شمانیوز
کد خبر : 940697

وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات با انتشار ویدئویی در صفحه اینستاگرام خود و ضمن تشکر از زحمات کادر درمانی، تقاضایی را از مردم و به ویژه صاحب‌خانه‌ها داشت.

به گزارش شمانیوز و به نقل از باشگاه خبرنگاران: محمدجواد آذری جهرمی وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات ایران ضمن انتشار ویدئویی در صفحه اینستاگرام خود، از زحمات کادر درمانی و پزشکان در روزهای بحرانی کشور تشکر کرد. جهرمی هچنین توصیه‌هایی را به خانواده‌ها داشته و در حساب شخصی خود نوشت:

«همه با هم باید هوای کادر درمانی کشور به خصوص پرستاران و پزشکان و پرسنل بیمارستان‌ها را داشته باشیم. من واقعا نمی‌دونم چه کلماتی رو باید استفاده کنم تا از این عزیزان که فرشته‌های روی زمین هستند، تشکر کنم. هر چه از خوبی‌هایشان بگوییم کم گفتیم.

در این روز‌ها باید مواظب هم باشیم. هم تا می‌توانیم در خانه بمانیم و بیرون نرویم و هم حواسمون به شرایط اقتصادی همدیگر باشد. خیلی‌ها شغل آزاد دارند و به خاطر کرونا نتوانستند درآمد کافی داشته باشند. هموطن عزیز، از مستاجرت این ماه اجاره نگیر. اگر لازمه، من وزیر به عنوان یک شهروند بیایم و ضمانت بدهم که اجاره را پرداخت می‌کند. دوست گرامی، مواظب اطرافیان و همسایه‌هایت باش که چیزی کم نداشته باشند. ولله زیبایی زندگی به همینه که در سختی‌ها کنار هم باشیم.
مردم خیلی خوبی داریم، خیلی دوست داشتنی... ».
 

توصیه‌های آذری جهرمی برای مقابله با کرونا

 

 

  آیا این خبر مفید بود؟
  جهت مشاهده نظرات دیگران اینجا کلیک کنید

  آنچه دیگران میخوانند :
   
   روی خط رسانه