شمانیوز
کد خبر : 942888

یادداشت وارده:

توفیق علائی، نویسنده و روزنامه نگار

در این مدت چند ماهه، رسانه های سه گانه عبری، عربی، صهیونیستی با پروپاگاندای سیاسی همه جانبه و با تمام قوا، بر علیه نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران، از هیچ کاری فروگذار نکردند.

همچنین با ایجاد فتنه گری و فتنه انگیزی سیاسی، اجتماعی، که البته تقریباً همه حکومت ها با آن دست و پنجه نرم می کنند، سعی در نفوذ به داخل ارکان نظام کرده و در مواردی نیز موفق شدند و شایان ذکر است که این موضوع در شرایط خاص محیطی و سیاسی اجتماعی، امکان بروز و ظهور می یابد. 

گفتنی است که فتنه و نفوذ در جمهوری اسلامی ایران با توجه به درگیری های آن با قدرت های بزرگ و مستکبران بالاخص آمریکا، انگلیس و صهیونیسم که در سال های اولیه انقلاب اسلامی و چند سال اخیر، نمود بیشتری داشته است. 

همچنین باید بدانیم که امروزه دانشمندان با استفاده از ژنوم و پروتیئن‌‌ها می‌‌توانند دارو و ویروس‌‌هایی با رسپتورهای خاص تولید کنند، و در همین راستا ایالات متحده آمریکا در دانشگاه استنفورد پروژه ژنوم ایرانیان را ایجاد کرد که در این پروژه، ژنوم 114 نفر از ملیت‌‌های مختلف ایرانی به دست آمده است؛ ژنوم ایرانیان را شناسایی کرده‌‌اند که البته این امر برخلاف معاهدات بین‌‌المللی و قانونی است.

البته این نکته را هم باید عرض کنم که با وجود هشدارهای دانشمندان و متخصصان انقلابی در این باره، مسئولین اجرایی، قضائی و حقوقی وقت این مسئله را پیگیری نکردند و متاسفانه امروز شاهدیم که 25 هزار ژن در اختیار آمریکا و رژیم صهیونیستی است و آمریکا اجازه نمی‌‌دهد سازمان‌‌های بین‌‌المللی، آزمایشگاه‌‌های بیولوژیک آنها را بررسی کنند.

شایان ذکر است که آمریکا در حال حاضر به دنبال توسعه نسل چهارم سلاح‌‌های بیولوژیک است؛ بیولوژی سنتتیک شاخه ای از علم زیست‌‌شناسی است که با استفاده از آن می‌‌شود هر موجود زنده‌‌ یا ویروسی را در آزمایشگاه‌‌ها سنتز کرد.

اما به یکباره ورق بر میگردد و آن ویروس ساخته دست دانشمندان به خانه یعنی ایالات متحده آمریکا باز می گردد و نقاب از چهره خالقش می زداید.

لذا امروز جمهوری اسلامی ایران به جز مواجهه با تروریستم استکباری در منطقه، از سه جبهه رسانه و بیولوژیک و از همه مهمتر نفوذ داخلی مورد تهاجم قرار گرفته است.

در همین راستا مقام معظم رهبری با شناخت دقیق از اصل نفوذ و فتنه و مصادیق آن، و همچنین با دانستن راه ها و شیوه های مبارزه و مقابله با فتنه، بارها و بارها این موضوع را تبیین و به صورت شفاف اعلام کرده اند‌ تا در راستای این آگاهی و اطلاع رسانی و برنامه ریزی دقیق و مناسب، به خوبی در مقابله با فتنه و فتنه انگیزان مقاومت کنیم تا جامعه ای سراسر عدالت خواه و ظلم ستیز داشته باشیم و بدین گونه، زمینه های مردمی ظهور را هر چه بیشتر فراهم آوریم.

 

آیا این خبر مفید بود؟
جهت مشاهده نظرات دیگران اینجا کلیک کنید

آنچه دیگران میخوانند :
    
    روی خط رسانه