شمانیوز
کد خبر : 932667

دبیرکل جمعیت هلال احمر، "رضا بامداد" را از سمت سرپرستی سازمان جوانان جمعیت هلال احمر برکنار کرد.

به گزارش خبرنگار شمانیوز و به نقل از فرارو: دبیرکل جمعیت هلال احمر، "رضا بامداد" را از سمت سرپرستی سازمان جوانان جمعیت هلال احمر برکنار و علی حیدری‌نجات را به‌عنوان سرپرست این سازمان منصوب کرد.

محمودرضا پیروی دبیرکل جمعیت هلال احمر اقدام به برکناری رضا بامداد از سرپرستی سازمان جوانان جمعیت هلال احمر کرد؛ همچنین پیروی در حکمی علی حیدری نجات را به عنوان سرپرست سازمان جوانان جمعیت هلال احمر منصوب کرد.

در حکم حیدری‌نجات آمده است: نظر به تعهد و سوابق ارزشمند جنابعالی، به موجب این ابلاغ به‌عنوان سرپرست سازمان جوان جمعیت هلال احمر منصوب می‌شوید.

مأموریت‌های خداپسندانه، بشردوستانه در سطح ملی و فراملی جمعیت هلال احمر از یک‌سو و توانمندی سرشار در میان جوانان ایران اسلامی از سوی دیگر اهمیت خدمات آن سازمان را دوچندان کرده است؛ لذا از جنابعالی انتظار دارم ضمن بهره‌گیری از تجارب ارزشمند خود و استفاده از نظرات صاحبنظران و کارشناسان و تعامل با سایر ارگان‌های همکار و بهره‌گیری از ذهن خلاق و پویای جوانان در رشد و شکوفایی این سازمان گام بردارید و با هویت بخشی و افزایش امید و نشاط و برنامه‌ریزی جهت آموزش جوانان در راستای سازماندهی ایشان و حل معضلات و آسیب‌های اجتماعی در نسل جوان که آینده‌سازان کشور عزیزمان هستند، جداً اهتمام ورزید.

 

آیا این خبر مفید بود؟
جهت مشاهده نظرات دیگران اینجا کلیک کنید

آنچه دیگران میخوانند :
    تبلیغات متنی
    
    روی خط رسانه