شمانیوز
کد خبر : 930439

سلیمی در گفت‌وگو با شمانیوز:

سخنگوی کمیسیون شوارها و امور داخلی مجلس گفت: ضروری است که طرفداران مذاکره با آمریکا اظهارات و اقدامات ترامپ را مدنظر قرار دهند تا شاید در افکار آنها تأثیرگذار باشد که دست از مذاکره با این کشور بردارند.

اصغر سلیمی در گفت‌وگو با خبرنگار سیاسی پایگاه خبری و تحلیلی شمانیوز، اظهار کرد: در مراسم تشییع پیکر مطهر سردار سلیمانی و ابومهدی المهندس و سایر شهدایی که به همراه این دو بزرگوار به شهادت رسیدند، همه تفکرات، گرایشات و جریانات سیاسی مختلف حضور داشتند و در کنار مردم به عزاداری می‌پرداختند.

 

وی افزود: این پدیده کم‌نظیر نشان می‌دهد مردم امنیتی را که در کشور وجود دارد، باید قدردانش باشند و برای حفظ آن تلاش کنند؛ بنابراین با حضور خود در مراسم تشییع پیکر سردار سلیمانی قدردانی و سپاسگذاری خود را از سردار و همرزمان شهیدش اعلام کردند.

 

عضو کمیسیون شوراها و امور داخلی مجلس شورای اسلامی خاطرنشان کرد: حضور پرشور مردم در این مراسم چیزی نبود که بتوان آن را با قلم توصیفش کرد و باید آن را به تصویر کشید و درک کرد؛ زیرا این پدیده کم‌نظیر بدون هیچ‌گونه اجباری رقم خورده بود و همه مردم با میل خود در این مراسم حضو یافتند.

 

سلیمی با بیان اینکه اگر آمریکا می‌دانست شهادت سردار سلیمانی چنین اتحاد و همدلی ملی را در داخل ایران به وجود می‌آورد، هرگز دست به چنین اقدام وحشیانه‌ای نمی‌زد، گفت: تأثیری شهادت حاج قاسم سلیمانی و همراهانش در وحدت ملی بسیار تأثیرگذار بود؛ لذا شاهد هستیم که دشمن اسطوره‌های ملی ما را هدف قرار داده، پس نباید هیچ‌گونه اعتمادی به آمریکا و غرب داشته باشیم.

 

سخنگوی کمیسیون شوارها و امور داخلی با بیان این مطلب که مردم به خوبی فهمیده‌اند که آمریکا و متحدانش در غرب و منطقه هیچ رحمی به ملت ایران نمی‌کنند، یادآور شد: من معتقدم همه جریانانات و گروه‌ها متفق القول هسستند که سردار سلیمانی حافظ امنیت کشور بود و آمریکا به دنبال ناامنی ایران است.

 

نماینده مردم سمیرم در مجلس شورای اسلامی با اشاره به تهدید ترامپ در حمله به 52 نقطه فرهنگی کشورمان گفت: آمریکا که خودش فرهنگ غنی ندارد، رئیس جمهور بی‌فرهنگ و بی‌هویتش می‌خواهد کشورهایی با هویت و فرهنگ چندهزار ساله را ویران کند.

 

اصغری تأکید کرد: دنیا الان به خوبی درک می‌کند که ترامپ به هیچ چیزی اعتقاد ندارد و ضروری است که طرفداران مذاکره با آمریکا  اظهارات و اقدامات ترامپ را مدنظر قرار دهند تا شاید در افکار آنها تأثیرگذار باشد که دست از مذاکره با این کشور بردارند.

 

 

آیا این خبر مفید بود؟
جهت مشاهده نظرات دیگران اینجا کلیک کنید

آنچه دیگران میخوانند :
    تبلیغات متنی
    
    روی خط رسانه