شمانیوز
کد خبر : 930584

آئین تدفین ابرمرد ایثار و مقاومت با حضور خیل جمعیتی عزادار در کرمان آغاز شد و این در حالی است که مردم از حاج قاسم دل نمی‌کنند.

به گزارش خبرنگار شمانیوز و. به نقل از برترین ها: آئین تدفین سردار سپهبد حاج قاسم سلیمانی فرمانده شهید نیروی قدس سپاه پاسداران انقلاب اسلامی و یار و همرزم دیرینه‌اش سردار پورجعفری در میان خیل جمعیت عزدار حاضر در گلزار شهدای کرمان آغاز شد.

طنین خروش ملت بیدار، گلزار شهدای کرمان را به لرزه در آورده و مردم یکصدا فریاد می‌زنند "انتقام انتقام"، "مرگ بر آمریکا" و "مرگ بر اسرائیل".

مردمی که با انتشار خبر تعویق مراسم رفته بودند به سرعت خود را به گلزار شهدای کرمان رساندند و ازدحام جمعیت حاضر در گلزار شهدای کرمان غیر قابل توصیف است و همین ازدحام جمعیت روند تدفین را با تاخیر روبه‌رو کرده است.

آئین تشییع پیکر مطهر سردار سپهبد شهید قاسم سلیمانی و همرزم شهیدش سردار پورجعفری ساعت 8 صبح امروز به طور رسمی آغاز شد هر چند مردم ولایتمدار کرمان از شب گذشته خود برای وداع با سردار خوبی‌ها در مصلی بزرگ امام علی(ع) شهر کرمان، گلزار شهدا و حتی در میدان آزادی محل آغاز تشییع پیکر مطهر شهدا حاضر شده بودند و بسیاری از مردم کرمان شب گذشته را تا صبح بیدار بودند.

کرمان امروز شاهد حضور میلیونی عزادارانی بود که در تاریخ کرمان بی‌سابقه بود سیل جمعیت عزادار در آئین تشییع به اندازه‌ای بود بارها و بارها کاروان حامل پیکرهای مطهر شهدا متوقف شد تا جایی که در محدوده گنبد جبلیه کرمان از حرکت ایستاد و طی ادامه مسیر غیرممکن شد.

 

آیا این خبر مفید بود؟
جهت مشاهده نظرات دیگران اینجا کلیک کنید

  • ف عالمی از مشهد

    حاج قاسم ،سردار دلهای تک تک ایرانیان بوده وهست ،ما هیچوقت این سردار مومن ورشید اسلام رافراموش نخواهیم کرد،واز آمریکای جنایتکارخونخوار وترامپ خائن قمارباز انتقام سختی خواهیم گرفت به زودی زود به توفیق خدا وامام زمان

آنچه دیگران میخوانند :
    تبلیغات متنی
    
    روی خط رسانه