شمانیوز
کد خبر : 930877

در توییتر مطرح کرد؛

وزیر فرهنگ دولت اصلاحات که اکنون خارج از کشور به‌سر می‌برد به حمله موشکی ایران به پایگاه‌های نظامی آمریکایی واکنش نشان داد.

به گزارش شمانیوز به نقل از باشگاه خبرنگاران جوان، سید عطاءالله مهاجرانی، وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی دولت اصلاحات که اکنون خارج از کشور به سر می‌برد، در جدیدترین پیام توییتری خود به اثرات حمله موشکی ایران به پایگاه‌های نظامی آمریکا اشاره کرده است. ایران بامداد روز گذشته در عملیات قاسم سلیمانی و به انتقام خون این شهید بزرگوار به دو پایگاه آمریکایی عین‌الاسد و اربیل عراق حمله کرد. طی این حملات تعداد بسیاری از نیرو‌های آمریکایی مجروح و خسارات سنگینی به تجهیزات نظامی این دو پایگاه وارد شد.

 

پس از این حمله، ترامپ که نزدیک به ۱۷ ساعت سکوت کرده بود، سرانجام مقابل دوربین خبرنگاران آمد و در یک عقب‌نشینی خواستار صلح با ایران شد. این عقب نشینی با واکنش‌های گسترده‌ای همراه شد، حال سید عطا‌ءالله مهاجرانی با اشاره به این اتفاق در توییتر خود نوشت:

 

"حمله موشکى به عین الأسد، هیبت نظامى آمریکا را شکست. سخن ترامپ نشانه روشن شکسته شدن هیمنه سیاسى، تبلیغاتى آمریکا بود. کسانى که به ترامپ امید بسته اند و دیروز از جدى بودن ترامپ براى مواجهه با ایران سخن مى‌گفتند، فکرى به حال بقیه عمر خود کنند، سراب را رها، و این چند روزه دریابند! "

 

حمله موشکى به عین الأسد، هیبت نظامى آمریکا را شکست

 

عطاء الله مهاجرانی در پست دیگری به این نکته نیز اشاره کرد:

" وزیر خارجه آمریکا که تا دیروز، با چهره هاى نکبت اپوزسیون عکس مى گرفت، آن ها را تشویق مى کرد. مى گفت در اختیار اپوزسیون تجهیزات قرار داده تا در شورش هاى شهرى استفاده کنند، حالا نامه اى به همه سفارت خانه هاى آمریکا نوشته و از هرگونه تماس با چهره هاى اپوزسیون ممانعت کرده است! "

 

حمله موشکى به عین الأسد، هیبت نظامى آمریکا را شکست

 

 

آیا این خبر مفید بود؟
جهت مشاهده نظرات دیگران اینجا کلیک کنید

آنچه دیگران میخوانند :
    تبلیغات متنی
    
    روی خط رسانه