شمانیوز
کد خبر : 923417

نماینده دماوند با اشاره به اینکه استعفای وزیر جهاد کشاورزی صحت دارد، گفت: این استعفا مربوط به قبل است که تاکنون برای آن تعیین تکلیفی نشده است.

به گزارش خبرنگار شمانیوز به نقل از ایسنا : نماینده دماوند با اشاره به اینکه استعفای وزیر جهاد کشاورزی صحت دارد، گفت: این استعفا مربوط به قبل است که تاکنون برای آن تعیین تکلیفی نشده است.

 

قاسم میرزایی نکو عضو فراکسیون امید مجلس شورای اسلامی در گفت‌وگو با خبرنگار پارلمانی خبرگزاری فارس، در پاسخ به این سؤال که شنیده می‌شود وزیر جهاد کشاورزی تقاضای استعفای خود را از رئیس جمهور مطرح کرده است، اظهار داشت: این استعفا هنوز تأیید نشده است.

 

وی در پاسخ به این سؤال که تقاضای این استعفا چه موقع مطرح شده است؟ گفت: این استعفا مربوط به قبل از زمانی که آقای خلیل آقایی را دستگیر کرده بودند مطرح شده بود و بیشتر در حد بیانیه بود. 

 

میرزایی نکو ادامه داد: برای بحث استعفای حجتی تعیین تکلیف نشده بود و اکنون دوستان شایعه کردند که به خاطر تعیین تکلیف نشدن استعفای وزیر جهاد کشاورزی، می‌خواهد بر استعفای خود پابرجا بایستد. 

 

عضو فراکسیون امید مجلس شورای اسلامی در پاسخ به این سؤال که آیا وزیر جهاد کشاورزی به مجلس اعلام کرده است که در روز سه‌شنبه در جلسه استیضاحش حضور نخواهد یافت‌؟ گفت: نه، این را به مجلس اعلام نکرده است. 

 

 

آیا این خبر مفید بود؟
جهت مشاهده نظرات دیگران اینجا کلیک کنید


روی خط رسانه