شمانیوز
کد خبر : 930375

مسئول کمیته مراسم ستاد تشییع سردار سلیمانی آخرین جزئیات زمان و مکان وداع مردم کرمان با پیکر مطهر شهید سلیمانی در کرمان را اعلام کرد.

به گزارش خبرنگارشمانیوز و به نقل از تسنیم : مهدی صدفی  با تسلیت شهادت سپهبد پاسدار حاج قاسم سلیمانی فرمانده شهید نیروی قدس سپاه پاسداران انقلاب اسلامی و تعدادی از همرزمان وی اظهار داشت: کمیته‌های مختلف ستاد تشییع در استان تشکیل شده و انجام وظایف محوله به تمامی کمیته‌ها در حال انجام است.

مسئول کمیته مراسم ستاد تشییع سردار شهید حاج قاسم سلیمانی در کرمان با بیان اینکه آئین وداع با پیکر مطهر سپهبد پاسدار حاج قاسم سلیمانی فرمانده شهید نیروی قدس سپاه پاسداران انقلاب اسلامی در مصلی کرمان برگزار می‌شود افزود: این مراسم شامگاه دوشنبه شانزدهم دی ماه در مصلی بزرگ امام علی(ع) شهر کرمان برگزار می‌شود.

 در جریان حمله به کاروان الحشدالشعبی در نزدیکی فرودگاه بغداد، سردار سرلشکر قاسم سلیمانی فرمانده نیروی قدس سپاه به‌همراه ابومهدی المهندس معاون الحشد الشعبی و چند نفر از اعضای این سازمان به شهادت رسیدند و برخی دیگر نیز مجروح شدند.

سردار سرلشکر قاسم سلیمانی فرمانده نیروی قدس سپاه پاسداران انقلاب اسلامی در سال 1335 در شهرستان رابُر از توابع کرمان به دنیا آمد و س از عمری مجاهدت بامداد امروز در حمله بالگردهای آمریکایی به شهادت رسید.

پیکر پاک سردار شهید قاسم سلیمانی و دیگر همرزمان شهیدش، روز یکشنبه 15 دیماه در مشهد مقدس و در جوار بارگاه امام رضا(ع) تشییع می‌شود و پس از آن روز دوشنبه 16 دی ماه پیکر شهدا در تهران تشییع خواهد شد.

سه شنبه 17 دی‌ماه نیز مراسم تشییع و خاکسپاری پیکر شهید سلیمانی در کرمان برگزار می‌شود.

آیا این خبر مفید بود؟
جهت مشاهده نظرات دیگران اینجا کلیک کنید

آنچه دیگران میخوانند :
    
    روی خط رسانه