شمانیوز
کد خبر : 940739

سخنگوی وزارت خارجه کشورمان با اشاره به اظهارات وزیر امورخارجه آمریکا درباره منشا ویروس کرونا تاکید کرد: اکنون بشریت سه سال است که از سندروم گسترش خشونت، نفرت و دروغ رنج می‌برد.

به گزارش خبرنگار شمانیوز و به نقل از ایسنا : سید عباس موسوی سخنگوی وزارت امورخارجه ایران در پیامی در حساب کاربری خود در توئیتر با اشاره به اظهارات وزیر امورخارجه آمریکا در پاسخ به سوالی درباره نحوه عملکرد دولت این کشور در واکنش به شیوع ویروس کرونا تاکید کرد که کوید-١٩ یه چالش جهانی است.

 وی نوشت: کوید-١٩ یه چالش جهانی است و منحصر به یک منطقه یا کشور خاص نیست. هرچند، کل بشریت سه سال است که از سندروم HLVS (گسترش خشونت، نفرت و دروغ) رنج می‌برد. اکنون بهترین زمان است که جهان در برابر این عفونت بدخیم ایستادگی کند.

موسوی در توئیت خود اظهارات وزیر امورخارجه آمریکا را نیز آورده که در پاسخ به سوالی درباره نگرانی آمریکایی‌ها نسبت به عملکرد دولت در واکنش به گسترش ویروس کرونا (کوید-١٩) در این کشور از این بیماری به عنوان ویروس ووهان یاد کرده و آن را یک مشکل پیچیده توصیف کرده است.

ویروس کرونا اولین بار در شهر ووهان چین مشاهده شد و در واقع خاستگاه این ویروس به شمار می‌آید.

در حالی که شمار مبتلایان به این ویروس خطرناک در آمریکا رو به افزایش است، مردم این کشور معتقدند که دولت به اندازه کافی آن را جدی نگرفته است.

 

آیا این خبر مفید بود؟
جهت مشاهده نظرات دیگران اینجا کلیک کنید

آنچه دیگران میخوانند :
    تبلیغات متنی
    
    روی خط رسانه