شمانیوز
کد خبر : 925146

معاون سیاسی و اجتماعی استانداری تهران گفت: تبلیغات تا ۸ روز قبل از روز انتخابات به هر شکلی ممنوع است.

به گزارش خبرنگار شمانیورز به نقل از مهر : معاون سیاسی و اجتماعی استانداری تهران گفت: تبلیغات تا ۸ روز قبل از روز انتخابات به هر شکلی ممنوع است.

 

 شکرالله حسن بیگی ظهر چهارشنبه در جلسه ستاد انتخابات استان تهران که در محل فرمانداری ورامین برگزار شد طی سخنانی با اشاره به اینکه دستورالعمل تبلیغات تنظیم شده و داوطلبان پس از دریافت باید افراد بر اساس این دستورالعمل، کار تبلیغاتی خود را انجام دهند اظهار داشت: اینطور نیست که افراد قانون را آن طور که علاقه مند هستند تفسیر کنند.

حسن بیگی با تاکید بر اینکه تبلیغات تا ۸ روز قبل از روز انتخابات به هر شکلی ممنوع است گفت: با هر گونه بی قانونی به طور جدی برخورد خواهد شد و همه فضای انتخابات باید کنترل شده باشد.

وی با اشاره به تعداد افراد ثبت نام کرده در حوزه انتخابیه شهرستان های استان تهران،تعداد را ۶ نفر در پاکدشت، ۱۶ نفر دماوند، ۲۱ نفر رباط کریم و ۲۲ نفر در ورامین اعلام کرد و افزود: نسبت به دوره دهم مجلس شورای اسلامی تعداد داوطلبین ثبت‌نام کرده در کشور رشد ۱۳ درصدی داشته است و تا پایان روز سوم ثبت نام از داوطلبین، ۳ هزار و ۸۰ نفر ثبت نام خود را تکمیل کرده‌اند که ۸۹ درصد مرد و ۱۱ درصد زن می باشند.

معاون استاندار تهران عنوان داشت: انشاالله انتخابات پرشوری را در پیش رو خواهیم داشت و مهمترین امر در برگزاری انتخابات، امنیت است که تا در روز دوم اسفند، انتخابات پرشوری که نشان از اقتدار نظام مقدس جمهوری اسلامی است برگزار خواهد شد.

 

آیا این خبر مفید بود؟
جهت مشاهده نظرات دیگران اینجا کلیک کنید

آنچه دیگران میخوانند :
    
    روی خط رسانه