شمانیوز
شما نیوز

رپورتاژ آگهی/

طراحی سایت فروشگاهی حرفه ای به کمک سیستم فروشگاهی اینتن

اینتن، متخصصین زیادی را در زمینه آموزش طراحی سایت با سیستم فروشگاهی اینتن و در راستای انجام طراحی سایت فروشگاهی آموزش داده است . لذا با در اختیار داشتن بهترین طراحان وب سایت فروشگاهی آماده انجام ایده­های برتر شما در زمینه تجارت الکترونیک است. یکی از شرکت طراحی سایت فروشگاهی در تهران اینتن است که در ادامه به بررسی سیستم اختصاصی فروشگاهی اینتن خواهیم پرداخت.

 

اینتن، متخصصین زیادی را در زمینه آموزش طراحی سایت با سیستم فروشگاهی اینتن و در راستای انجام طراحی سایت فروشگاهی آموزش داده است . لذا با در اختیار داشتن بهترین طراحان وب سایت فروشگاهی آماده انجام ایده­های برتر شما در زمینه تجارت الکترونیک است. یکی از شرکت طراحی سایت فروشگاهی در تهران اینتن است که در ادامه به بررسی سیستم اختصاصی فروشگاهی اینتن خواهیم پرداخت.

 

فروشگاه اینترنتی اختصاصی چیست ؟

 

فروشگاه اینترنتی اختصاصی با زبان php طراحی اختصاصی می باشد که توسط برنامه نویسان اینتن طراحی شده است. این سیستم امکانات خوب، ظاهری بسیار جذاب و منظم دارد و به تنهایی نیازتان به داشتن یک فروشگاه حرفه­ای را برطرف می­کند. این سیستم فقط برای طراحی فروشگاه اینترنتی طراحی شده لذا بهتر است از آن فقط برای طراحی سایت فروشگاهی استفاده شود. سیستم آن خصوصیات قدرتمندی دارد که بیشتر فروشگاه­سازها فاقد آن هستند. داشتن سئو بسیار قدرتمند، ماژولهای قوی، قابلیت چندزبانه بودن را دارد و از بیشتر درگاه های اینترنتی برای پرداخت آنلاین پشتیبانی می کند.

 

ابزار های اختصاصی در طراحی سایت فروشگاهی اختصاصی اینتن

 

سیستم فروشگاهی اینتن ابزارهای بسیاری را داراست که کار را برای طراحی یک فروشگاه حرفه­ای اینترنتی تسهیل می­کند. در کنار ابزار های اختصاصی این سایت هر امکانی که قابل اجرا باشد توسط برنامه نویسان اینتن بصورت اختصاصی نوشته می شود.

 

چند فروشندگی در سیستم فروشگاه اختصاصی اینتن

 

سیستم فروشگاهی اینتن قابلیت چند فروشندگی را هم داراست و می­توانید به سهولت با بهره­گیری از یک پنل مدیریتی آنها را مدیریت کنید. می­توانید گروه­های کاربری برای فروشگاه­های خود تعیین و فروشگاه­های زیادی برای عمده فروشی و خرده فروشی طراحی کنید.

 

درگاه های پرداخت در سیستم فروشگاه اینترنتی اینتن

 

سیستم فروشگاه اینترنتی اینتن قابلیت پشتیبانی مزیت استفاده از بیشتر درگاه­های پرداخت اینترنتی را دارد و موجب شده تا افراد بیشتری از این سیستم استفاده کنند شما می توانید بانک های مورد نظرتان را به اینتن اعلام کنید تا اینتن درگاه مورد نظر را بصورت اختصاصی برای شما راه اندازی نماید.

 

گزارشات فروش در سیستم فروشگاهی اینتن

 

با ورود به مدیریت فروشگاه می توانید تمام گزارشات فروشگاه را در همان صفحه اول ببینید که گزارشات مختلفی را از اوضاع فروشگاه، کالاها و باقی موارد نشان می­دهد.3 گزارش برای فروشنده دارای اهمیت زیادی است تا با کمک آنها وضعیت فروشگاه را بروز رسانی کند: گزارش فروش، محصولات مشاهده شده و کالاهای خریداری شده.

 

 سئو و بهینه سازی سیستم فروشگاهی اینتن

 

از شاخص­ترین خصوصیاتی که به استفاده از این سیستم  برای طراحی سایت فروشگاهی  رونق داده است، سئوی قوی آن است. چون با طراحی سایت فروشگاهی در ابتدای امر نمی­توان فروش بالایی داشت، لذا برای جذب مشتریان، بهتر است از فروشگاه ساز دارای سئو خوب بهره گیرید.

برای مشاوره با سئو و بهینه سازی سایت با مشاوره سئو اینتن تماس بگیرد.

 

امکان خرید کالا برای مهمان

 

بعضی کاربران تمایل به ثبت نام اینترنتی در سایت برای خرید از فروشگاه اینترنتی ندارند لذا این سیستم  امکان این امر را فراهم کرده تا هر کسی بتواند به صورت مهمان خرید کرده و پرداخت نیز به صورت مهمان انجام شود.

 

امکان تجارت (B2B )  در سیستم فروشگاهی اینتن

 

تجارت  بی 2 بی  به انجام معاملات بین دو بنگاه تجاری گفته می­شود. این سیستم این قابلیت را دارد و می­توان آن را پیاده­سازی کرد.

 

روش­های حمل و ارسال کالا

 

این سیستم علاوه بر خصوصیات مذکور، قابلیت ایجاد انواع روش های حمل و ارسال کالا را دارد. برای مثال: ارسال کالا به صورت رایگان، خرید از فروشگاه، حمل براساس وزن کالا، تعرفه یکسان، ایمیل رویال و Ups

برای کسب اطلاعات بیشتر در رابطه با طراحی سایت فروشگاهی با سیستم فروشگاهی اینتن می توانید با اینتن تماس حاصل فرمایید. اینتن یکی از شرکت طراحی سایت در تهران می باشد.

با ما همراه باشید.


این مطلب رپرتاژ بوده و پایگاه خبری شمانیوز صحت و یا عدم صحت مطلب فوق را تایید نمیکند و مسیولیت حقوقی آن هیچ ارتباطی با شمانیوز ندارد.

 

آیا این خبر مفید بود؟
جهت مشاهده نظرات دیگران اینجا کلیک کنید
copied

تبلیغات متنی