شمانیوز
شما نیوز

رپورتاژ آگهی/

خرید رپورتاژ آگهی با تخفیف نقدی

در یک تعریف ساده می توانیم این گونه بگوییم که رپورتاژ آگهی در واقع به یک عنوان یک آگهی می باشد که در قالب یک خبر در رسانه های برتر و پرمخاطب مانند سایت های خبری و خبرگزاری ها منتشر می شود. رپورتاژ آگهی تاثیر بسزایی در سایت مورد نظر داشته است و می‌توان گفت منجر به افزایش میزان بازدید و سئو سایت می شود.

در یک تعریف ساده می توانیم این گونه بگوییم که رپورتاژ آگهی در واقع به یک عنوان  یک آگهی می باشد که در قالب یک خبر در رسانه های برتر و پرمخاطب مانند سایت های خبری و خبرگزاری ها منتشر می شود. رپورتاژ آگهی تاثیر بسزایی در سایت مورد  نظر داشته است و می‌توان گفت منجر به افزایش میزان بازدید و سئو سایت می شود.

 

رپورتاژ ادز مرجع خرید رپورتاژ آگهی به همراه مشاوره سئو

 

رپورتاژ ادز در نظر دارد به مناسبت 7 سالگی خود شرایط ویژه ای را برای سفارش رپورتاژ آگهی در اختیار مشتریان خود قرار دهد ، مشتریان گرامی جهت خرید رپورتاژ با تخفیف نقدی می توانید با شارژ کیف پول خود از تخفیف های نقدی رپورتاژ ادز استفاده کنید با شارژ بیشتر تخفیف نقدی بیشتری را می توانید در یافت کنید. بطور مثال با شارژ 3 میلیون پنل ، کیف پول شما به اندازه 3100000 شارژ می شود.

برای دریافت اطلاعات بیشتر در مورد خرید رپورتاژ آگهی با تخفیف های ویژه نقدی می توانید به آدرس اینترنتی رپورتاژ ادز https://reportaj.ir مراجعه نمایید.

اما سوال اینجاست که آیا واقعاً هر نوع رپورتاژی می‌تواند هر آنچه که ما نیاز داریم را در اختیار ما بگذارند؟

زمانی که شما یک رپورتاژ آگهی را منتشر می‌کنید می‌توانید به دو هدف اصلی در دست پیدا کنید که شامل برندینگ و گرفتن بک لینک برای سئو می باشد.

 

تاثیر رپورتاژ آگهی

 

رپورتاژ آگهی با روشهای تبلیغاتی دیگر تفاوت‌های بسیار زیادی داشته است و می‌توان گفت افراد به جای اینکه از روش های قدیمی برای تبلیغ استفاده کنند از  رپورتاژ آگهی برای افزایش میزان بازدید وب سایتشان کمک می‌گیرند. در واقع این روش به دلیل اینکه یک تبلیغ دائمی به شمار می‌رود مورد استقبال بیشتری قرار گرفته است.

نکته ی قابل توجه اینجاست که رپورتاژ آگهی در سایت های منتشر کننده باقی می ماند و اینگونه نیست که بعد از یک تایم کوتاهی حذف شود

همان طور که اشاره کرده ایم با انتشار رپورتاژ آگهی رتبه سایت شما در موتورهای جستجوی گوگل افزایش پیدا می‌کند و در میان کاربران برندینگ شما انجام می گیرد؛ پس با توجه به موارد گفته شده میتوان متوجه شد که در سایت‌های خبری این نمونه تبلیغ به عنوان پرطرفدارترین روش تبلیغاتی محسوب می شود.

اما سوالی که برای بسیاری از افراد به وجود می‌آید این است که آیا ما می توانیم از هر نوع رپورتاژ آگهی استفاده کنیم؟

چه نکاتی را باید در زمان نگارش رپورتاژ آگهی مدنظر بگیریم تا بتوانیم تاثیر این نمونه تبلیغ را بیشتر مشاهده کنیم؟

برخی از آژانس های دیجیتال مارکتینگ همانند رپورتاژ ادز برای اینکه تاثیر رپورتاژ مشتریان را افزایش بدهند از افراد متخصص و حرفه ی در زمان نوشتن متن رپورتاژ استفاده می کنند تا تاثیر پذیری آن را به بهترین شکل ممکن انجام بدهند.

قبل از اینکه شما بخواهید وب سایت های خبری و کانال های توزیع محتوا را انتخاب کنید و پیام خود را به مخاطبان برسانید مرحله ی وجود دارد که به عنوان آماده سازی و تدوین رپورتاژ از آن یاد می‌شود که البته در این مرحله به تهیه رپورتاژ آگهی توجه به سزایی می‌شود و گفته می‌شود که نکات مهمی باید در این قسمت رعایت گردد که می‌توان گفت شامل موارد زیر است:

 

-    رعایت ساختار

-     کپی نکردن متن

-     نوشتن مقاله یا خبر

-    استفاده نمودن از کلمات کلیدی

-     استفاده از تیتر جذاب

-    استفاده از المان های تصویری

-     ارزش آفرینی و کاربردی بودن رپورتاژ

-     مفید و کوتاه بودن

-    و....

 

اگر قرار است که شما برای یک وب سایت رپورتاژ آگهی بنویسید باید به مواردی دقت کنیدکه موجب می شود تا رپورتاژ شما جذاب باشد:

 

-    سعی کنید رپورتاژ خود را به صورت ساده و روان نویسی آماده کنید

-     کیفیت بالای محتوای متنی را فراموش نکنید

-     از لحنی صحیح و ادبیات درست استفاده نمایید

-     مخاطبان هدف خود را شناسایی کنید

-     یک موضوع جذاب و به روز را انتخاب کنید

-     حتماً درست نویسی و اصول نگارش را رعایت کنید

 

در صورتی که شما صاحب کسب و کاری هستید و برای خودتان وب سایت دارید و می خواهید مشتریان زیادی را جذب کنید و قصد دارید از رپورتاژ آگهی استفاده کنید کافیست همین حالا به رپورتاژ ادز به نشانی reportaj.ir مراجعه کنید و از این اژانس دیجیتال مارکتینگ استفاده نمایید.

رپورتاژ ادز طی سال های فعالیت خود توانسته است تجربه های موفقی را از خود بجای بگذارد و رضایت مشتریان عزیز را همواره در اولویت کاری خود قرار میدهد.

در نهایت مجدد تکرار می کنیم که رپورتاژ آگهی به عنوان یکی از راه‌های موثر در سئو سایت به شمار می رود و در واقع می توان دلیل اصلی این مطلب را اینگونه توضیح داد که با انتشار رپورتاژ آگهی شما در کانال های پرمخاطب و کانال های توزیع محتوا این سایت ها به شما لینک فالو میدهد و برای همین مطلب شما همواره در صفحه نخست گوگل نشان داده می‌شود و چون سایت منتشر کننده دارای اعتبار عالی است و در نهایت موجب می‌شود که وضعیت سئو سایت شما نیز بهتر گردد.

 


این مطلب رپرتاژ بوده و پایگاه خبری شمانیوز صحت و یا عدم صحت مطلب فوق را تایید نمیکند و مسیولیت حقوقی آن هیچ ارتباطی با شمانیوز ندارد.

 

آیا این خبر مفید بود؟
جهت مشاهده نظرات دیگران اینجا کلیک کنید
copied

  • نیما

    عالیه

تبلیغات متنی