شمانیوز
کد خبر : 944572

حسین دهباشی؛ فعال رسانه‌ای به پیام توئیتری ظریف به زبان چینی و تشکر وی از مقامات پکن برای مقابله با شیوع ویروس کرونا واکنش نشان داد.

به گزارش شمانیوز و به نقل از برترین ها: حسین دهباشی؛ فعال رسانه‌ای به پیام توئیتری ظریف به زبان چینی و تشکر وی از مقامات پکن برای مقابله با شیوع ویروس کرونا واکنش نشان داد.

امروز ظریف طی پیامی در صفحه توئیتر خود به زبان چینی نوشت: بسیار خرسندم که دوباره با دوست قدیمی خود، وانگ یی وزیر امورخارجه چین صحبت کردم. ما درباره مسائل مشترک همچون مقابله با اپیدمی جدید (شیوع ویروس کرونا)، تقویت شراکت جامع راهبردی میان دو کشور و روند صلح در افغانستان تبادل نظر کردیم. من از چین به دلیل ارائه لوازم مقابله با اپیدمی و ارسال کارشناسان پزشکی، محکوم کردن تداوم تحریم های غیرقانونی آمریکا که به طور جدی مانعی بر سر راه تلاش های ایران در مقابله با این اپیدمی بود، قدردانی می‌کنم.

در همین رابطه حسین دهباشی فعال رسانه‌ای در واکنشی کنایه‌آمیز به توئیت ظریف به زبان چینی نوشت: آیا چین پزشک به ایران فرستاده است؟ آیا چین از پنهان کردن آمار بیماری از ایران و جهان عذرخواهی می‌کند؟ آیا آنها تاکنون به خاطر حمل و نقل بیماران با هواپیما از ما تشکر کرده‌اند؟!

شش

 

آیا این خبر مفید بود؟
جهت مشاهده نظرات دیگران اینجا کلیک کنید

آنچه دیگران میخوانند :
    
    روی خط رسانه