شمانیوز
کد خبر : 923711

نمایندگان تهران در نامه‌ای به وزیر ارتباطات خواستار وصل اینترنت به خصوص اینترنت موبایل شدند.

به گزارش خبرنگارشمانیوز وبه نقل از ایسنا: ۳۰ نماینده تهران در نامه‌ای به آذری جهرمی وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات تاکید داشتند با توجه به قطع طولانی مدت اینترنت هرچه سریع‌تر نسبت به برقراری اینترنت موبایل استان تهران اقدام کنند.

متن این نامه به شرح زیر است:

«جناب آقای آذری جهرمی وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات احتراما عنایت دارید که قطع طولانی مدت اینترنت به خصوص اینترنت موبایل ضرر و زیان هنگفتی را بر اقتصاد فضای کسب و کار و فضای آموزشی و پژوهشی کشور تحمیل کرده است حال که با مشارکت هوشمندانه مردم فهیم ایران به خصوص تهران آرامش حاکم گردیده است انتظار آحاد مردم، دانشگاهیان، کسبه، بازاریان و کارآفرینان تسریع در برقراری اینترنت موبایل استان تهران است.

شایسته است اقدام لازم در این زمینه به عمل آید.

 همچنین خبرآنلاین نوشت: در نامه مجمع نمایندگان تهران به آذری جهرمی وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات آمده است: احتراما عنایت دارید که قطع طولانی مدت اینترنت به خصوص اینترنت موبایل ضرر و زیان هنگفتی را بر اقتصاد فضای کسب و کار و قضای آموزشی، پژوهشی کشور تحمیل کرده است حال که مشارکت هوشمندانه مردم فهیم ایران به خصوص تهران آرامش حاکم شده است، انتظار آحاد مردم، دانشگاه، کسبه، بازاریان و کارآفرینان تسریع در برقراری اینترنت موبایلی استان تهران است، شایسته است اقدام لازم در این مورد به عمل آید.

انتقاد نماینده خدابنده از نحوه مدیریت مجلس

اینترنت اما تنها حاشیه امروز مجلس نبود، و در زمان حضور عبدالرضا مصری در صندلی ریاست مجلس حواشی در صحن بوجود آمد. احمد بیگدلی نماینده خدابنده، در تذکری خطاب به عبدالرضا مصری نایب رییس دوم مجلس که ریاست جلسه علنی را بر عهده داشت گفت: تذکر من در رابطه با حفظ شان و اقتدار مجلس است، بدون پیشنهاد چاپی حرف می زنند اجازه نمیدهید موافق و مخالف حرف بزنند، ابهام می‌گویند، ما این هفته در مجلس ماندیم که چه کار کنیم، ۹۵ درصد مردم نمی دانند برات چیست و به چه دردی میخورد.

وی با بیان اینکه مردم حق دارند هر بلایی سر ما بیاورند؟، خاطرنشان کرد: این هفته در مجلس ماندیم که چه کار کنیم، ماندیم که روسای نظام و قوا به مجلس بیایند و مشکلات مردم را حل کنیم این چه طرز برخورد با مردم و مشکلات مردم است.

وی خطاب به رئیس جلسه گفت: شما هر طور که دلتان میخواهد رفتار میکنید، مردم حق دارند بگویند بدون این که کار کارشناسی انجام می شود رای گیری می‌شود، به داد مردم برسید، مردم سختی می‌کشند و در مشکلات غوطه ور هستند.

مصری، نایب دوم رییس مجلس در پاسخ به این تذکر اظهار داشت: تذکر شما کاملا به خودتان وارد است، چون در متن این تذکر حفظ نظم مجلس را تذکر دادید، نظم مجلس مبتنی بر این است که در ماده ای که قرائت می شود تذکر دهید تذکر شما را وارد نمی دانم.

استیضاح وزرا به صلاح نیست

اما درحالی که طی چند روز اخیر موج استیضاح به راه افتاده است، امروز سخنگوی هیات رئیسه از منتفی شدن استیضاح ها خبر داد .  اسدالله عباسی به ایرنا گفت: بر اساس جلساتی که در هیات رییسه مجلس شورای اسلامی برگزار شده، هیات رییسه استیضاح وزیران در این مقطع را به صلاح نمی داند و بنا شده مشکلات نمایندگان از طریق کمیسیون‌های تخصصی پیگیری شود.

او با اشاره به این که استیضاح‌ها در کمیسیون‌های تخصصی بررسی میشود، گفت: امروز استیضاح وزیر نفت در کمیسیون تخصصی خود بررسی می‌شود و قرار شده نمایندگان در کمیسیون‌های تخصصی مشکلات خود را حل کنند زیرا استیضاح وزیران در مجلس در مقطع کنونی به صلاح نیست.

آیا این خبر مفید بود؟
جهت مشاهده نظرات دیگران اینجا کلیک کنید

آنچه دیگران میخوانند :
    تبلیغات متنی
    
    روی خط رسانه