شمانیوز
کد خبر : 926003

فرمانده سازمان بسیج مستضعفین در کمیسیون شوراهای مجلس گفت: 2 هزار گردان جهادی برای مواقع اضطراری مانند سیل و زلزله سازماندهی شده‌اند

به گزارش خبرنگار شمانیوز به نقل از فارس : فرمانده سازمان بسیج مستضعفین در کمیسیون شوراهای مجلس گفت: 2 هزار گردان جهادی برای مواقع اضطراری مانند سیل و زلزله سازماندهی شده‌اند

اصغر سلیمی سخنگوی کمیسیون امور داخلی کشور و شوراهای مجلس شورای اسلامی گفت :  در تشریح جزئیات نشست امروز (دوشنبه 18 آذر) این کمیسیون با اشاره به حضور سردار غلامرضا سلیمانی فرمانده سازمان بسیج مستضعفین گفت: در این نشست اقدامات جهادی و عمرانی این سازمان بررسی شد.

وی افزود: در این نشست فرمانده بسیج از سازماندهی 2 هزار گردان جهادی برای استفاده از آنها برای مواقع اضطراری مانند سیل و زلزله خبر داد.

سخنگوی کمیسیون امور داخلی کشور تصریح کرد: فرمانده بسیج در بخش دیگری از سخنان خود اعلام کرد که ساخت مسکن محرومین، راه اندازی صندوق های قرض الحسنه مردم نهاد و مدیریت و بهسازی منابع آبی سنتی در روستاها بخش دیگری از برنامه‌های بسیج سازندگی در کشور است.

سلیمی خاطرنشان کرد: در بخش دیگری از نشست عصر امروز مقرر شد کمیسیون شوراها به عنوان کمیسیون فرعی و کمیسیون حقوقی و قضائی به عنوان کمیسیون اصلی با تشکیل کارگروهی جزئیات  طرح شفافیت آراء را بررسی کنند و برای رای گیری نهایی به صحن کمیسیون تقدیم کنند.

آیا این خبر مفید بود؟
جهت مشاهده نظرات دیگران اینجا کلیک کنید

  • عباس

    اگر برای سیل وزلزله باشه خوبه

آنچه دیگران میخوانند :
    
    روی خط رسانه