شمانیوز
کد خبر : 928112

سخنگوی کمیسیون فرهنگی مجلس گفت: طبق مصوبه امروز این کمیسیون، وام ازدواج ۵۰ میلیون تومان می‌شود.

به گزارش خبرنگارشمانیوز وبه نقل از مهر : سیدفاطمه ذوالقدر در تشریح جلسه عصر امروز کمیسیون فرهنگی اظهار داشت: در این جلسه بودجه دستگاههای فرهنگی در سال ۹۹ مورد بحث و بررسی قرار گرفت.

وی ادامه داد: یکی از مصوبات مهم ما در این جلسه آن بود که وام ازدواج در سال آینده به ۵۰ میلیون تومان افزایش یابد و بازپرداخت آن باید طی ۷ سال انجام شود.

سخنگوی کمیسیون فرهنگی مجلس شورای اسلامی تصریح کرد: افزایش وام ازدواج به ۵۰ میلیون تومان پیشنهاد اعضای کمیسیون فرهنگی است و ما این پیشنهاد را به کمیسیون تلفیق لایحه بودجه ۹۹ ارائه می کنیم.

همچنین میزان نوشت :

فاطمه ذوالقدر با اشاره به جلسه عصر امروز کمیسیون فرهنگی مجلس شورای اسلامی گفت: در این جلسه بودجه دستگاه‌های فرهنگی در سال ۹۹ مورد بررسی قرار گرفت.

وی ادامه داد: یکی از موضوعات مهمی که در این جلسه مورد بررسی قرار گرفت، پیشنهاد نمایندگان برای افزایش وام ازدواج بود.

بر اساس مصوبه امروز کمیسیون فرهنگی مجلس، وام ازدواج به ۵۰ میلیون تومان افزایش می‌یابد

عضو کمیسیون فرهنگی مجلس شورای اسلامی تصریح کرد: بر اساس مصوبه امروز کمیسیون فرهنگی مجلس، وام ازدواج به ۵۰ میلیون تومان افزایش می‌یابد و بازپرداخت آن طی ۷ سال انجام می‌شود.

ذوالقدر بیان داشت: ما این پیشنهاد خود را به کمیسیون تلفیق لایحه بودجه سال ۹۹ ارائه می‌کنیم تا در صورت تصویب در کمیسیون تلفیق در صحن علنی مجلس مورد بحث و بررسی قرار گیرد.

 حسینعلی حاجی‌دلیگانی روز گذشته از انتخاب اعضای هیئت رئیسه کمیسیون تلفیق لایحه بودجه سال ۹۹ خبر داد و گفت: غلامرضا تاجگردون به عنوان رئیس، علی اصغر یوسف نژاد و غلامرضا کاتب به ترتیب به عنوان نائب رئیس اول و دوم، علی ادیانی و بهروز بنیادی به ترتیب به عنوان دبیر اول و دوم  و هادمی قوامی سخنگوی کمیسیون تلفیق لایحه بودجه سال ۹۹ انتخاب شدند.
 
آیا این خبر مفید بود؟
جهت مشاهده نظرات دیگران اینجا کلیک کنید

آنچه دیگران میخوانند :
    
    روی خط رسانه