شمانیوز
کد خبر : 932399

عضو شورای مرکزی شورای ائتلاف نیروهای انقلاب گفت: هنوز درباره سرلیستی بحثی مطرح نشده، اما قالیباف بعنوان یک گزینه، مطرح است.

به گزارش شمانیوز به نقل از باشگاه خبرنگاران : سید محمد حسینی وزیر پیشین فرهنگ و ارشاد اسلامی ، درباره ساز و کار شورای ائتلاف نیروهای انقلاب گفت: این هفته قرار است یک نظر سنجی صورت بگیرد از مجمع عمومی که این مجمع متشکل از افرادی از مناطق ۲۲ گانه شهر تهران است.

 

او ادامه داد: در این نظر سنجی نام افرادی قرار خواهد گرفت که احزاب و تشکل‌ها و اقشار مختلف مردم آن‌ها را معرفی کردند و در نهایت از این نظر خواهی که از اقشار عمومی انجام می شود. ۶۰ نفری که بیشترین رای را آوردند انتخاب خواهند شد و در نهایت هم یک نظر سنجی در کل تهران صورت از عموم مردم صورت خواهد گرفت و لیست ۳۰ نفره نهایی خواهد شد.

 

 

حسینی درباره چگونگی ارائه لیست ۳۰ نفره گفت: قرار است که یک نظر سنجی از مجمع تهران برگزار شود که این مجمع شامل افرادی از محله‌ها، احزاب و تشکل‌ها و اقشار مختلف مردم است که در نهایت تعدادی مطرح خواهند شد که الان بیش از ۱۵۰ نفر هستند و در نهایت این ۱۵۰ نفر به ۶۰ نفر خواهند رسید و در نهایت این ۶۰ نفر به مرم معرفی شده و مردم ۳۰ نفر را رای خواهند داد که این می شود مبنای ظر سنجی برای تهیه لیست نهایی شورای ائتلاف.

 

دبیر کل کانون دانشگاهیان ایران اسلامی درباره احتمال سرلیستی این شورا بیان کرد: هنوز درباره سرلیستی بحثی مطرح نشده، اما قالیباف یک گزینه، مطرح است.

 

آیا این خبر مفید بود؟
جهت مشاهده نظرات دیگران اینجا کلیک کنید

آنچه دیگران میخوانند :
    تبلیغات متنی
    
    روی خط رسانه