببرند . 

همه ما میدانیم در عرصه سیاسی ، انتخاب اصلح تنها چاره  رفع مشکلات کشور است و مسئولان و مدیران محترم میبایستی به اقتدار و ظرفیت جوانان ما در سطح کشور توجه ویژه بنمایند و بنابر فرموده رهبر معظم انقلاب امام خامنه ای ، "جوانان موتور محرکه جامعه هستند" .

بدون شک پیشرفت و آینده روشن کشور جمهوری اسلامی ایران در گرو توجه به پتانسیل و ظرفیت قشر جوان جامعه اعم از خواهران و برادران جوان میباشد. 

در این میان بسیار خوشحال و  خرسند هستیم که حضرت آیت الله اعرافی توجه بسیار ویژه ای به نعمت قشر جوان کشور داشتند ودارند و مدیریت این شخصیت بزرگوار در بخش های مختلف اثبات کننده این موضوع است .

 

 

 

آیا این خبر مفید بود؟
جهت مشاهده نظرات دیگران اینجا کلیک کنید
copied

تبلیغات متنی