شمانیوز
کد خبر : 937292

یک کاندیدای اصولگرا به علت قرار نگرفتن در فهرست نهایی شورای ائتلاف نیروهای انقلاب و حضور نیروهای توانمند از ادامه حضور در انتخابات یازدهمین دوره مجلس انصراف داد.

به گزارش خبرنگار شمانیوز و به نقل از تابناک: متن اعلام انصراف محمود نقدی پور بدین قرار است:

بسم الله الرحمن الرحیم
ضمن تبریک ایام الله دهه فجر، با توجه به فرا رسیدن ایام انتخابات، خاضعانه ذکر چند نکته را برای مرور خاطر خویش و تنویر افکار عمومی، ضروری می دانم:
۱. لزوم حضور پرشور آحاد ملت در انتخابات، بر کسی پوشیده نیست. تلاش های بی وقفه جریان استکبار جهانی برای ضربه زدن به مقاومت ملی ایران اسلامی و نیز روند رو به فزونی قدرت گیری جریان مقاومت با محوریت جمهوری اسلامی ایران در منطقه، سبب شده تا دشمنان ملت ایران و انقلاب اسلامی، در پی انتقام جویی از ملت ایران باشند؛ حفظ هوشیاری همگانی و جهت گیری صحیح در راستای حرکت در مسیر منویات مقام عظمای ولایت( ادام الله ظله الوارف)، باعث پرفروغ شدن دامنه پرتو افشانی این سراج منیر خواهد بود و نخستین بزنگاه، انتخابات دوم اسفندماه سال جاری ست، که مشارکت بالای مردم در انتخابات، صرف نظر از نتیجه، تداوم پیروزی ملت ایران و انقلاب شکوهمند اسلامی را در پی خواهد داشت.

۲. اینجانب، پس از صدور فرمان رهبر معظم انقلاب، مبنی بر حرکت آتش به اختیار جوانان انقلابی برای گام برداشتن به سوی دولت و مجلس جوان مومن و کارآمد انقلابی، بر خویش واجب عینی دانستم که در راستای تحقق این افق درخشان، گام برداشته و در انتخابات پیش رو ثبت نام کرده و خویشتن را بی پرده در معرض انتخاب عمومی مردم شریف تهران قرار دهم، لیکن به علت قرار نگرفتن در فهرست نهایی شورای ائتلاف نیروهای انقلاب و حضور نیروهای توانمند، با تجربه، جوان و تازه نفس انقلابی در فهرست مذکور، واجب دانستم از ادامه حضور در صحنه، به نفع جریان نیروهای انقلابی کناره گیری می کنم.
۳. اینجانب ضمن تاکید بر لزوم حفظ وحدت میان نیروهای انقلاب، ادامه حضور خود را در عرصه انتخابات مصلحت ندانسته و در کنار لیست اعلامی شورای ائتلاف با تیم تشکیلاتی خود که مجموعه ارزشمندی از صدها جوان انقلابی و مومن است با تمام توان برای پیروزی برادران و خواهران، لیست شورای ائتلاف نیروهای انقلاب، فعالیت خواهم نمود.
جای آن دارد از زحمات بی شائبه و پردامنه نیروهای خالص مومن و انقلابی مجموعه همفکر و همراه خود در تهران به طور عام و فعالان هم دل بنده در پردیس، بومهن، جاجرود، اسلامشهر، چهاردانگه و شهرری و مناطق ۲۲گانه تهران، قدردانی خالصانه و خاضعانه به عمل آورم و از درگاه پروردگار قادر متعال، برای یکایک این عزیزان، سربلندی و تندرستی و طول عمر با عزت، مسئلت دارم.
با آرزوی سلامتی مقام معظم رهبری، توفیقات روزافزون نظام مقدس اسلامی و سربلندی ملت شریف ایران.
محمود نقدی پور۲۱/ ۱۱/ ۱۳۹۸

 

آیا این خبر مفید بود؟
جهت مشاهده نظرات دیگران اینجا کلیک کنید

آنچه دیگران میخوانند :
    
    روی خط رسانه