شمانیوز
کد خبر : 923438

جمعی از مسئولان لشکری و کشوری در پیام‌های جداگانه‌ای درگذشت صدیقه فریدون، خواهر رییس جمهوری را تسلیت گفتند.

به گزارش خبرنگار شمانیوز و به نقل از خبرانلاین: در پی درگذشت بانوی مومنه صدیقه فریدون خواهر رییس جمهوری جمعی از مقامات و مسوولین به حجت الاسلام و المسلمین روحانی تسلیت گفتند.

 

*اسحاق جهانگیری، معاون اول رییس جمهور در پیامی به حجت الاسلام حسن روحانی رییس جمهور، درگذشت خواهر او را تسلیت گفت.

در این پیام خطاب به روحانی آمده است: «درگذشت بانوی مؤمنه و پرهیزکار خواهر مکرمه تان موجب تأسف و تأثر گردید. این مصیبت را به جنابعالی، خانواده محترم آن مرحومه و همه بستگان معزا صمیمانه تسلیت می گویم و از خداوند متعال برای آن فقیده سعیده مغفرت و رحمت واسعه الهی و برای بازماندگان صبر و اجر مسألت دارم.»

*محمدباقر نوبخت، معاون رییس جمهور و رئیس سازمان برنامه و بودجه در پیامی به حجت الاسلام والمسلمین روحانی، درگذشت همشیره مکرمه و بزرگوار ایشان را تسلیت گفته و برای آن مرحومه غفران الهی مسألت کرد.

*محسن حاجی میرزایی وزیر آموزش‌وپرورش هم  در پیامی درگذشت خواهر رئیس‌جمهور را تسلیت گفت. در پیام تسلیت وزیر آموزش و پرورش آمده است: «اینجانب این ضایعه را به حضرتعالی، اخوان معزز و بیت مکرم روحانی تسلیت عرض نموده، از درگاه ربوبی برای آن مرحومه، حشر با صدیقۀ طاهره سلام الله علیها و برای بازماندگان صبر و اجر مسئلت دارم.»

*سید محمدعلی شهیدی، رئیس بنیاد شهید و امور ایثارگران هم در پیامی خطاب به رئیس جمهوری نوشت: «درگذشت خواهر ارجمندتان مرحومه مغفوره «سرکار خانم صدیقه فریدون» موجب تأثر و تألم فراوان گردید. این مصیبت را خدمت حضرت‌عالی و خانواده محترمتان و سایر بازماندگان تسلیت عرض می‌نمایم. پروردگار متعال به شما و دیگر سوگواران این ضایعه اندوهناک، صبر جمیل و شکیبایی عنایت فرماید و روح آن مرحومه را در فردوس برین و دریای بیکران رحمتش به آسودگی و آرامش برساند. امید که به فضل الهی مشمول مغفرت و قرین رحمت ربوبی گردند.»

*لعیا جنیدی، معاون حقوقی رییس جمهوری هم در پیامی به مناسبت درگذشت خواهر رییس جمهوری نوشت: «در گذشت مرحومه مغفوره «صدیقه فریدون» همشیره بزرگوارتان موجب تاثر و تالم خاطر شد. این ضایعه را به جنابعالی و خانواده مکرم و عموم مصیبت دیدگان تسلیت عرض نموده، و از خداوند منان برای آن مرحومه مغفوره علو درجات و برای شما و سایر بازماندگان صبر و اجر آرزو می‌نمایم.»

*مسعود سلطانی‌فر، وزیر ورزش وجوانان هم در پیامی ضمن تسلیت درگذشت خواهر رییس جمهوری نوشت: «خداوند متعال روح آن مرحومه را با شهدای کربلا محشور و به جنابعالی و بازماندگان صبر و اجر عنایت فرماید.»

 

بانوی مؤمنه صدیقه فریدون، خواهر گرامی رییس جمهوری روز یکشنبه ۳ آذر پس از یک دوره بیماری دار فانی را وداع گفت.  

مراسم تشییع، سوم و هفتم شادروان صدیقه فریدون خواهر رییس جمهوری در حسینیه شهدای سرخه برگزار می‌شود. همچنین مراسم ختم‌آن مرحوم ۱۴ تا ۱۵:۳۰ در مسجد بلال سازمان صدا و سیما برگزار خواهد شد.

 

آیا این خبر مفید بود؟
جهت مشاهده نظرات دیگران اینجا کلیک کنید


روی خط رسانه