شمانیوز
کد خبر : 933107

عضو شورای عالی سیاست‌گذاری اصلاح‌طلبان، آخرین وضعیت اصلاح‌طلبان برای ارائه لیست انتخاباتی در یازدهمین دوره انتخابات مجلس را تشریح کرد.

به گزارش خبرنگار شمانیوز و به نقل از تابناک: محمد خونچمن عضو شورای عالی سیاست‌گذاری اصلاح‌طلبان ، آخرین وضعیت اصلاح‌طلبان برای ارائه لیست انتخاباتی در یازدهمین دوره انتخابات مجلس شورای اسلامی را تشریح کرد.

وی افزود: اصلاح‌طلبان در شهر تهران هنوز قادر به ارائه لیست انتخاباتی نیستند و ما امیدواریم که نتایج اعتراضات به بررسی‌ صلاحیت‌ها بتواند امکان رقابت در تهران و برخی از استان‌های کشور را فراهم آورد.

خونچمن تصریح کرد: در وضعیت فعلی اصلاح طلبان در 16 استان کشور فاقد نامزد، در 9 استان دارای یک نامزد که از چهره‌های شاخص نیستند و در 6 استان باقی‌مانده نیز بین 2 الی بیشتر نامزد دارند.

عضو شورای عالی سیاست‌گذاری اصلاح‌طلبان در پاسخ به این پرسش که چند دبیرکل از احزاب اصلاح‌طلب توانسته‌اند تائید صلاحیت شوند، گفت: فقط 4 دبیرکل توانستند تائید صلاحیت شوند که آقایان مصطفی کواکبیان دبیرکل حزب مردم سالاری، علیرضا محجوب دبیرکل خانه کارگر، داوود محمدی دبیرکل انجمن اسلامی معلمان و محمدرضا راه‌چمنی دبیرکل حزب وحدت و همکاری ملی از جمله این افراد هستند.

خونچمن درباره صلاحیت دواطلبان حزب جوانان ایران اسلامی برای انتخابات مجلس نیز گفت: 7 نفر از سوی حزب جوانان ایران اسلامی در سراسر کشور دواطلب شده بودند که هر 7 نفر رد صلاحیت شدند.

حزب جوانان ایران اسلامی از جمله احزاب اصلاح‌طلب است که در دو شورای عالی سیاست‌گذاری اصلاح‌طلبان و شورای هماهنگی جبهه اصلاحات عضویت و حق رای دارد.

محمد خونچمن هم اکنون دبیرکل حزب جوانان ایران اسلامی را برعهده دارد.

 

آیا این خبر مفید بود؟
جهت مشاهده نظرات دیگران اینجا کلیک کنید


روی خط رسانه