شمانیوز
کد خبر : 937191

نماینده ولی فقیه در آذربایجان غربی و امام جمعه ارومیه گفت: کاندیداها، انتخابات را میدان مسابقه برای خدمت به مردم بدانند.

به گزارش خبرنگار شمانیوز و به نقل از مهر : حجت الاسلام سیدمهدی قریشی ظهر جمعه در جمع نمازگزاران ارومیه اظهار داشت: کاندیداها، انتخابات را میدان مسابقه برای خدمت به مردم بدانند نه قدرت طلبی، در شرایط اقتصادی فعلی کشور کاندیداها در تبلیغات اسراف نکنند که بر اساس روایات اسراف کار برادر شیطان است.

وی در ادامه ضمن تبریک سالروز ولادت حضرت فاطمه زهرا سلام الله علیها، اظهار کرد: قبل از اسلام، بانوان جایگاهی در جوامع نداشتند به طوری که دخترها در بدو تولد زنده به گور می‌شدند، بانوان، قبل از اسلام و در زمان جاهلیت اعراب هیچ جایگاهی نداشتند و حتی به گفته تمامی تاریخ‌دانان قبل از اسلام ضرب و شتم بانوان فضیلتی برای آقایان حساب می‌شد.

امام جمعه ارومیه افزود: بعد از اسلام معیار و فضیلت برای تمامی بندگان، تقوا و خشوع در برابر خداوند متعال شد. نهایت تفکر فمینیسم و غرب که بزرگ‌ترین ظلم در حق بانوان است، مرد انگاری این قشر در جامعه می‌باشد. کارهای سخت در غرب، حضور در سربازخانه‌ها و هزاران مثال از این قبیل ناشی از تفکر مرد انگاری زنان است که بزرگ‌ترین ظلم در حق بانوان است و در غرب نهادینه شده است.

وی همچنین ضمن قدردانی از حضور پرشور مردم در راهپیمایی ۲۲ بهمن بیان کرد: مردم ارومیه با وجود سرمای شدید هوا بار دیگر میثاق خود را آگاهانه با ولایت تجدید کردند و زبان قاصر است از تشکر و تقدیر در برابر این همه عظمت. حمایت نیروی هوایی ارتش از رهبر کبیر انقلاب در بحبوحه‌های انقلاب رزق من حیث لایحتسب بود که به عنوان اولین نیروی نظامی، از رهبر کبیر انقلاب حمایت کردند.

وی، با اشاره به این که تمامی مردم، جوانان، مدیران و مسئولین وصیت نامه شهید سلیمانی را بخوانند و آن را سرلوحه زندگانی خود قرار دهند، تاکید کرد: با خون سردار شهید سلیمانی حشدالشعبی تثبیت شد، جنگ‌های داخلی عراق تمام شد، هیمنه آمریکا شکسته شد و جان دوباره‌ای به محور مقاومت داده شد و انسجام ملت ایران بیش از پیش شد.

حجت الاسلام قریشی به حمایت نیروهای ارتشی در بدو انقلاب، از امام راحل، ادامه داد: حمایت نیروی هوایی ارتش از رهبر کبیر انقلاب در بحبوحه‌های انقلاب رزق من حیث لایحتسب بود که به عنوان اولین نیروی نظامی، از رهبر کبیر انقلاب حمایت کردند.

آیا این خبر مفید بود؟
جهت مشاهده نظرات دیگران اینجا کلیک کنید

آنچه دیگران میخوانند :
    
    روی خط رسانه