شمانیوز
شما نیوز

رپرتاژ آگهی/

چطور می توانیم از ایران اقدام به تهیه و خرید یوسی پابجی کنیم؟

شاید تا به حال جواب مناسبی برای سوال بهترین بازی موبایلی در جهان چیست نداشته اید. اما امروز با توجه به بازی PUBG Mobile قطعا می توانید آن را بهترین بازی حال حاضر دنیا معرفی کنید. پابجی موبایل یکی از هیجان انگیزترین بازی های موبایلی است که در آن با طی کردن مراحل مختلف و پیش روی می توانید اسلحه ها و مهمات پیشرفته تری برای دفاع از خود در آن تهیه کنید.

شاید تا به حال جواب مناسبی برای سوال بهترین بازی موبایلی در جهان چیست نداشته اید. اما امروز با توجه به بازی PUBG Mobile قطعا می توانید آن را بهترین بازی حال حاضر دنیا معرفی کنید. پابجی موبایل یکی از هیجان انگیزترین بازی های موبایلی است که در آن با طی کردن مراحل مختلف و پیش روی می توانید اسلحه ها و مهمات پیشرفته تری برای دفاع از خود در آن تهیه کنید.

یکی از مهمترین اصل هایی که در این بازی باید رعایت کنید، خرید یوسی پابجی موبایل است. شاید بپرسید چرا حتما باید یوسی پابجی را تهیه کنم؟ علت آن بسیار واضح است. شما برای زنده ماندن و پشت سرگذاشتن مراحل مختلف نیاز به تجهیزات و اسلحه های جنگی بسیار متفاوتی دارید.

 

یوسی پابجی چیست و چه کاربردی دارد؟

 

قطعا برای خرید یوسی پابجی UC PUBG باید دلیل قانع کننده ای داشت تا برای ان هزینه کرد. شما با خرید یوسی پابجی یک پول درون برنامه ای را خریداری می کنید که با کمک آن می توانید از امکانات بیشتر بازی بیشتر استفاده کنید و لذت بیشتری نیز به دست آورید. برای مثال شما با خرید یوسی پابجی در ایران، می توانید مسابقات و رقابت های ویژه و خرید های درون برنامه ای را به راحتی انجام دهید.

 

برای به دست آوردن یوسی پابجی روش های زیادی است و بسیاری از این روش ها رایگان و بسیاری نیز غیر رایگان و پولی هستند. اما اگر شما نیز مانند من می خواهید هرچه سریع تر به قدرت زیادی در بازی برسید و کسی حریف شما نباشد، استفاده و خرید پوسی پابجی را به شما پیشنهاد می کنم.

 

57 - Copy

 

آیا خرید یوسی پابجی در ایران امکان پذیر است؟

 

قطعا یکی از سوالات مهمی که ذهن شما را به خود درگیر کرده است، این است که آیا با وجود تحریم ها و مشکلات مالی  که با خارج از کشور وجود دارد؛ امکان خرید یوسی پابجی UC PUBG از ایران امکان دارد. پاسخ به این سوال شما قطعا بله است. برای دانستن پاسخ به این پرسش، در ادامه روش هایی را ذکر می کنیم که به راحتی و بدون دردسر اقدام به تهیه و خرید یوسی پابجی در ایران بکنید.

 

روش های افزایش یوسی پابجی و شارژ اکانت بازی

 

1. خرید یوسی گیفت (گیفت کارت)

 

این نوع تهیه یوسی پابجی، بسیار متداول بوده و در بین گیمرها و کسانی که این بازی را انجام می دهند، طرفداران مخصوص به خود را دارد. این روش که آسان ترین روش شارژ یوسی پابجی نیز شناخته می شود؛ در سایت های ایرانی به فروش می رسد و شما پس از خرید آن، باید به سایت https://www.pubgmobile.com/pay مراجعه کنید و پس از وارد شدن به قسمت Redeem، در قسمت بالایی Player ID یا Character ID یا به طور مشخص تر همان آیدی بازی شما است و آن را وارد می کنید. در ردیف پایین تر کد گیفت کارت یوسی پابجی را که از سایت ایرانی دریافت کرده اید، وارد می کنید. سپس پس از تایید قوانین حساب شما شارژ خواهد شد.

دقت داشته باشید معمولا پس از انجام این اقدامات تا 30 دقیقه بعد، اکانت بازی شما یوسی پابجی را دریافت خواهد کرد.

 

4

 

دقت کنید که اگر برای کسانی می خواهید اقدام به خرید کنید، حتما باید ID بازی او را داشته باشید و از درست بودن این آیدی اطمینان حاصل کنید. اگرچه هنگامی که اطلاعات را وارد کنید، برای شما اطلاعات اکانت نمایش داده می شود ولی در صورت جابجایی برای شخص دیگر، امکان بازگشت دادن این پابجی یوسی ها وجود نخواهد داشت.

همجنین یوسی پابجی تاریخ انقضا ندارند و در بازی شما ماندگار خواهند بود و هیچ موقع از بین نخواهند رفت.

 

2. از طریق گیفت کارت گوگل پلی

 

روش دیگری که می توانید با آن از داخل ایران، یوسی پابجی خود را شارژ کنید، گیفت کارت گوگل پلی است. این به این صورت است که شما از طریق پرداخت درون برنامه ای گوگل استفاده می کنید و این پرداخت را با گیفت کارت صورت می دهید.

 

3. خرید از طریق گیفت کارت RAZER

 

این مورد کمی سخت تر از موردهای قبلی است اما در ایران وجود دارد و می توانید از آن استفاده کنید.

 

4. خرید از طریق ویزا کارت، مستر کارت، Credit کارت و ...

8

                                                               

معمولا افرادی که در ایران هستند برای بهره گیری از این کارت های بین المللی به مشکل می خورند و نمی توانند به دلیل تحریم ها از آن استفاده کنند.

 

البته که هستند کسانی که با استفاده از ویزا کارت مجازی این کار را انجام می دهند و اقدام به خرید یوسی پابجی می کنند اما با توجه به قیمت و هزینه بالایی که دارد کار اصلا به صرفه و اقتصادی به شمار نمی رود و ما توصیه به انجام این کار نمی کنیم. چون علاوه بر این که هزینه بالایی دارد، ریسک های مخصوص به خود را دارد. این در صورتی است که شما می توانید با خرید گیفت کارت یوسی پابجی که در بالاتر توضیح داده شد، خودتان به صورت مستقیم اقدام به شارژ پابجی یوسی موبایل خود بکنید.

 

امروز در این مقاله سعی کردیم تمامی روش های موجود در ایران برای تهیه و خرید یوسی پابجی را مورد بررسی قرار دهیم و بهترین راه برای شارژ یوسی پابجی را نیز به شما آموزش دهیم. امیدوارم از انجام این بازی لذت کافی و زیادی را ببرید. همچنین هر سوالی که داشتید می توانید در کامنت ها از ما بپرسید یا به پشتیبانی سایت مراجعه کنید. ما با کمال میل پاسخگوی شما خواهیم بود. 

 

آیا این خبر مفید بود؟
جهت مشاهده نظرات دیگران اینجا کلیک کنید
copied

تبلیغات متنی