شمانیوز
کد خبر : 920584

پدر یک بازیگر سرشناس آمریکایی، بعد از مدتی شایعه درباره دخترش، سرانجام تأیید کرد که ولی‌عهد سعودی با دخترش «رابطه‌ای افلاطونی و محترمانه» دارد.

به گزارش خبرنگار شمانیوز و به نقل از فرارو: مدتی است که برخی رسانه‌ها شایعه‌ای در خصوص «رابطه عاطفی» محمد بن سلمان ولی‌عهد سعودی و «لیندسی لوهان» بازیگر و مانکن آمریکایی منتشر می‌کنند.

به گزارش فارس، مایکل لوهان پدر لیندسی لوهان سرانجام به شایعات پایان داد و دوشنبه گذشته در واکنش به این شایعات اعلام کرد که ولی‌عهد سعودی «رابطه‌ای افلاطونی و محترمانه» با دخترش دارد.

 

568905_251

 

پدر لوهان به او افتخار اما در عین حال اذعان می‌کند که دخترش روابطی نزدیک با بن سلمان دارد. او گفت اما این رابطه، «رابطه‌ای افلاطونی و محترمانه است... آنها فقط دوست هستند. لیندسی دوستان زیادی در خاورمیانه دارد زیرا او در آنجا خیلی مشهور است. لیندسی با ام.بی.اس (محمد بن سلمان) به دلیل کارش، با او در منطقه دیدار کرده بخصوص درباره [موضوع] آوارگان».

پدر لوهان در ادامه توضیحاتش گفته که «هیچ کس از کاری که دخترش لیندسی در سوریه انجام می‌دهد، حرفی نمی‌زند [در رسانه‌ها]، اما آنها خیلی از موضوعات بد صحبت می‌کنند و می‌نویسند. او فقط رابطه‌ای افلاطونی و محترمانه متقابل با ام.بی.اس دارد، نه بیشتر».

پدر لوهان همچنین در پاسخ به این سوال که آیا نگران نیست، دخترش با کسی ارتباط دارد که متهم به آمریت قتل جمال خاشقچی روزنامه‌نگار مقیم آمریکاست، گفت: هیچ یک از این اتهامات [هنوز] ثابت نشده. لیندسی می‌گوید او شخص خوبی است و احساس امنیت می‌کند و افراد خوبی گِرد او هستند و خودش می‌داند چطور باید رفتار کند.

 

568907_563

 

همچنین یک منبع نزدیک به لیندسی لوهان به «پیج سیکس» گفت، لوهان که چند سال است در دبی است اصلا غیرعادی نیست که برخی مسئولان برجسته در خاورمیانه گِرد او باشند. «آنها دیوانه او هستند».

لیندسی مورگان لوهان، مدل و خواننده سی‌وسه ساله و بازیگر سرشناس هالیوود است. زندگی شخصی و کاری این بازیگر که در سال‌های اخیر به دلیل حواشی کم کار بوده، بشدت تحت تأثیر حواشی جنجالی بوده است. اعتیاد به مشروبات الکلی، مواد مخدر، سرقت، قمار و اتهامات مختلف و حضور در دادگاه‌های پیاپی از جمله حواشی چند سال اخیر زندگی این بازیگر بوده است.

 

آیا این خبر مفید بود؟
جهت مشاهده نظرات دیگران اینجا کلیک کنید

آنچه دیگران میخوانند :
    
    روی خط رسانه