شمانیوز
شما نیوز

رپورتاژ آگهی/

شرایط فروش ویژه اقساطی خودرو در آرشا خودرو

در سال‌های اخیر شرایط اقتصادی جامعه دچار تلاطم‌های زیادی شده و از حالت عادی خارج شده است. موج این تلاطم صنعت خودرو را هم در بر گرفته و بازار خرید و فروش خودرو را نیز با نوسانات زیادی مواجه ساخته به طوری که قیمت انواع خودرو خارجی و شرکت‌های سایپا و ایران‌ خودرو در مدت زمان کمتری افزایش قابل ملاحظه‌ی غیرمعمولی داشته است. در این شرایط یکی از چاره‌ها برای خودرو دارشدن، استفاده از شرایط فروش اقساطی ایران ‌خودرو باشد. چه بسا که این امر به درخواست بسیاری از مردم دامن زده تا با برنامه‌ریزی بتوانند بوسیله فروش اقساطی خودرو ایران‌ خودرو، شاید پس از سال‌ها صاحب خودرو شوند.

 

Capture

 

در شرایط فروش اقساطی ایران ‌خودرو که نمایندگی آرشا خودرو برای تأمین بخشی از رفاه مردم در نظر گرفته است، ارائه انواع مدل‌های ایران‌خودرو نظیر فروش اقساطی پژو 206 ، فروش اقساطی پژو 207 ، فروش اقساطی پژو پارس و فروش اقساطی دنا پلاس مورد توجه قرار گرفته است. در این میان علاوه بر خودروهای شرکت ایران‌خودرو، فروش اقساطی هایما s7 و فروش اقساطی دیگنیتی نیز تدارک دیده شده تا متقاضیان و دوستداران این خودروها نیز بتوانند با توجه به فرصت پیش‌آمده از این شرایط استفاده کرده و در مدت زمان کمتری صاحب خودرو شوند.

 

شرایط فروش اقساطی خودرو ایران ‌خودرو

 

همان طوری که که عنوان شده شرایط اقتصادی حاکم بر جامعه و افزایش قیمت خودروهای داخلی و خارجی در سال‌های اخیر باعث شده است که بسیاری از اقشار مختلف مردم جامعه قدرت خرید نقدی وسیله نقیله را نداشته باشند. از این روی به مراکز فروش اقساطی ماشین روی می‌آورند. هستند افرادی که از این موقعیت و اوضاع سوء استفاده کرده و مراکز غیرمعتبر فروش اقساطی خودرو را راه‌اندازی نموده و از این راه هزینه‌های بسیار بالاتری از هزینه اولیه عرضه خودرو در بازار به مردم متحمل و از ایشان دریافت می‌کنند. لذا شایسته است متقاضیان خرید خودرو قبل از خرید از اعتبار و مجاز بودن مرکز فروش اطلاعات و شناخت کافی کسب کرده تا دچار پرداخت هزینه‌های هنگفت نگردند.

 

از میان مراکز فروش متعددی که وجود دارد آرشا خودرو با سابقه طولانی و اعتبار لازم بازار خودرو در زمینه فروش اقساطی خودرو ایران‌ خودرو مرکز فروش مناسبی است که متقاضی و خریدار می‌تواند به آن مراجعه و با مشورت کارشناسان حاضر در این مرکز فروش نسبت به خرید خودرو اقدام نماید. تمامی شرایط فروش اقساطی خودرو ایران ‌خودرو در آرشا خودرو برابر وضعیت مالی و موجودی و آورده اولیه خریدار صورت‌بندی شده تا ضمن حصول اطمنیان از خرید ماشین مورد دلخواه، توانایی پرداخت اقساط نیز برای وی تسهیل گردد که در ادامه به برخی شرایط در نظر گرفته در این خصوص خواهیم پرداخت.

 

از جمله شرایط ویژه و گزینه‌هایی که در مرکز فروش اقساطی خودرو ایران‌ خودرو برای مشتری لحاظ گردیده است پرداخت وجه بعد از تحویل خودرو می‌باشد. یعنی این که مشتری، خودروی مورد علاقه خود را با توجه به وضعیت مالی خود انتخاب و صاحب خودرو می‌شود و در طول بازه تعیین شده نسبت به پرداخت وجه خودرو اقدام می‌نماید. در این وضعیت هم خوشحالی و آسایش به خانواده خریدار هدیه داده می‌شود و هم این که در پرداخت آن متحمل شرایط سنگینی قرار نخواهند گرفت.

 

jpg (2)

 

یکی از دغدغه‌های بزرگ و مهم همه‌ی خریداران خودرو در تمامی صحنه‌ها و شرایط، دست‌یابی به سند مالکیت وسیله نقلیه خریداری شده می‌باشد تا اطمینان خاطر از ماشین خریداری شده را داشته باشند. فروش اقساطی خودرو ایران‌ خودرو در آرشا خودرو ضمن آگاهی و شناخت این دغدغه مهم، به این امر نیز توجه کرده و پس از انتخاب خودروی مورد علاقه مشتری، جهت اطمنیان خاطر وی، سند مالکیت را بنام خریدار به میزان بدهی در قالب قرارداد اجاره به شرط تملیک در رهن شرکت صادرکرده تا با خیالی آسوده نسبت به استفاده از وسیله نقلیه خریداری شده اقدام نماید.

