شمانیوز
کد خبر : 923583

تجمع بزرگ مردم تهران به منظور محکوم کردن اغتشاشات و آشوب‌های اخیر و نیز حمایت از امنیت و اقتدار ایران برگزار شد.

به گزارش شمانیوز و به نقل از تسنیم، راهپیمایی و تجمع مردم تهران در حمایت از امنیت و اقتدار ایران از دقایقی پیش با حضور اقشار مختلف مردم در میدان انقلاب و خیابان های اطراف برگزار شد.

بیشترین جمعیت در مسیر اصلی یعنی از خیابان فردوسی به سمت میدان انقلاب در حال حرکت هستند.

علاوه بر این، از سمت خیابان کارگر (تقاطع بلوار کشاورز)، میدان حر و چهارراه نواب، خیابان فاطمی، جمالزاده و خیابان امیرآباد نیز سیل عظیمی از جمعیت به سمت محل اصلی تجمع در حال حرکت هستند.

جمعیت حاضر در راهپیمایی  علاوه بر پرچم ایران، بنرها و پلاکاردهایی در دست دارند که روی آنها شعارهایی نظیر «مرگ بر آمریکا»، « مرگ بر اسرائیل»، «مرگ بر فتنه گر» نوشته شده است.

همچنین تعدادی از راهپیمایان دستنوشته هایی را با خود حمل می‌کنند که روی آن، در کنار اعتراض به موضوعات اقتصادی، بر جداسازی حساب مردم از آشوب گران تاکید شده است.

سعید حدادیان، مداح اهل بیت(ع) نیز در این اجتماع بزرگ به مدیحه‌سرایی و شعرخوانی پرداخت.

 

** کدام مسئولان در تجمع تهران حضور داشتند

امیر سرلشکر موسوی فرمانده کل ارتش، محسن رضایی دبیر مجمع تشخیص مصلحت نظام، محمدجعفر منتظری دادستام کل کشور، ایت الله جنتی رئیس مجلس خبرژگانف علی ربیعی سخنگوی دولت، امیر صباحی فرد فرمانده نیروی پدافند هوایی ارتش، پرویز فتاح رئیس بنیاد مستضعفان

* سرلشکر موسوی در تجمع مردم تهران: هرجا آرمان‌های انقلاب درخطر باشد مردم به میدان می‌آیند

امیر سرلشکر سید عبدالرحیم موسوی فرمانده کل ارتش با حضور در جمع راهپیمایان تهرانی در خصوص حضور پرشور مردم در راهپیمایی حمایت ازاقتدار و امنیت کشور، گفت: ملت ما این احساس و باور را دارند که باید مقابل ناامنی بایستند.

وی افزود: ملت بزرگ ایران در این سال‌ها که از پیروزی انقلاب گذشته تاکنون نشان داده‌اند که راه اصلی و اهداف و ارزش‌های اصلی انقلاب را به خوبی تشخیص می‌دهند و با وجود اینکه مشکلاتی دارند، هنگامی که آرمان‌های انقلاب اسلامی در خطر باشد، برای پاسداری با تمام وجود به میدان می آیند و توطئه آمریکا و رژیم صهیونیستی و ایادی آنان و منافقان را خنثی می‌کنند.

فرمانده کل ارتش تصریح کرد: مردم در برابر اغتشاشگرانی که از آمریکا خط می‌گیرند و به جان، اموال و ناموس ملت بزرگ ایران حمله ور می‌شوند و امنیت را خدشه دار می‌کنند سکوت نمی‌کنند و با احساس ملی، انقلابی و دینی وارد میدان می‌شوند و تنفر خود را از ناامنی و ناامن کنندگان نشان می‌دهند.

سرلشکر موسوی گفت: این حضور بیانگر اعلام درک صحیح مردم از امنیت و تنفر از ناامنی و ناامن کنندگان است.

در این تجمع سردار سلامی فرمانده کل سپاه سخنرانی خواهد کرد.

در هفته گذشته تجمعات مردم در اعتراض به افزایش قیمت بنزین در شهرهای مختلف کشور، با دخالت عوامل ضدانقلاب و وابسته به دشمن به آشوب و اغتشاش کشیده شد و جمعی از مردم کشته و مجروح و به اموال آنان آسیب وارد شد.

 

آیا این خبر مفید بود؟
جهت مشاهده نظرات دیگران اینجا کلیک کنید

آنچه دیگران میخوانند :
    
    روی خط رسانه