شمانیوز
شما نیوز

رپورتاژ آگهی/

ترکیب فناوری جوهر افشان UV و تونر خشک در چاپ دیجیتال

 

شرکت Premier Markings در سال 2008 آغاز به کار کرد. این شرکت به عنوان یک شرکت چاپ دیجیتال آغاز به کار کرد و این یک انتخاب عمدی بود. با تخصص خود و با روند بازار لیبل ها ، گری پیشکسوت صنعت فهمید که اگر می خواهد توانایی تولید خود را شروع کند ، این باید با چاپ دیجیتال باشد. در کانسپت Gary's Premier Markings جایی برای فشار فلکسو وجود نداشت. این شرکت با یک چاپگر برچسب رومیزی با حجم کم ، ایده آل برای برچسب های کوتاه مدت 500 قطعه ای شروع به کار کرد. به زودی مشخص شد که برای موفقیت شرکت به یک چاپخانه چاپگر با کیفیت بالا و تولیدی مورد نیاز است. پس از تحقیق کامل در مورد بازار عرضه کننده ، Premier Markings تصمیم به خرید Xeikon 3030 در سال 2013 گرفت. گری اظهار داشت: "در ابتدا قصد داشتم برای مطبوعات برچسب HP مراجعه کنم ، اما وقتی برای بازدید از دفتر Xeikon در شیکاگو رفتم ، مردم آنجا من را متقاعد کردند و این حس را به من دادند که آنها به من کمک می کنند تا این اتفاق بیفتد با نگاهی به گذشته ، آنها واقعاً این کار را کردند و من توانستم چاپ دیجیتال کتاب سفر به تور ارمنستان را شروع کنم! "

 

11

 

از شروع کار تا مرجع در برچسب های دیجیتال

 

Premier Markings به عنوان یک شرکت کوچک و یک فروشگاه کاملاً دیجیتالی ، توانست سریعتر با روند تغییر در بازار لیبل ها سازگار شود. این امر به عنوان یک تازه وارد به شرکت نسبت به پرینترهای لیبل موجود ، بزرگتر و فلکسو گرا برتری داشت. گری تصمیم بسیار مشخص و هوشمند دیگری گرفت: او تصمیم گرفت افراد IT را برای شرکت خود استخدام کند نه اینکه افراد باهوش را برچسب گذاری کند. گری: "کارمندانی که می توانند به راحتی با کامپیوتر کار کنند و درک کنند ، این روزها برای شرکت ها بسیار مهم است. این مورد حتی برای شرکت های چاپ بروشور دیجیتال دیجیتال بیشتر است و من متقاعد شدم که برعکس ، آموزش افراد IT در مورد برچسب آسان تر است. من کاملا مطمئن هستم که این به ما کمک زیادی کرد. "

 

جوهر افشان UV در مقابل عکاسی الکتریکی با تونر خشک

 

در ابتدا ، گری فکر می کرد که جوهر افشان آینده همه چیز است ، اما Premier Markings فهمید که این خیلی ساده نیست. هم تونر خشک و هم جوهر افشان UV مزایای خود را دارند. بله ، تونر خشک از نظر انطباق تونر با مواد غذایی بی خطر است و برچسب های جوهر افشان UV بسیار با دوام هستند ، اما Premier Markings به جنبه های دیگر نیز اشاره دارد. گری مطبوعات را به صورت زیر مقایسه می کند: مطبوعات تونر خشک دستگاهی کاملاً سازگار است ، اما به نگهداری بیشتری نیاز دارد. پرس جوهر افشان نیاز به تعمیر و نگهداری کمتری دارد اما آسیب پذیرتر است. برچسب ها متفاوت به نظر می رسند و هر فناوری از لحاظ کیفیت چاپ دارای قدرت خاص است. بنابراین چگونه می توان تصمیم گرفت که چه کاری را با جوهر افشان UV چاپ کنیم و چه کاری را برای چاپ روی الکتروفوتوگرافی تونر خشک (EP) انجام دهیم؟ ابتدا فاکتور سهام برچسب وجود دارد. برخی از بسترها فقط روی تونر خشک کار می کنند ، مانند املاک ، سهام که دارای یک سطح ساختار یافته است. Matte BOPP بستر دیگری است که Premier Markings فقط با تونر خشک کار می کند. سایر بسترها به راحتی روی جوهر افشان کار می کنند ، به عنوان مثال بسترهای کروم بر اساس PP. جدا از این ملاحظات ، دویدن طولانی تر روی پلنگ انجام می شود. سپس ، اگر پرس جوهر افشان UV هنوز ظرفیت اضافی دارد ، تمام کارهای دیگر که می توانند به خوبی روی Panther چاپ شوند ، روی جوهر افشان UV چاپ می شوند.

 

75

 

چرا مشتریان از Premier Markings لیبل می خرند؟

 

Premier markings یک وب سایت برای ارتقا سئو سایت و تجارت خود دارد ، اما بیشتر مشتریان آنها از طریق دهان به دهان به آنها مراجعه می کنند. Premier Markings طیف وسیعی از برچسب های مختلف را چاپ می کند. در طول سال ها آنها به سایت Go-To در منطقه تورنتو برای برچسب صنایع دستی تبدیل شده اند. آنها بسیاری از برچسب ها و برچسب های مواد مغذی را برای صنعت چاپ می کنند. اخیراً ، به دلیل COVID-19 ، بسیاری از برچسب های ضدعفونی کننده دست چاپ شده است. برچسب ها بدون ایجاد تمایز بین جوهر افشان UV یا EP به مشتریان فروخته می شوند. برچسب های بستر باید چاپ شوند و برنامه ریزی تولید اساساً مشخص می کند که برچسب چه چاپ می شود. تکمیل به صورت آفلاین بر روی تجهیزات GM انجام می شود تکمیل به صورت آفلاین در محلول Xeikon انجام می شود. بسیاری از مشاغل تولید شده دارای روکش مات ، حتی برچسب های جوهر افشان UV هستند. گری: "طی سالهای گذشته ما به طور مداوم سالانه دو رقمی رشد کرده ایم. سالهای اول ما بیش از 30 درصد در سال رشد می کردیم. مدل کسب و کار ما ارائه خدماتی است که مشتریان ما به آن نیاز دارند ، ما آنچه را که مشتریان نیاز دارند گوش می دهیم و ارائه می دهیم ، بیشتر برچسب ها در 2 تا 3 روز کاری تحویل داده می شوند. "

 

 

آیا این خبر مفید بود؟
جهت مشاهده نظرات دیگران اینجا کلیک کنید
copied

تبلیغات متنی