شمانیوز
شما نیوز

رپرتاژ آگهی/

آیا باید منتظر آیفون 13 نارنجی رنگ باشیم؟

ترکیب رنگی جدیدی که برای گوشی‌های آیفون سال ۲۰۲۱ ارائه خواهند شد، یکی از شایعات داغی هستند که این روزها در مورد آن صحبت شده و می‌توانیم انتظار خود را در مورد آن مرور کنیم. گویا تمام سیستم‌های رنگی آیفون‌های سال گذشته در آیفون ۱۳ هم وجود خواهد داشت و می‌توانیم شاهد ارائه رنگ‌های جدیدی هم در کنار آن‌ها باشیم. ادعاهای بسیاری در مورد آیفون ۱۳ نارنجی رنگ هم منتشر شده است که اولین مورد به ماه مارس بازمی‌گردد. گویا این رنگ به مجموعه‌های پرو آیفون ۱۳ اضافه خواهد شد و می‌تواند وجه تمایز خوبی بین نسخه‌های معمولی و نسخه‌های پرو نیز در نظر گرفته شده است.

آیفون ۱۳ نارنجی؛ وجه تمایز عالی مدل‌های مختلف امسال

شایعات در مورد رنگ‌های دیگر آیفون ۱۳ هم همچنان وجود داشته است. به هر ترتیب، شما می‌توانید خرید اقساطی آیفون ۱۳ را مدنظر قرار داده و با توجه به شرایط ایده‌آلی که بازرگانی سیب در اختیار شما می‌گذارد، از خدمات این چنینی برخوردار شوید. کاربران بیشتری هم اکنون در مورد ترکیب رنگی آیفون‌های جدید صحبت می‌کنند و انتظار دارند که این شایعات رنگ و بوی واقعیت به خودش بگیرد. رنگ‌های مختلف آیفون همیشه برای کاربران جذاب بوده است و امسال نیز می‌توانیم چنین شرایطی را شاهد باشیم. طرح‌های مفهومی زیادی هم از آیفون ۱۳ منتشر شده است که امکان چنین مواردی را بیشتر می‌کند.

آیفون ۱۳ نارنجی؛ وجه تمایز عالی مدل‌های مختلف امسال

شما می‌توانید خرید ایفون ۱۲ را نیز همراه با مدل‌های جدید در نظر داشته باشید. مدل‌های سال گذشته احتمالا با کاهش قیمت روبرو خواهند بود و می‌توانند گزینه بسیار مناسبی برای خرید در چنین شرایطی باشند. می‌توانید نگاهی هم به مدل گران‌‌تر ایفون ۱۲ پرو مکس انداخته و امکانات آن را برای خرید اقساطی مورد بررسی قرار دهید. این گوشی دارای ارزش خرید بالایی بوده و با سنسور لیدار و کلی امکانات دیگر، امکانات موردنیاز تمام کاربران حرفه‌ای را تامین می‌کد. این گوشی هم دارای ترکیب رنگی بسیار جالب و متنوع‌تری نسبت به گزینه‌های دیگر بازار است.

شکل ظاهری متفاوت آیفون ۱۳ با ترکیب رنگی جدید

شایعاتی که در حوزه رنگ‌ این محصول وجود داشته است، بیشتر از جانب یک منبع کره‌ای مطرح شده است. این ادعا همچنان وجود دارد که گویا اپل از یک رنگ نقره‌ای مشابه در آیفون ۱۳ پرو و آیفون ۱۳ پرو مکس رونمایی خواهد کرد و می‌توانیم انتظار بیشتری از رنگ‌های جدیدتر هم مانند نارنجی داشته باشیم. نارنجی همواره مورد درخواست کاربران بوده است و به‌دلیل برو شوایع بیشتر در این راستا، این موضوع می‌تواند به حقیقت نزدیک‌تر باشد. خرید اقساطی آیفون ۱۳ این امکان را به شما خواهد داد که از بهترین امکانات گوشی‌های جدید آیفون بهره مند شوید.

شکل ظاهری متفاوت آیفون ۱۳ با ترکیب رنگی جدید

فراموش نکنید که آیفون همه ساله همراه با امکانات جدید و ارتقا امکانات گذشته روانه بازار شده و با همین سیستم قیمت هم ارائه می‌شود. بعد از اینکه کرونا شرایط عرضه گوشی‌های آیفون ۱۲ را در سال گذشته با چالش روبرو کرد، امسال می‌توانیم دوباره شاهد بازگشت روند گذشته باشیم. مدل‌های استاندارد و مینی آیفون می‌توانند ترکیب رنگی متفاوتی داشته باشند و انتظارات کاربران بیشتر در حوزه نسخه‌های پرو و مخصوصا پرو مکس است. ظاهرا اپل به این موضوع نگاه ویژه‌ای داشته است و شما نیز می‌توانید کاملا امیدوارانه به این قضیه نگاه کنید. به هر حال تیم کوک هم از این شرایط آگاه است و می‌تواند پاسخ تمامی سوالاتمان را در اواخر ماه سپتامبر بدهد.

بازرگانی سیب بهترین مرجع برای خرید اقساطی آیفون

برای بررسی قیمت به روز محصولات آیفون می توانید به بازرگانی سیب مراجعه کنید؛ این مجموعه با کارشناسان فروش حرفه ای خود می تواند مراحل خرید را برای شما آسان تر سازد. تمام مراحل خرید در بازرگانی سیب در 45 دقیقه انجام می شود که سریع ترین زمان برای یک خرید اقساطی خواهد بود.

 

آیا این خبر مفید بود؟
جهت مشاهده نظرات دیگران اینجا کلیک کنید
copied

تبلیغات متنی