شمانیوز
کد خبر : 929704

سجادی در گفت‌وگو با شمانیوز:

سخنگوی جبهه پیروان خط امام و رهبری با بیان اینکه اصلاح‌طلبان حق ندارند بگویند مقصر مشکلات فعلی کشور نیستند، گفت: اصلاح‌طلبان حق ندارند با وجود این همه مشکلاتی که در کشور وجود دارد، مظلوم‌نمایی کنند و تمام مشکلات را بر گردن دولت بیندازند.

سیدکمال سجادی، سخنگوی جبهه پیروان خط امام و رهبری در گفت‌وگو با خبرنگار سیاسی پایگاه خبری و تحلیلی شمانیوز، با اشاره به درخواست تئوریسین‌های اصلاح‌طلب از روحانی برای استعفاء اظهار کرد: طنز تلخ این است که همیشه وقتی اصلاح‌طلبان در قدرت هستند، ژسِ اپوزیسیون به خود می‌گیرند.

وی افزود: بالای 90 درصد از مسئولان دولتی از اصلاح‌طلبان هستند و پست‌های کلیدی در اختیار اینها قرار دارد.

سخنگوی جبهه پیروان خط امام و رهبری گفت: اصلاح‌طلبان در قبال برخی‌ نابسمانی‌هایی که در حوزه‌های اقتصادی، سیاسی و اجتماعی و حتی بین‌المللی به وجود آمده، مسئول هستند و باید پاسخگو باشند، نه اینکه برای فرار از پاسخگویی طرح استعفای رئیس جمهور را مطرح کنند.

سجادی با بیان اینکه اصلاح‌طلبان حق ندارند بگویند مقصر مشکلات فعلی کشور نیستند، خاطرنشان کرد: چه طور می‌شود با وجود این همه مشکلاتی که در کشور وجود دارد، می‌خواهند خود را مظلوم نشان دهند و بار تمام مشکلات را بر گردن دولت بیندازند.

وی ادامه داد: چرا فقط باید تنها رئیس جمهور استعفا دهد؟ اگر اصلاح‌طلبان راست می‌گویند تمام آنها به طور دسته‌جمعی از پست‌های دولتی که در اختیار دارند استعفا دهند نه اینکه فقط از روحانی طلب استعفاء کنند.

کارشناس مسائل سیاسی این‌گونه درخواست‌ها را نوعی شگردهای ماکیاولیستی برای فریب اذهان عمومی عنوان کرد و گفت: اصلاح‌طلبان در ادوارمختلف دست به چنین کارهایی زده‌اند و در این زمینه استاد هستند.

سجادی با بیان اینکه دولت را تحت فشار قرار داد، خاطرنشان کرد: آیا اصلاح‌طلبان فکر کرده‌اند الان اگر دولت استعفاء دهد، چه کسی قرار است دولت بعدی را در اختیار بگیرد؟ آیا فکر کرده‌اند که این وضعیات به نابسمانی‌ها دامن می‌زند و بازی به نفع آمریکاست؟

وی با بیان اینکه از اصلاح‌طلبان انتظار بهبود وضعیت را نداریم، اما حداقل شرایط موجود را حفظ کنند و به نابسمانی‌ها دامن نزنند، یادآور شد: متأسفانه اصلاح‌طلبان آموخته‌اند که برنیازهای غیرمهم و غیرضروری مردم سوار شوند؛ یعنی معیشت و اشتغال مردم را فرع قرار می‌دهند و برخی آزادی‌های فردی و حضور در ورزشگاه‌ها را اصل. خب آزادی‌های فردی که از سوی غرب دیکته شده است، برای مردم آب و نان نمی‌شود.

سخنگوی جبهه پیروان خط امام و رهبری گفت: متأسفانه اصلاح‌طلبان آموخته‌اند که بر روی نیازهای فرعی مردم موج‌سواری کنند و با سوءاستفاده قرار دادن به اهداف سیاسی خود دست یابند.

سجادی تصریح کرد: باید مردم را در خصوص نیت اصلاح‌طلبان آگاه کرد و به آنها واقعیت‌ها را گفت تا مبادا همانند پیش از امضای برجام فریب بخورند و نیز بدانند که آنها استاد جوسازی و فریب هستند؛ بنابراین از رسانه‌ها انتظار می‌رود که در این خصوص روشنگری داشته باشند.

 

  آیا این خبر مفید بود؟
  جهت مشاهده نظرات دیگران اینجا کلیک کنید

  آنچه دیگران میخوانند :
   
   روی خط رسانه