شمانیوز
کد خبر : 945673

یک روزنامه انگلیسی راز سخنان عجیب رئیس‌جمهور آمریکا درباره تزریق مواد ضدعفونی به بدن را فاش کرده است.

به گزارش شمانیوز و به نقل از خبرگزاری دانشجو: یک رسانه انگلیسی راز سخنان عجیب «دونالد ترامپ»، رئیس‌جمهور آمریکا درباره تزریق مواد ضدعفونی‌کننده به بدن برای مبارزه با ویروس کرونا را فاش کرد. 

روزنامه گاردین نوشته رئیس یکی از گروه‌های فعال در زمینه دلالی مایع سفیدکننده و ضدعفونی‌کننده که در حال تبلیغ این ماده به عنوان «درمانی معجزه‌آسا» برای کرونا بوده هفته گذشته نامه‌ای به ترامپ نوشته است. 

«مارک گرینون» در نامه‌ به ترامپ نوشته است که کلرین دی‌اوکساید «یک ماده سم‌زدای شگفت‌انگیز است که می‌تواند ۹۹ درصد از عوامل بیماری‌زا در بدن را از بین ببرد.» او در این نامه همچنین نوشته این ماده می‌تواند انسان را «از شر کووید-۱۹ خلاص کند.»

ترامپ چند روز بعد از این نامه در یک مصاحبه تلویزیونی گفت که می‌توان از این ماده برای از بین بردن کرونا استفاده کرد.

ترامپ در نشست خبری روز پنجشنبه گفت: «مواد ضدعفونی‌کننده ظرف یک دقیقه ویروس کرونا از کار می‌اندازد. ظرف یک دقیقه! راهی هست که بتوانیم آن را به داخل بدن تزریق کنیم یا با آن [ریه‌ها] را شستشو دهیم؟ جالب است این را چک کنیم».

ترامپ در سخنرانی پنجشنبه اشاره‌ای به منبع استدلال خود اشاره نکرد، اما روزنامه گاردین نوشته دلال‌های مواد ضدعفونی‌کننده در روزهای اخیر مستقیماً تلاش کرده‌اند به ترامپ نزدیک شوند.

طبق گزارش این روزنامه گرنون خودش را رهبر کلیسایی در فلوریدا می‌داند اما حقیقت این است که گروه او بزرگترین تولیدکننده و توزیع‌کننده کلرین دی‌اکسید است و در تبلیغاتش ادعا می‌کند که این ماده می‌تواند ۹۹ درصد اکثر بیماری‌ها را از بین ببرد.

 

آیا این خبر مفید بود؟
جهت مشاهده نظرات دیگران اینجا کلیک کنید

آنچه دیگران میخوانند :
    
    روی خط رسانه