شمانیوز

این دارو برای درمان برخی بیماری های زنان می باشد .بیماری زنان از قبیل: درمان کیست،درمان عفونت،درمان خارش و برطرف کننده گوشت های زائد در زنان می باشد.که طرز ساخت وطرز استفاده از ان را در متن داریم.

این دارو برای درمان برخی بیماری های زنان می باشد .بیماری زنان از قبیل: درمان کیست،درمان عفونت،درمان خارش و برطرف کننده گوشت های زائد در زنان می باشد.که طرز ساخت وطرز استفاده از ان را در متن داریم.

 
مشکلات رایج بیماری زنان با گیاه شگفت انگیز"اذخر" از بین می رود
 
درمان گیاهی برونشیت با اذخر طرز مصرف
نام های رایج اذخر:
گور گیاه، آذخرمکی، بورکبه، نبن مکه، حشکه، اصغر مکی، بونار.
قسمت های دارویی اذخر:
محرک، معرق، ضد اسپاسم،رفع برونشیت.
در پزشکی سنتی از آن به عنوان؛ ادرار آور ، خلط آور ، قاعده آور ، دفع سنگ های ادراری و مسکن دردهای عصبی و در استعمال خارجی جهت دردهای رماتیسمی ، کمردرد ، از بین بردن برص و جوش های دهان استفاده می‌شد.
ترکیب اذخر با تباشیر برای درمان کیست رحم
 
روش مصرف:
یک قوطی داروی اذخر را به مدت ۲۰ دقیقه در آب فراوان بجوشانید بعد از آنکه خنک شد، به مقدار بیست گرم تباشیر هندی به آن اضافه کنید و سپس نیم ساعت در آن بنشینید.
ترکیب اذخر عسل برای درمان عفونت زنانه
روش مصرف:
یک قوطی از دارو را ۲۰ دقیقه در آب فراوان بجوشانید بعد از خنک شدن، ۳۰ گرم عسل و نصف لیوان از روغن زیتون به آن اضافه نمایید و سپس نیم ساعت در آن بنشینید.
ترکیب اذخر عسل نمک دریا قسط شیرین برای درمان گوشت های زائد رحم و تخمدان
روش مصرف:
یک قوطی از داروی اذخر و یک لیوان از نمک دریا را به مدت ۲۰ دقیقه در آب فراوان بجوشانید و بعد از خنک شدن، ۳۰ گرم عسل و ۲۰ گرم قسط شیرین آسیاب شده به آن اضافه نمایید و نیم ساعت در آن بنشینید.
ترکیب اذخر نمک دریا برای درمان گوشت های زائد رحم
روش مصرف:
یک قوطی از دارو را با یک لیوان از نمک دریا به مدت ۲۰ دقیقه در آب فراوان بجوشانید و بعد از خنک شدن، نیم ساعت در آن بنشینید.
ترکیب اذخر عسل روغن زیتون برای درمان خشکی رحم
روش مصرف:
یک قوطی از دارو را ۲۰ دقیقه در آب فراوان بجوشانید بعد از خنک شدن ۳۰ گرم عسل به آن اضافه نمایید و سپس نیم ساعت در آن بنشینید.
ترکیب ترکیب اذخر تخم خرفه عسل برای درمان خارش و سوزش رحم
یک قوطی از داروی اذخر و ۲۰ گرم از تخم خرفه آسیاب شده را به مدت ۲۰ دقیقه در آب فراوان بجوشانید و بعد از سرد شدن ۳۰ گرم عسل به آن اضافه نمایید و نیم ساعت در آن بنشینید.
ترکیب اذخر سنا برای خروج جفت یا جنین درون رحم
روش مصرف:
یک قوطی از داروی اذخر و ۵ بسته سنای مکی (۳۰گرم) به مدت ۲۰ دقیقه در آب فراوان بجوشانید و بعد از خنک شدن، نیم ساعت در آن بنشینید.
ترکیب اذخر سماق رومی برای درمان خونریزی های زنانه
روش مصرف: یک قوطی از داروی اذخر و به همان میزان از سماق رومی را به مدت ۲۰ دقیقه در آب فراوان بجوشانید و بعد از خنک شدن، نیم ساعت در آن بنشینید.
ترکیب اذخر جامع عسل برای درمان زخم رحم یا دهانه آن
روش مصرف:
یک قوطی از داروی اذخر را به مدت ۲۰ دقیقه در آب فراوان بجوشانید و بعد از خنک شدن، ۳۰ گرم عسل و ۳ دانه داروی جامع با آن اضافه نمایید سپس نیم ساعت در آن بنشینید.
ترکیب اذخر ابهل برای درمان خارج کردن جفت یا جنین باقی مانده در رحم
روش مصرف:
یک قوطی از داروی اذخر و یک قوطی داروی ابهل را به مدت ۲۰ دقیقه در آب فراوان بجوشانید و بعد از خنک شدن، نیم ساعت در آن بنشینید.
ترکیب اذخر تخم خرفه عسل تباشیر برای درمان سوزش، خارش، عفونت و کیست رحم
روش مصرف:
یک قوطی از داروی اذخر و ۲۰ گرم تخم خرفه آسیاب شده را به مدت ۲۰ دقیقه در آب فراوان بجوشانید و بعد از خنک شدن، ۳۰ گرم عسل و ۲۰ گرم تباشیر آسیاب شده به ان اضافه نمایید سپس نیم ساعت در آن بنشینید.
ترکیب اذخر حنا به منظور ضخیم کننده دیواره رحم
روش مصرف:
یک قوطی از داروی اذخر را به مدت ۲۰ دقیقه در آب فراوان بجوشانید و بعد از خنک شدن، ۱۰۰ گرم حنا به ان اضافه نمایید و مخلوط کنید سپس نیم ساعت در آن بنشینید.( داروهای عمومی و تخصصی،علی زاده و ایه اللهی)
ترکیب اذخر جمع کننده به منظور کوچک کننده رحم
روش مصرف:
یک قوطی از داروی اذخر و یک قوطی هم از داروی خولنجان به مدت ۲۰ دقیقه در آب فراوان بجوشانید و بعد از خنک شدن، نیم ساعت در آن بنشینید.
 
 
طرز استفاده اذخر:
۲ تا ۵ گرم روزی سه بار به صورت دم کرده.
داروی اذخر (روش ساخت وطرز استفاده)
این دارو برای درمان برخی بیماری های زنان می باشد .بیماری زنان از قبیل: درمان کیست،درمان عفونت،درمان خارش و برطرف کننده گوشت های زائد در زنان می باشد.که طرز ساخت وطرز استفاده از ان را در متن داریم.انیسون ۲واحد
اذخر( مکی)(ساقه زرد رنگی خوشبو) ۱واحد
اوشنه( خزه ای دوردرخت بلوط)(خاکستروسفید)۱واحد
ایرسا ۱واحد
تخم خرفه ۲واحد
بسباسه ( پوست جوزبویا)(نارنجی رنگ) ۱واحد
هل ۱واحد
تخم شاه زیره ( درشت تروتیره تر) ۱ واحد
 برگ سداب ۱واحد
 سنبل‌الطیب ۱واحد
سلیخه ۲واحد
 سماق ۲واحد
 بلسان ( چوب یا دانه) ۱واحد
بذرالبنج ۱واحد
 کندر ۱واحد
تمام مواد آسیاب بشوند.(۳۰تا ۵۰گرم)

 

منبع : کارگر آنلاین

آیا این خبر مفید بود؟
جهت مشاهده نظرات دیگران اینجا کلیک کنید

آنچه دیگران میخوانند :
    
    روی خط رسانه