شمانیوز
کد خبر : 930096

معاون هماهنگ‌کننده سازمان بسیج در گفت‌وگو با شمانیوز:

معاون هماهنگ کننده سازمان بسیج مستضعفین گفت: شهادت سردار سلیمانی، یک انتقام سخت در پی دارد که غیرقابل پیش‌بینی است و نوع آن به فکر زمامداران آمریکا نمی‌رسد.

سردار نعمان غلامی در گفت‌وگو با خبرنگار سیاسی پایگاه خبری و تحلیلی شمانیوز، اظهار کرد: سردار قاسم سلیمانی از زمانی که وارد سپاه شد، در پرتو پرورش اندیشه‌های امام راحل، ولایت و انقلاب اسلامی قرار می‌گیرد.

وی افزود: یکی از ویژگی‌هایی که باعث شد تا حاج قاسم سلیمانی امروز اینگونه اوج بگیرد این است که بیش از 40 سال در مبارزه با دشمنان جهان اسلام بوده است.

معاون هماهنگ کننده سازمان بسیج مستضعفین با بیان اینکه سردار سلیمانی در تمامی کشورهای منطقه اعم از لبنان، عراق، سوریه و یمن علاقه‌مند دارد، گفت: او مانند آهن‌ربایی است که تمام دلها را به سوی خود جذب می‌کند. اگر به کشورهایی مانند پاکستان، لبنان و عراق و حتی کشورهای شاخ آفریقا نگاهی بیندازید مشاهده می‌کنید که مردم آنجا برای حاج قاسم عزاداری می‌کنند.

سردار غلامی با بیان اینکه شهید سلیمانی تنها متعلق به ایران نیست و متعلق به همه جهان اسلام است، تأکید کرد: چون حوزه دفاع و مجاهدت او برای همه مسلمانان بوده است.

وی با بیان اینکه سردار سلیمانی تراز و شخصیت جهان اسلام را ارتقا بخشید، یادآور شد: ایشان به هم پیوستگی جهان اسلام را افزایش داد و ماهیت آمریکایی‌ها را تا بالاترین حد افشا کرد.

معاون هماهنگ سازمان بسیج مستضعفین بیان کرد: آمریکایی‌ها مدعی هستند که برای مبارزه با تروریسم به عراق و منطقه آمده‌اند، اما خودشان به بزرگترین عملیات تروریستی تاریخ دست زدند.

سردارر غلامی با بیان اینکه شهادت سردار سلیمانی به دست آمریکایی‌ها گامی بزرگ در مسیر حرکت به سمت ظهور است، یادآور شد: ایشان همه جهان اسلام را برای دفاع از حرمین سازماندهی کرد.

وی ادامه داد: در هیچ کجای دنیا وجود ندارد که لشکرهایی مانند حیدریون، فاطمیون و زینبیون در کنار هم با یک فرمانده مشترک به نام حاج قاسم سلیمانی متحد شوند تا شجره خبیثه داعش را از بین ببرند.

معاون هماهنگ کننده سازمان بسیج مستضعفین گفت: شهادت سردار سلیمانی، یک انتقام سخت در پی خواهد داشت که غیرقابل پیش‌بینی است. این انتقام قطعاً گرفته خواهد شد، اما نه مانند آنچه که آمریکایی‌ها انجام دادند، بلکه طوری انتقام خواهیم گرفت که به فکر زمامداران آمریکا نخواهد رسید.

 

آیا این خبر مفید بود؟
جهت مشاهده نظرات دیگران اینجا کلیک کنید

آنچه دیگران میخوانند :
    
    روی خط رسانه