شمانیوز
کد خبر : 930146

پس از تشییع و وداع میلیونی مردم انقلابی خوزستان، پیکرهای مطهر حاج قاسم و ابومهدی، راهی طواف حرم حضرت ثامن الحجج علی بن موسی الرضا(ع) شدند.

به گزارش خبرنگارشمانیوز و به نقل از خبرگزاری حوزه : پس از تشییع و وداع جانسوز میلیونی مردم انقلابی خوزستان، دقایقی قبل پیکرهای مطهر حاج قاسم سلیمانی و برادر مجاهدش ابومهدی المهندس، به فرودگاه اهواز انتقال یافتند تا راهی طواف حرم حضرت ثامن الحجج علی بن موسی الرضا(ع) شوند.

قرار بود مراسم تشییع پیکرهای شهدا در اهواز ساعت ۹:۳۰ صبح به پایان برسد و پیکرهای مطهر به مشهد مقدس منتقل شوند، اما ازدحام میلیونی جمعیت عزادار، اجازه این کار را نداد و براساس اعلام آستان قدس رضوی، ساعت برگزاری مراسم در مشهد مقدس نیز به ساعت ۱۴ عصر تغییر کرد.

V7GFkxQ1qvhb

 پس از اتمام مراسم در مشهد مقدس، پیکرهای مطهر شهدای مقاومت به تهران منتقل می شوند و ساعت ۱۹:۳۰ تا ۲۲:۳۰ مراسم وداع با شهدای مقاومت در مصلای امام خمینی(ره) تهران برگزار می‌شود.

 مراسم تشییع و نماز بر پیکر سردار جبهه مقاومت از ساعت ۸ صبح روز دوشنبه در دانشگاه تهران برگزار خواهد شد و پس از آن پیکر ایشان از مسجد دانشگاه تهران به سمت میدان آزادی تشییع خواهد شد.

پس از تشییع در تهران، مراسم کوتاهی از ساعت ۱۴ تا ۱۶ در حرم مطهر حضرت معصومه(س) برگزار خواهد شد  و مردم قم آخرین وداع را با فرمانده شجاع و دلاور انجام خواهند داد.

صبح روز سه شنبه نیز پیکر مطهر شهید سردار حاج قاسم سلیمانی بر روی دستان مردم کرمان، دیار کریمان تشییع خواهد شد و سپس در گلزار شهدای این شهر به جمع یاران شهیدش خواهد پیوست.

آیا این خبر مفید بود؟
جهت مشاهده نظرات دیگران اینجا کلیک کنید

آنچه دیگران میخوانند :
    
    روی خط رسانه