شمانیوز
کد خبر : 930174

ساعتی قبل بر اثر سانحه رانندگی در محور زاهدان- خاش، محمدنعیم امینی‌فرد نماینده حوزه انتخابیه ایرانشهر در مجلس شورای اسلامی درگذشت.

به گزارش خبرنگار شمانیوز و به نقل از فارس: ساعتی قبل بر اثر سانحه رانندگی در محور زاهدان- خاش، محمدنعیم امینی‌فرد نماینده حوزه انتخابیه ایرانشهر در مجلس شورای اسلامی درگذشت.

فرمانده پلیس راه سیستان و بلوچستان گفت: این حادثه ساعتی قبل در 45 کیلومتری زاهدان بر اثر برخورد سواری سوزوکی با خودروی پراید رخ داد.

کشواد بهروزی افزود: خودروی پراید حامل سوخت قاچاق بوده است.

 

 

 

بیوگرافی:

محمد نعیم امینی فرد در سال 1346 در شهر "بمپور" از توابع شهرستان "ایرانشهر" واقع در استان "سیستان و بلوچستان" به دنیا آمد. وی پس از سپری کردن تحصیلات مقدماتی و متوسطه در شهرستان های "بمپور و ایرانشهر" موفق به اخذ مدرک دیپلم شد. سپس با شرکت در کنکور سراسری سال 1364، در رشته "پزشکی عمومی" دانشگاه شهید بهشتی تهران پذیرفته و پس از چندی فارغ التحصیل شد. دکتر امینی فرد هم چنین مدرک تخصصی چشم پزشکی و مدرک فوق تخصصی قرنیه را از این دانشگاه اخذ نمود.

از جمله سوابق دکتر امینی فرد می توان به ریاست شبکه بهداشت و درمان شهرستان "ایرانشهر"، عضویت در هیئت مدیره نظام پزشکی ایرانشهر، عضویت در هیئت علمی گروه چشم پزشکی دانشگاه علوم پزشکی زاهدان و ریاست بخش بیمارستان فوق التخصصی الزهرا(س) زاهدان اشاره کرد.7 اسفند سال 1394، دهمین دوره انتخابات مجلس شورای اسلامی برگزار شد؛ در این دوره دکتر محمد نعیم امینی فرد در همان مرحله اول، به عنوان نماینده مردم شهرستان های "ایرانشهر، سرباز، دلگان و فنوج" از توابع استان "سیستان و بلوچستان" به خانه ملت راه یافت.

 

آیا این خبر مفید بود؟
جهت مشاهده نظرات دیگران اینجا کلیک کنید

آنچه دیگران میخوانند :
    
    روی خط رسانه