شمانیوز
شما نیوز

نسرین مقانلو | نسرین مقانلو و همسرش | نسرین مقانلو و پسرش

سورپرایز نسرین مقانلو در سالگرد درگذشت پسرش | اشک نسرین مقانلو تبدیل به خنده شد +ویدئو

نسرین مقانلو که در عرض یک سال پدر، مادر و پسرش ارشیا را از دست داده، روزگار بسیار سختی را می‌گذراند.

سورپرایز نسرین مقانلو در سالگرد درگذشت پسرش | اشک نسرین مقانلو تبدیل به خنده شد +ویدئو

نسرین مقانلو بازیگر سینما و تلویزیون است که طی دو سه دهه اخیر آثار خاطره انگیزی از خود در مدیوم های مختلف عرصه تصویر به جای گذاشته است. نسرین مقانلو در سریالهای مختلفی نظیر مسافری از هند و مختارنامه ایفای نقش کرده است. نسرین مقانلو در یک سال اخیر عزادار رفتن پدر، مادر و فرزندش بوده است. نسرین مقانلو پس از به سوگ نشستن، در هیچ فیلم و سریالی ایفای نقش نکرده است. نسرین مقانلو هرازچندگاهی با انتشار تصاویری از رفتگانش یاد می کند و به نظر می رسد همچنان نتوانسته از شرایط ناگوار و تلخی که برایش به وجود آمده رهایی یابد.

نسرین مقانلو که در عرض یک سال پدر، مادر و پسرش ارشیا را از دست روزگار بسیار سختی را می گذراند.

این بازیگر روز گذشته مراسم یادبودی به مناسبت سالگرد درگذشت فرزندش گرفت که با حضور هنرمندان همراه شد.

در بخشی از این مراسم یک پرتره از فرزندش ارشیا به او هدیه دادند که برای لحظاتی اشک چشمانش به لبخند تبدیل شد و به درد این هنرمند التیام بخشید.

در ادامه مروری خواهیم داشت بر اتفاقاتی که در یک سال اخیر برای نسرین مقانلو رخ داد:

نسرین مقانلو در روز عاشورا اشک همه را درآورد

نسرین مقانلو که طی یک سال اخیر پدر، مادر و فرزندش ارشیا را از دست داده، در روز عاشورا با انتشار ویدئویی قلب همه را به درد آورد.

در این ویدئو از تصاویر فرزند جوانمرگ نسرین مقانلو در دسته عزاداری استفاده شده است. نسرین مقانلو با انتشار این تصاویر نوشته است: مسیرت پر نور ارشیای مادر...

کابوس تمام نشدنی نسرین مقانلو

نسرین مقانلو چهل روز پس از درگذشت مادرش، صفحه اینستاگرامش را با پستی بسیار تلخ و غمگین به روز کرده است. خانم بازیگر ویدئویی حاوی تصاویر پدر، مادر و فرزندش همراه با یک آهنگ غمگین منتشر کرده و نوشته است: چه سالی بر من گذشت، چقدر خونه بدون شما عزیزانم ساکت و سرد شده.مادرم چهل روزه که رفتی به سفر ابدیت، رفتن ارشیام و تو مادر مهربانم و پدرم هر روز من رو دلتنگ تر میکنه، میدونم الآن در کنار هم هستید و در آغوش خداوند. برایم از خداوند طلب صبر کنید. عزیزان سفر کرده ام روحتان رد آرامش مسیرتان پرنور.

بسیاری از چهره های معروف از جمله مرجانه گلچین و فاطمه گودرزی و همینطور هواداران این بازیگر برای او آرزوی صبر کرده اند. مرجانه گلچین نوشته است: بمیرم واسه دلت دعا میکنم برات نسرین جان روح عزیزانت شاد.

نسرین مقانلو

نوروز تلخ نسرین مقانلو

نسرین مقانلو، بازیگر مشهور سینما و تلویزیون که هنوز در شوک از دست دادن فرزند و پدرش به سوگ نشسته بود با انتشار متنی در صفحه خودش خبر داد که در آستانه سال جدید مادرش را هم از دست داد.

نسرین مقانلو در صفحه اینستاگرامش نوشت: «مادرم هم رفت به سفر و من دوباره داغ دیگری رو بر دل میکشم خدایا چه در من دیدی که فکر کردی میتونم اینقدر قوی باشم که داری با مرگ عزیزانم منو امتحان میکنی مادرم رو هم ازم گرفتی؟؟؟؟ مادرم روحت شاد و مسیرت پر نور الان با ارشیا و بابا کنار هم هستید برای من دعا کنید که بتونم دوام بیارم.»

نسرین مقانلو

مرگ مشکوک فرزند نسرین مقانلو

ساعت ۵ بعد از ظهر پنجشنبه ۷ مهر، مأموران کلانتری ۱۳۷ نصر در تماس با بازپرس ساسان غلامی از مرگ مشکوک پسر جوانی در خانه‌اش خبر دادند.

به دنبال این خبر بازپرس جنایی و تیم بررسی صحنه جرم راهی محل شده و با جسد پسری ۲۶ ساله در اتاق خواب مواجه شدند. در بررسی‌های اولیه مشخص شد این پسر جوان که ارشیا نام داشت فرزند بزرگ نسرین مقانلو، بازیگر معروف صداوسیما است که ۱۰ روز قبل از امریکا برای دیدن مادرش به ایران آمده بود.

نخستین بررسی‌ها نشان می‌داد وی از مدتی قبل در امریکا تحت درمان بوده و روز حادثه بعد از مصرف داروهایش برای استراحت به اتاق خواب رفته است. اما دقایقی بعد وقتی مادرش به داخل اتاق رفت متوجه شد او دچار حالت تهوع شده و حال خوبی ندارد. بلافاصله با اورژانس تماس گرفته و زمانی که امدادگران راهی خانه او شدند بعد از معاینه اولیه دریافتند وی جان باخته است.

بررسی‌های اولیه متخصصان پزشکی قانونی احتمال مسمومیت دارویی را علت مرگ پسر ۲۶ ساله اعلام کردند. با این حال بازپرس شعبه سوم دادسرای امور جنایی تهران دستور انتقال جسد به پزشکی قانونی برای سم شناسی، بررسی نمونه‌ها از سوی متخصصان تشخیص هویت، تحقیق از خانواده ارشیا، بررسی سوابق بیماری و پرونده بالینی او را صادر کرد.

خانم بازیگر در این باره به تیم تحقیق گفت: پسرم برای تحصیل به امریکا رفته بود، اما ۱۰ روز قبل برای دیدن من به ایران آمد. پسرم چند سال قبل در حادثه‌ای از ناحیه سر دچار مصدومیت شده و جراحی مغزی کرده بود. بعد از آن دارو مصرف می‌کرد و تحت درمان بود. حتی در امریکا نیز به درمانش ادامه داد. روز حادثه پس از صرف ناهار به اتاقش رفت تا داروهایش را مصرف و کمی استراحت کند. اما دقایقی بعد ناگهان دچار حالت تهوع شد و از هوش رفت. بلافاصله با اورژانس تماس گرفتم، اما پسرم فوت کرد.

نسرین مقانلو

 

آیا این خبر مفید بود؟
بر اساس رای ۰ نفر از بازدیدکنندگان
جهت مشاهده نظرات دیگران اینجا کلیک کنید
copied