 

شاید نگرانی و ناراحتی دیگری که برای خریدار می‌تواند وجود داشته باشد، مقدار و میزان مبلغ اولیه‌ای است که قصد دارد با آن اقدام به خرید خودرو نماید.

لیکن در صورت کم بودن مقدار آورده اولیه شاید نتواند خودروی مورد علاقه و دلخواه خود را خریداری نماید. اما شرایط در نظر گرفته در فروش اقساطی خودرو ایران‌ خودرو در زمینه فروش اقساطی پژو 206 و فروش اقساطی پژو 207 و سایر محصولات و خودروهای ایران ‌خودرو از سوی مرکز فروش آرشا خودرو به این مشکل نیز توجه شده و برای آن نیز چاره و تدبیری در نظر گرفته است تا تمامی متقاضیان هر نوع ماشینی از محصولات موجود بتوانند با حداقل پیش‌پرداخت صاحب خودروی مورد خواسته خود شوند و از داشتن وسیله نقلیه مطمئن آسوده خاطر شده و به مرور زمان، قیمت تمام شده آن را پرداخت نمایند.

 

وقتی صحبت از خرید و فروش اقساطی به میان می‌آید، اغلب افکاری که به ذهن بسیاری از افراد خطور می‌کند یافتن و پیدا کردن ضامن معتبر برای ضمانت اقساط باقیمانده خواهد بود و به همین دلیل بسیاری از آن‌ها بدلیل نداشتن ضامن معتبر به جهت‌های مختلف، از خرید اقساطی و در نهایت از خواسته و علاقه خود و خانواده‌شان صرف نظر می‌نمایند. اما آرشا خودرو در طرح فروش اقساطی خودرو با آگاهی تمام به اوضاع اقتصادی و عدم داشتن ضامنین معتبر برای ساکنین شهرهای مختلف که اقوام و آشنایی در شهر سکونت فعلی ندارند، به خواست متقاضی توجه کرده و شرایطی امکان آورده است تا متقاضیان، بدون داشتن ضامن از ویژگی‌های خرید اقساطی استفاده کرده و به خودروی مورد دلخواه خود برسند و در مدت زمان‌های مقرر شده به پرداخت اقساط خود اقدام نمایند.

 

از آنجایی که بسیاری از مراکز فروش محصولات مختلف در بازارهای فروش، در صورت فروش اقلام و محصولات خود با شرایط اقساطی، به جهت تلاطم و نوسانات زیادی که در بازار جریان دارد، مدت زمان اقساط را بسیار کوتاه تعیین کرده و این بازه زمانی خریدار را برای بازپرداخت اقساط سنگین با مشکلات فراوانی مواجه می‌سازد. اما به جهت رفاه متقاضیان و خریداران وسیله نقلیه مورد دلخواه و انتخاب خود شخص با توجه به مقدار مبلغ موجودی که دارد، در فروش اقساطی خودرو ایران ‌خودرو نظیر فروش اقساطی دنا پلاس و فروش اقساطی پژو پارس، شرایط و تمهیدات اندیشیده شده بگونه‌ای است که مشتری و خریدار متناسب با میزان درآمد و قدرت بازپرداخت اقساط، مدت‌ زمان‌های پرداخت از 4 الی 36 ماهه را انتخاب تا ضمن داشتن خودروی مورد علاقه، نگرانی و دغدغه‌ای بابت عدم توانایی اقساط در مدت‌های تعیین شده را نداشته و می‌تواند ضمن استفاده از خودرو و بنام خود بودن سند مالکیت آن، با خیال آسوده و در زمان‌های مقرر اقساط باقیمانده خود را بپردازد.

 

jpg

 

شرکت آرشا خودرو با داشتن مجوزهای لازم از مبادی ذیربط و استفاده از کارشناسان متخصص و ماهر در حوزه خرید و فروش خودرو با سابقه طولانی، با فروش اقساطی محصولات و خودروهای داخلی و خارجی نظیر فراهم نمودن فروش اقساطی هایما s7 و فروش اقساطی دیگنیتی، محیطی را فراهم آورده است که اقشار مختلف مردم با شرایط مالی متفاوت می‌توانند به آن مراجعه و خودروی  مورد علاقه خود را به بهترین شرایط و در کوتاه‌ترین زمان خریداری نمایند تا از بودن در کنار خانواده و داشتن لحظات شاد و مفرح لذت ببرند.

 

 

آیا این خبر مفید بود؟
جهت مشاهده نظرات دیگران اینجا کلیک کنید
copied

تبلیغات متنی