کد خبر : 886641

صاف کردن مو‌های وز یکی از مشکلاتی است که بیشتر خانم‌ها با آن درگیر هستند. به راحتی با سه روش خانگی مو‌های وز تان را صاف و نرم کنید.

صاف کردن مو‌های وز و آسیب دیده یکی از مشکلاتی است که بیشتر خانم‌ها با آن درگیر هستند. به راحتی با سه روش خانگی زیر مو‌های وز تان را صاف و نرم کنید.
صاف کردن مو با روغن زیتون و تخم مرغ هر دو این مواد در سلامتی مو‌ها بسیار موثر بوده و استفاده از هر دوی این مواد مو‌ها را صاف می‌کند. اما لازم است بدانید که ترکیب روغن زیتون و تخم مرغ معجزه می‌کند. برای استفاده از این مخلوط دو تخم را در ظرفی شکسته و مقداری روغن زیتون به آن اضافه کنید. سپس مخلوط مورد نظر را هم زده و به مدت یک ساعت صبر کنید. پس از گذشت یک ساعت مو‌ها را با یک شامپوی ملایم بشویید.
با ۳ روش ساده موهایتان را صاف کنید صاف کردن مو با روغن زیتون و روغن نارگیل افراد کمی در مورد خواص روغن‌های مختلف و روغن‌هایی که مو را تغذیه می‌کنند، آگاهی دارند. برخی روغن‌ها و مصرف آن‌ها روی موی سر، می‌تواند مو‌ها را نرم و صاف کند. برای مثال کافیست روغن نارگیل و روغن زیتون را با هم مخلوط کرده و به مو‌ها بمالید. همچنین می‌توانید، پس از چند روز استفاده از این مخلوط، به جای روغن زیتون از روغن بادام استفاده کنید تا مو‌ها نرم و صاف شوند. برای استفاده از این روغن‌ها نیز باید آن‌ها را روی کف سر و مو‌ها مالیده و سپس مو‌ها را در یک حوله پیچید. پس از این که مو‌ها ۴۵ دقیقه در حوله بودند، می‌بایست آن‌ها را با شامپو شست تا روغن روی مو‌ها شسته شود. صاف کردن مو با اسپری_شیر یکی از مهم‌ترین و اثر بخش‌ترین مواد طبیعی در صاف کردن مو‌ها شیر است. شیر مو‌ها را صاف و صیقلی کرده و استفاده از آن بسیار ساده است. برای استفاده از شیر روی مو‌ها کافیست، آن را در یک آب پاش ریخته و مانند یک اسپری روی تمام مو‌های خود بزنید. سپس برای ۳۰ دقیقه صبر کنید تا شیری که به روی مو‌ها زده اید، جذب شود. پس از ۳۰ دقیقه مو‌ها را با شامپو شسته و شاهد مو‌های صاف خود باشید. منبع: بیتوته
آیا این خبر مفید بود؟
جهت مشاهده نظرات دیگران اینجا کلیک کنید