شمانیوز
کد خبر : 937189

امام جمعه لامرد از همه مسئولان خواست که قوانین انتخاباتی را رعایت کنند.

به گزارش خبرنگار شمانیوز و به نقل از مهر : حجت الاسلام علی حسین زاده در خطبه‌های نماز جمعه این هفته لامرد با اشاره به ایام تبلیغات انتخاباتی مجلس تصریح کرد: اگر برخی مسئولان نخواهند قوانین انتخاباتی را رعایت کنند هفته آینده به مردم اعلام می‌کنم.

وی تصریح کرد: مجلس قوی مجلسی است که انقلابی تشکیل شود.

حسین زاده افزود: برای افزایش حضور حداکثری مردم در انتخابات باید تلاش کرد، زیرا باید مجلس قوی و انقلابی تشکیل شود.

وی گفت: طبق آمارهای موجود، میانگین شرکت مردم در دوره انتخابات مجلس شورای اسلامی ٦٠ درصد بوده است و این در حالی است که در کشورهای مدعی دموکراسی ٤٠ درصد بیشتر نیست.

وی تصریح کرد: قبولی مردم در آزمون انتخابات در گرو انتخاب و انتخابات خوب است.

وی تصریح کرد: انتخابات خوب یعنی اول وقت در پای صندوق با شرکت فعال انجام شود و انتخاب خوب یعنی نماینده را بر اساس ملاک درست و بر اساس شایستگی انتخاب کنیم و هرکسی که تقوایش بیشتر است به سراغ او بروید.

خطیب جمعه لامرد افزود: وکالت مانند ریاست، طعمه نیست بلکه تازه خادم مردم می‌شوید و میدان رقابت برای خدمت است نه برای رسیدن به ریاست و کسی که نتواند یاور و امید رهبری باشد، رفتنش به مجلس جایز نیست.

او گفت: چرا وعده‌هایی که امکان تحق آن نیست به مردم می‌گویند؟ اگر وعده می‌دهید و فردا نتوانستید عملی کنید، برای نظام درد سر دارد.

حسین زاده گفت: کاندیدای مجلس از اسراف، و استفاده از اموال بیت المال و همچنین پول‌های کثیف به جد پرهیز کنند، و در و دیوار شهر زیر پوستر کرده‌اند که چه خبر است مردم شما را می‌شناسند.

وی انتخابات را حق الناس دانست و گفت: من از اوضاع مطلع هستم و به تذکر می‌دهم مواظب رفتارتان باشید اگر برخی مسئولان نخواهند رعایت اوضاع کنند در هفته آینده به مردم اعلام می‌کنم و اگر مسئولی زنگ بزند همه اینها حق الناس است و ناظرین انتخابات مراقب باشند زیرا انتخابات حق الناس است و به فضل الهی انتخابات و انتخاب خوبی رقم خواهد خورد.

آیا این خبر مفید بود؟
جهت مشاهده نظرات دیگران اینجا کلیک کنید

آنچه دیگران میخوانند :
    
    روی خط رسانه