شمانیوز
شما نیوز

رپرتاژ آگهی/

خدمات لوله بازکنی شبانه روزی در تهران

گرفتگی لوله های فاضلاب، امروزه یکی از مشکلات جدی در منازل آپارتمانی است. تاکنون شما هم به خمات لوله بازکنی در تهران نیاز داشته اید؟ اگر پاسخ مثبت باشد احتمالا مثل بسیاری از افراد دیگر، با مشکلات مربوط به آن نیز مواجه شده اید؛ به خصوص اگر با سرویس کاران مبتدی و نا آشنا روبرو شده باشید. برای مثال یکی از مشکلات شایع در این زمینه، عدم اطلاع از هزینه خدمات است. فرض کنید با یک لوله بازکنی تماس می گیرید و پس از پرسش در مورد هزینه خدمات، به توافق می رسید. با مراجعه به محل و بررسی مشکل، سرویس کار اعلام می کند به دلیل نیاز به فنر بلندتر، هزینه خدمات بیشتر خواهد شد اما شما چاره دیگری جز پذیرفتن شرایط سرویس کار ندارید. با ما همراه باشید تا در این مورد و خدمات لوله بازکنی شبانه روزی در تهران به توضیحات بیشتری بپردازیم.

 

4

 

انواع خدمات لوله بازکنی در تهران

 

شرکت های لوله بازکنی با توجه به تخصص، مهارت و تجهیزاتی که در اختیار دارند، خدمات متنوعی را علاوه بر لوله بازکنی در تهران ارایه می دهند. از جمله این خدمات می توان به تخلیه چاه، تشخیص ترکیدگی لوله به وسیله دستگاه، رفع بوی بد فاضلاب، لایروبی چاه و کانال فاضلاب، حفر چاه، نصب و تعمیر توالت فرنگی، تشخیص ترکیدگی لوله، تخلیه سپتیک تانک، لوله کشی ساختمان، لایروبی استخر و... اشاره کرد. در ادامه به معرفی این خدمات می پردازیم.

 

لوله بازکنی شبانه روزی

 

از بین تمام خدمات گفته شده، لوله بازکنی از خدماتی است که احتمالا بیشتر از همه به آن نیاز پیدا کنید. خدمات لوله بازکنی شبانه روزی در تهران، برای چاه های فاضلاب سرویس های بهداشتی، حمام و آشپزخانه ارایه می شود. بسته به نوع و شدت گرفتگی، افراد متخصص از شیوه های مختلفی برای آزاد سازی مسیر فاضلاب استفاده می کنند. یکی از این روش ها استفاده از فنر برقی است. در این روش یک فنر بلند را به سر یک موتور برقی متصل می کنند که بر سر آن یک مته نصب شده است. پس از روشن شدن موتور، فنر را به داخل چاه فرو می کنند تا به محل گرفتگی لوله رسیده و با استفاده از چرخش سر مته، گرفتگی لوله را باز کند.

 

یک راه دیگر برای بازکردن مسدودی لوله های فاضلاب، استفاده از پمپ تراکم هوا است. در صورتی که گرفتگی با تلنبه زنی هوا به داخل لوله قابل رفع باشد از این روش استفاده می شود. اما از دیگر روش های مورد استفاده، می توان به لوله بازکنی با مواد شیمیایی و لوله بازکنی دستی اشاره کرد. باز کردن لوله ها با استفاده از مواد شیمیایی، کمی سخت و زمان بر است. از طرف دیگر، در این روش به دلیل استفاده از مواد شیمیایی، ممکن است رفع مسدودی لوله ها چند روز طول بکشد و نتیجه دلخواه را نیز نداشته باشد.

 

تخلیه چاه در تهران

 

سیستم فاضلاب بعضی از منازل متصل به سیستم فاضلاب شهری نیست و فاضلاب ساختمان در درون چاه فاضلاب ساختمانی تخلیه می شود. این نوع از چاه ها، فضای محدودی دارند و پس از تکمیل ظرفیت باید تخلیه شوند. امروزه محل چاه های ساختمانی، با استفاده از دستگاه های مخصوص و یا از طریق نقشه ساختمان شناسایی می شود. این کار باعث می شود از کندگی های مختلف در سطح خانه جلوگیری شود. قیمت خدمات تخلیه چاه به عوامل مختلفی از جمله تجهیزات استفاده شده، مشخص بودن یا نبودن محل چاه، ظرفیت تانکر و... بستگی دارد. اما توصیه می شود در صورت نیاز به این خدمات، به دنبال تخلیه چاه با نرخ اتحادیه باشید؛ در این صورت هزینه های اضافی از شما دریافت نخواهد شد. البته توجه داشته باشید که اگر در مناطقی ساکن هستید که عرض کوچه ها اجازه پیش روی کامیون تانکر را نمی دهد، مجبور به استفاده از پمپ قدرتمندتر و شلنگ های طولانی تر هستید که طبیعتا باعث افزایش هزینه تخلیه چاه می شود.

 

8

 

تشخیص ترکیدگی لوله

 

این خدمت در گذشته به روش های سنتی ارایه می شد که باعث خرابی های زیاد و البته گاه تشخیص اشتباه می شد. اما امروزه، تشخیص ترکیدگی لوله با دستگاه انجام می شود. دستگاه هایی که قادر هستند عمق و میزان ترکیدگی لوله را مشخص کنند. شیوه کار این دستگاه ها تشخیص محل ترکیدگی با استفاده از امواجی است که آب هنگام خروج از لوله ایجاد می کند. این موضوع باعث می شود تا از خسارت هایی که روش های سنتی به بار می آورند جلوگیری شود. به این نکته نیز توجه داشته باشید که بعضی از شرکت ها به دلیل قیمت بالای این دستگاه ها از خرید آنها خودداری می کنند و ترکیدگی لوله را به روش های سنتی تشخیص می دهند.

