شمانیوز
کد خبر : 922747

وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات گفت: پیگیری‌های لازم در حال انجام است تا با عادی‌شدن شرایط، مجوز لازم صادر شود و شرکت‌ها مجدداً اینترنت را برقرار کنند.

به گزارش خبرنگارشمانیوز و به نقل از تسنیم: محمدجواد آذری‌جهرمی وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات در گفت‌و‌گویی درباره اختلال اینترنت در روزهای اخیر، گفت: اینترنت اختلال ندارد، بلکه به‌دستور و تشخیص شورای امنیت کشور با ابلاغ به اپراتورها قطع شده است.

وی افزود: از روز گذشته پیگیری‌های لازم در حال انجام است تا با عادی شدن شرایط، مجوز لازم صادر شود و شرکت‌ها مجدداً اینترنت را برقرار کنند.

وزیر ارتباطات که با خبرگزاری خانه ملت گفت‌وگو کرده است، با بیان اینکه قطع خدمات ضربه بسیاری به خدمات و مردم زده، اما حفظ امنیت کشور به‌تشخیص امنیت کشور بسیار حائزاهمیت است، ادامه داد: من امروز صبح با گروه‌های مختلف که در این موضوع دست‌اندرکار هستند، مانند وزارت کشور، صحبت کردم تا سریع‌تر اینترنت وصل شود.

آذری‌جهرمی در پاسخ به این پرسش که آیا اینترنت داخلی می‌شود، خاطرنشان کرد: خیر، این صحت ندارد؛ اینترنت داخلی معنا ندارد، بلکه یک عبارت کاریکاتور شده، بسیار غلط است، ما موضوعی به‌نام اینترنت ملی نداریم.

آیا این خبر مفید بود؟
جهت مشاهده نظرات دیگران اینجا کلیک کنید

 • ناشناس

  خاهشا هرچه زودتر وصل کنید اینترنتو مرسی اه

 • ناشناس

  سلام توروخدا این اینترنت رو وصل کنین بخدا ما خودمون دشمنای مملکت رو میشناسیم راهمونم از اونا جداس خدا براشون نسازه

 • ناشناس

  سلام‌از‌کار‌وزندگی‌افتادیم‌بخدا
  زودتر‌اینترنت‌رو‌وصل‌کنید. ممنون

 • زهرا

  تو رو خدا اینترنت و وصل کنین مردیم😑 زندگی بدون اینترنت معنی نداره

 • لیلا

  اینترنتو زود ترر وصل کنین خواهشا . من ازمایش دادم قرار بود دو شنبه اماده بشه اما چون نت نیس بهم نمیدن . لازم دارم جواب ازمایشموو .

 • ناشناس

  امروز ۲۸ آذر اینترنت دوباره قطع شده خدا خدا

آنچه دیگران میخوانند :
  
  روی خط رسانه