شمانیوز

نفروویت (Nephrovit) از مکمل‌های رژیمی-غذایی است که به دلیل داشتن ویتامین‌های محلول در آب برای بیماران کلیوی تجویز می‌شود. این مکمل بافت‌های بدن را حفظ کرده و عملکرد سیستم ایمنی و عصبی را بهبود می‌بخشد.

قرص نفروویت (Nephrovit) از مکمل‌های رژیمی-غذایی است که به دلیل داشتن ویتامین‌های محلول در آب برای بیماران کلیوی تجویز می‌شود. قرص نفروویت بافت‌های بدن را حفظ کرده و عملکرد سیستم ایمنی و عصبی را بهبود می‌بخشد.

 

نفروویت چیست؟

نفروویت (Nephrovit) از مکمل‌های رژیمی-غذایی است که در بیماران کلیوی مورد استفاده قرار می‌گیرد. این بیماران به دلیل تغییراتی که در برنامه غذایی دارند و همچنین به دلیل اختلال عملکرد کلیوی و دیالیز و به دنبال آن، کاهش سطح ویتامین‌های بدن نیازمند دریافت مکمل‌های خاصی نسبت به سایر افراد هستند. مکمل نفروویت سلامت بافت‌های بدن را حفظ کرده و عملکرد سیستم ایمنی و عصبی را بهبود می‌بخشد. علاوه بر این به کاهش خستگی و کمک به خونسازی در بیماران کلیوی نیز کمک می‌کند. مکمل نفروویت حاوی ویتامین ب۱، ب۲، ب۶، ب۱۲، ب۵، ویتامین ای، اسید آسکوربیک، بیوتین، زینک، نیکوتینامید و اسید فولیک است. این مکمل به صورت بسته‌های ۱۰۰ عددی در دسترس است.

 

عوارض 

در صورت مصرف صحیح عارضه جانبی خاصی ندارد. تنها در موارد نادری احساس خواب‌آلودگی، سردرد، تهوع، درد شکمی، اسهال یا یبوست مشاهده شده است.

 

منبع : ساعد نیوز

آیا این خبر مفید بود؟
جهت مشاهده نظرات دیگران اینجا کلیک کنید

آنچه دیگران میخوانند :
    تبلیغات متنی
    
    روی خط رسانه