 

چه زمانی باید از متخصص برای تشخیص ترکیدگی لوله استفاده کرد؟

 

  • اگر قبض اب شما به طور ناگهانی زیاد شده است.
  • اگر در نیمه شب صدای چکه آب به گوش شما می رسد.
  • اگر با لکه های نم بر روی دیوار و یا بوی رطوبت مواجه شده اید
  • اگر فشار آب منزل شما کاهش پیدا کدره است.
  • اگر از دیوار یا سقف، آب چکه می کند.
     

لایروبی چاه و کانال فاضلاب

 

پس از گذشت مدتی ، گل، لای، لجن و زباله های جمع شده در چاه، باعث می شود تا گرفتگی در چاه و پخش بوی بد در قیمت های مختلف ساختمان (به خصوص نزدیک چاه های فاضلاب) به وجود بیاید. عمیات لایروبی با لجن کشی و کف تراشی، گرفتی های چاه را برطرف کرده و باعث می شود چاه کشش خود را دوباره بدست بیاورد.

عملیات لایروبی چاه و کانال فاضلاب، با استفاده از ماشین آلات حفاری و نیروی انسانی مجرب انجام می شود. علاوه بر لایروبی چاه، لوله های فاضلاب نیز گاها به لایروبی نیاز پیدا می کنند. نیاز به لایروبی زمانی حس می شود که لوله ها به وسیله مو، چربی، پلاستیک و یا اشیا دیگر مسدود شوند و یا باعث عدم کشش مناسب چاه شوند. گرفتگی چاه های فاضلاب معمولا در محل چرخش لوله، زانو ها و اتصالات اتفاق می افتد.

 

اما در کنار لایروبی کانال فاضلاب بسیاری از شرکت ها، خدمات مرتبط با لایروبی استخر را نیز ارایه می دهند. گرد و خاک، برگ و ساقه گیاهان، جلبک و اشیای مختلف می تواند در کف استخرها،  در باغ ها و حتی استخر کارخانه های صنعتی ته نشین شده و جلوه بدی به استخر دهد. لایروبی استخر ها نیز در فواصل زمانی معین می تواند از مشکلات بعدی، مثل میکروبی شدن فضای استخر جلوگیری کند.

 

رفع بوی بد فاضلاب

 

گازهای مختلفی در لوله های فاضلاب ایجاد می شوند که ممکن است باعث پراکندگی بوی بد و ناراحت کننده ای در محیط منزل شود. یکی از دلایل پخش این بو ها، وجود یک مشکل ساختاری در سیستم لوله کشی فاضلاب منزل است. برای مثال شیب پایین لوله های فاضلاب در بعضی از ساختمان ها باعث کند شدن سرعت جابه جایی فاضلاب و بعضا رسوب آب در لوله می شود. این موضوع علاوه بر ایجاد بوی بد در لوله های فاضلاب، می تواند باعث گرفتگی لوله نیز بشود. در بعضی مواقع نیز عوامل خارجی باعث بوجود آمدن این مشکل می شوند. برای مثال مرگ جانورانی مثل موش، به خودی خود می تواند بوی نامطبوعی را در فاضلاب ایجاد کند. یکی از خدمات لوله بازکنی های شبانه روزی در تهران، رفع بوی بد چاه های فاضلاب است.

 

لوله کشی ساختمان

 

هر ساختمانی در زمان ساخت، نیاز به لوله کشی دارد. این لوله کشی می تواند برای تامین آب شرب ساختمان، لوله کشی برای فاضلاب و یا لوله کشی برای پکیج و شوفاژ باشد. لوله کشی ساختمان نیز از خدماتی است که توسط شرکت های معتبر و شناخته شده لوله بازکنی در تهران ارایه می شود. البته  اشاره به این نکته نیز ضروری است که علاوه بر لوله کشی ساختمان های نوساز، تعویض لوله های قدیمی با لوله های پلی اتیلن نیز از خدمات این شرکت ها محسوب می شود.

 

نصب و تعمیر توالت فرنگی

 

11

 

بعضی از خانواده ها ترجیح می دهند در کنار سرویس بهداشتی ایرانی، از سرویس بهداشتی فرنگی نیز استفاده کنند.

در این مواقع باید به سراغ کسانی رفت که در نصب و تعمیر توالت فرنگی تخصص دارند. اما این سرویس ها نیز مانند هر چیز دیگری ممکن است دچار مشکل شده و به تعمیر نیاز پیدا کنند. تعمیرات مربوط به سرویس های بهداشتی نیز یکی از خدمات لوله بازکنی شبانه روزی در تهران است که می تواند مشکلات شما را در این زمینه مرتفع کند. از جمله مشکلاتی که می تواند برای سرویس های فرنگی پیش بیاید، گرفتگی لوله توالت فرنگی، عمکرد نامناسب سیفون سرویس، عدم تخیه کامل آب، خرابی سیفون، خرابی فلوتر و پمپ تخلیه، نشتی آب یا فاضلاب از سرویس و یا سرعت تخلیه پایین است. اما نگران نباشید! همگی این مشکلات به وسیله یک متخصص لوله کشی قابل اصلاح است.

 

برای دریافت مشاوره رایگان، قیمت و دریافت خدمات، از طریق شماره های 09127762848 - 09128898013 اقدام کنید.

 

آیا این خبر مفید بود؟
جهت مشاهده نظرات دیگران اینجا کلیک کنید
copied

تبلیغات متنی